Facebook Google Maps YouTube Blog
1pxCzego szukasz?

Wypełnij poniższe pola i wybierz kocioł idealny dla ciebie!

Cena
  • od
    do

Rzetelna firma

Kotły na biomasę

Kotły na biomasę to w pełni ekologiczny sposób ogrzewania, który zyskuje coraz większą popularność. Wynika to z faktu, że w dzisiejszych dużą wagę przywiązujemy do ekologii, co przekłada się również na sposoby ogrzewania. Z tego powodu coraz częściej wybierane są takie sposoby ogrzewania, które jako paliwo wykorzystują biomasę. Jest to w pełni naturalny, ekologiczny materiał, do którego zalicza się pellet, trociny, słomę, odpady zbożowe, a nawet pestki owoców. Jego największą zaletą jest fakt, że ulega biodegradacji, a w procesie spalania nie wydziela niebezpiecznych substancji. Jest to doskonałe rozwiązanie nie tylko dla domów jednorodzinnych, ale także dla gospodarstw rolnych, pozwala bowiem wykorzystać nadwyżkę produktów wykorzystywanych w rolnictwie do efektywnego i taniego ogrzewania.

W naszym sklepie online znajdziesz kotły na biomasę od wiodących producentów. Oferujemy różnorodne produkty, które charakteryzują się najlepszym stosunkiem jakości do ceny. Bogaty wybór kotłów o zróżnicowanych parametrach sprawia, że można wybrać produkt w pełni dostosowany do indywidualnych potrzeb. W tej kategorii znajdują się między innymi kotły Ekopal, Uniwex i EG-Multifuel.

Piece na słomę

Piece na słomę to urządzenia, które wykorzystują wydajne, łatwo dostępne, a przede wszystkim tanie biopaliwo, jakim jest słoma. Wydajność grzewcza i bezpieczeństwo dla środowiska naturalnego to ich największe zalety. Piece na słomę mają różnorodne zastosowanie, jednak najczęściej wykorzystywane są w rolnictwie, gdzie jest stały dostęp do tego surowca.
Zapraszamy do zapoznania się z piecami na słomę dostępnymi w naszej ofercie.

1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl