Facebook Google+ Twitter YouTube Blog

Rzetelna firma

 
 
 
Kotły na pellet – sklep internetowy 499.pl ułatwia wybór!

Sprzedajemy urządzenia do systemów centralnego ogrzewania: niezbędne akcesoria hydrauliczne, zbiorniki, osprzęt oraz co najważniejsze – nowoczesne i oszczędne kotły na pelet. Sklep internetowy 499.pl pomaga w wyborze urządzeń najlepiej odpowiadających potrzebom klientów. Oferujemy znakomite kotły w bardzo przystępnych cenach. Dla wygody naszych klientów pogrupowaliśmy nasz asortyment według kategorii, które ułatwią znalezienie odpowiedniego urządzenia.

W kategorii „W dobrej cenie” dostępnej w naszym sklepie internetowym znajdziecie Państwo piece na pelet o wyjątkowo korzystnym stosunku ceny do jakości i komfortu obsługi urządzenia. Proponowane przez nas ceny są bardzo atrakcyjne i z pewnością pozwolą na znalezienie pieca, który zmieści się w Państwa budżecie.

W kategorii „Do każdego pelletu” są umieszczone urządzenia, które według zaleceń producenta mogą być zasilane paliwem wszystkich klas wg normy PN-EN 14961-2:2011, czyli A1, A2 i B.

W kategorii „Do małej kotłowni” znajdują się kotły na pelet wyróżniające się wyjątkowo małymi, kompaktowymi rozmiarami – zajmują małą powierzchnię, a jednocześnie mają zintegrowany zbiornik peletu ułatwiający komfortowe korzystanie z urządzenia.

Kategoria „Z czyszczeniem wymiennika” zawiera urządzenia, których sterownik określa stopień zanieczyszczenia wymiennika i w razie potrzeby uruchamia program jego automatycznego oczyszczania. Takie rozwiązanie podnosi komfort użytkowania kotła, tym bardziej, że często występuje wraz z systemem oczyszczającym palnik.

W kategorii „Z systemem automatycznego doboru parametrów spalania” znajdują się kotły wyposażone w zestaw czujników pozwalających urządzeniu na określenie m.in. rodzaju paliwa, optymalnej temperatury spalania i niezbędnej ilości powietrza. Obsługa kotłów tego typu wymaga od użytkownika minimum uwagi i nie nastręcza większych trudności.

Kategoria „Najwyższa półka” to urządzenia, które można określić mianem klasy super premium. Kotły, które się w niej znalazły, są najbardziej zaawansowane technicznie i najbardziej komfortowe w użytkowaniu – dostarczają ciepło, a jedynym zmartwieniem użytkownika jest zakupienie odpowiedniej ilości peletu.

Serdecznie zapraszamy! Kotły na pelet ze sklepu internetowego 499.pl dostarczą Państwu odpowiedniej ilości ciepła, a zakupy u nas będą prawdziwą przyjemnością. Zachęcamy także do zapoznania się z oferowanymi przez nas kotłami na biomasę innego rodzaju niż pellet drzewny. Oferujemy urządzenia spalające słomę, agropellet w postaci pestek czy łupin, a także spalające drewno w szczapach czy zrębki. Mamy w swoim asortymencie także urządzenia opalane ekogroszkiem. Zapewniamy szeroki wybór i dostosowujemy się do potrzeb naszych klientów.

Kocioł na pellet Kostrzewa Twin Bio NE 12kW Kocioł na pellet Kostrzewa Twin Bio NE 12kW
Producent: Kostrzewa
Cena: 7 999,00 zł 10 300,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Kostrzewa Twin Bio Luxury Compact 16kW Kostrzewa Twin Bio Luxury Compact 16kW
Producent: Kostrzewa
Cena: 12 800,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl