Facebook Google Maps YouTube Blog

Kocioł na pelet EKOGREŃ EG-PELLET 15kW

Cena: 18 600,00 zł 20 700,00 zł 18600.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane

Opis

EkoGreń EG-Pellet


Kocioł EG-PELLET to flagowe urządzenie stworzone z myślą o najbardziej wymagających klientach. Posiada praktycznie wszystkie udogodnienia jakie obecnie może mieć kocioł pelletowy. Dzięki nim jest urządzeniem niemal bezobsługowym. Umożliwia to przede wszystkim samoczyszczący palnik i w pełni automatyczny wymiennik. Kocioł wie ile zużył pelletu i dzięki temu monitoruje poziom swojej czystości, a kiedy uzna to za stosowne wykona pełne czyszczenie wymiennika. Palnik natomiast czyści się ciągle w trakcie swojej pracy. Takie rozwiązanie umożliwia zwiększenie sprawności kotła co przekłada się mniejszą ilość spalonego paliwa i zredukowanie czynności obsługowych. W kotle w standardzie montowana jest sonda lambda i wentylator wyciągowy które ze sobą współpracują. Sonda renomowanej firmy Bosch stale monitoruje ilość tlenu w spalinach i za pomocą obrotów wentylatora dba o jego optymalny poziom aby zwiększyć sprawność kotła i zredukować ilość powstającego popiołu.

Zintegrowany zasobnik pozwala uzyskać kompaktową i estetyczną konstrukcję. W przypadku gdy możemy przeznaczyć więcej miejsca na urządzenie mamy możliwość zwiększania pojemności zasobnika do 300l. EG-Pellet  nie wymaga skomplikowanych i czasochłonnych czynności eksploatacyjnych. Koniec z ciągłym nastawianiem parametrów i wielkim brudem w kotłowni. EG-Pellet zapewnia niespotykany jak na kotły opalane paliwem stałym, poziom komfortu. Na pewno nie będą Państwo zawiedzeni. Serwisem kotła zajmuje się autoryzowana sieć fachowców działających na terenie całej Polski.

Duży popielnik pozwala na ciągłą pracę kotła nawet przez 20 dnie bez jego opróżniania. Sadza która spada z płomieniówek ląduję na dnie komory paleniskowej skąd można ją usunąć za pomocą dołączonej łopatki lub odkurzacza kominkowego. Sprowadza to wszystkie czynności obsługowe do jednego miejsca co jest bardzo komfortowym rozwiązaniem.

Kocioł posiada wbudowany moduł internetowy z wejściem ETHERNET. Rozwiązania to pozwala na monitorowanie i zarządzanie pracą kotła na odległość z poziomu telefonu lub komputera. Wykaz funkcji realizowanych przez moduł:

  • podgląd parametrów pracy w czasie rzeczywistym
  • edytowanie dowolnego parametru kotła i obiegów grzewczych
  • informacje o alarmach i ich historii (także w formie wiadomości e-mail)
  • zestawienie kosztów ogrzewania w poszczególnych okresach grzewczych
  • zdalna diagnostyka kotła przez serwis

Kocioł na pelet EKOGREŃ EG-PELLET 15kW

 

Wymiary gabarytowe

Kocioł na pelet EKOGREŃ EG-PELLET 15kW
Kocioł na pelet EKOGREŃ EG-PELLET 15kW

Dostępne opcje:

Kocioł na pelet EKOGREŃ EG-PELLET 15kW
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl