Facebook Google Maps YouTube Blog

Rzetelna firma

Piece CO w sklepie internetowym 499.pl

Piece CO w sklepie internetowym 499.pl to urządzenia energooszczędne, które wyróżnia komfort oraz bezpieczeństwo użytkowania. Bogata oferta zawiera różnego rodzaju kotły i piece wyłącznie od renomowanych producentów krajowych, a także zagranicznych. Wśród nich znajdują się takie firmy jak Atmos, Rakoczy, Viessmann, Edilkamin, La Nordica czy Bullerjan. Zdecydowana większość asortymentu to piece na pelet, czyli ekologiczne paliwo drzewne w postaci granulatu. Jest łatwe do przechowywania oraz bardzo wydajne, co przekłada się na ekonomiczną pracę urządzeń grzewczych. Zwolennicy systemów bezobsługowych mogą zaopatrzyć się w wysokiej jakości kotły elektryczne lub gazowe. Wiele z dostępnych pieców CO w sklepie internetowym 499.pl zawiera rozwiązania chronione w Urzędzie Patentowym RP.

Nie tylko piece CO na pellet

Klienci zainteresowani urządzeniami opalanymi paliwem innego rodzaju mogą zakupić kotły na ekogroszek oraz biomasę, czyli np. słomę, korę drzewną czy pestki niektórych roślin. Wszystkie oferowane produkty są w pełni zgodne z obowiązującymi przepisami dotyczącymi dopuszczalnych poziomów emisji, a korzystanie z nich przyczynia się do poprawy stanu powietrza i ochrony zasobów naturalnych.

Wsparcie serwisowe

Wszystkie piecyki i kotły grzewcze zostały zaprojektowane tak, by działały sprawnie i energooszczędnie, a koszty ich eksploatacji utrzymywały się na możliwie najniższym poziomie. Producenci jako specjaliści z wieloletnim doświadczeniem kreują innowacyjne rozwiązania w obszarach, które przynoszą klientom największą korzyść i satysfakcję. Dodatkowo oferują 5-letnią gwarancję oraz pełne wsparcie serwisowe. Wykwalifikowani pracownicy wykonają przegląd, sprawnie usuną ewentualne usterki, a także podzielą się wskazówkami dotyczącymi użytkowania oraz konserwacji pieców, które przełożą się na ich prawidłowe i długie funkcjonowanie.

KOSTRZEWA
HEIZTECHNIK
EKOGREŃ
LAZAR HKS
WINDHAGER
RAKOCZY
PELLUX BIAWAR
TEKLA
RED
ATMOS
VIESSMANN
KOŁTON
SAS
metal fach
ATMOS
GRANPAL
METALERG
UNIWEX
MZ
ORTE NAGRZEWNICE

 

1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl