Facebook Google+ Twitter YouTube Blog

Kocioł na pelet MZ IDROBOX EVO 26 25,6 kW

Cena: 11 623,50 zł 11623.50
ilość szt.
dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane

Opis

Kocioł na pellet MZ IdroBox Evo 26 25,6 kW

W pełnej harmonii z naturą, idrobox jest jednym z domowych systemów grzewczych bardziej innowacyjnych i przyjaznych ekologii.

Jest to kocioł, zaprojektowany ze szczególnym uwzględnieniem wydajności, funkcjonalności i użyteczności, nie zapominając o odpowiedzialności wobec środowiska naturalnego, coś, co jest bliskie naszemu sercu.

Przyjemne poczucie ciepła w całym domu, równomierna temperatura we wszystkich pomieszczeniach, niskie zużycie paliwa, łatwa i szybka obsługa – kocioł na pellet MZ Stoves to rozwiązanie na miarę współczesnych czasów. Nasze urządzenia bazują na najnowocześniejszych technologiach, wykonane są z najwyższej klasy, odpornych i trwałych materiałów, a dzięki pełnej automatyzacji sterowania, a przy tym rozpalania i podawania paliwa, zapewniają bezproblemową eksploatację nawet zupełnie nieobeznanym osobom w dziedzinie obsługi systemów grzewczych.

Jeśli wybiorą Państwo kocioł MZ jako serce instalacji grzewczej w Waszym domu, prędko docenicie korzyści wynikające z jego użytkowania. Wystarczy zaprogramować kocioł za pomocą prostego, intuicyjnego panelu zewnętrznego, by niezawodnie pracował przez długi czas. Mogą Państwo zapomnieć o ciągłych wizytach w kotłowni oraz konieczności kontrolowania i nieustannego regulowania urządzenia. Dzięki swej unikalnej konstrukcji, kotły na pellet MZ Stoves działają automatycznie. Wszystko po to, by jak najbardziej ułatwić ich eksploatację użytkownikom. Niewielka emisja popiołu, pełne bezpieczeństwo dla domowników, małe rozmiary, pro-ekologiczność to kolejne atuty kotłów na pellet MZ, przesądzające o ich przewadze nad konkurencyjnymi urządzeniami. Na uwagę zasługują także aspekty finansowe. Mogą Państwo liczyć na mniejsze zużycie paliwa przy jednoczesnej maksymalnej wydajności grzewczej, co bez wątpienia odbije się pozytywnie na Państwa kieszeni.

Piece na pellet MZ Stoves charakteryzują się nietuzinkowym, eleganckim designem, co dla aranżacji całego wnętrza, może mieć niebagatelne znaczenie. Jeśli życzą sobie Państwo, by ulokowany w Waszym pokoju piec nie tylko zapewniał ciepło, ale również przykuwał spojrzenia niebanalną stylistyką, a tym samym stanowił efektowny element dekoracyjny, piec na pellet MZ będzie trafnym wyborem.


Dane techniczne
 
Całkowita moc cieplna kotła 25,6 kW
Moc cieplna przekazana do wody 20,9 kW
Obniżona moc cieplna 9,1 kW
Pojemność zasobnika na pellet 130 dm³
Godzinowe zużycie pelletu 1,9 – 5,3 kg/h
Sprawność cieplna 90,1%
Powierzchnia budynku do ogrzania 600 m3
Wbudowana pompa c.o  
Paliwo Pelet 
 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl