Facebook Google+ Twitter YouTube Blog
Czego szukasz?

Wypełnij poniższe pola i wybierz kocioł idealny dla ciebie!

Cena
  • od
    do

Rzetelna firma

Palniki Kostrzewa – sklep internetowy 499.pl z pełną ofertą urządzeń do spalania peletu

Jedno z najlepszych rozwiązań pozwalających na dostosowanie pieca do spalania peletu to znakomity i gwarantujący długi okres użytkowania palnik Kostrzewa. Sklep internetowy 499.pl oferuje swoim klientom szeroki wybór urządzeń renomowanego polskiego producenta z blisko 40-letnim doświadczeniem na rynku kotłów centralnego ogrzewania i palników. Firma Kostrzewa jako pierwsza w Polsce wyprodukowała piec do ogrzewania peletem mniejszych budynków, w tym domów jednorodzinnych. Wszystkie oferowane konstrukcje palników Kostrzewa dostępne w naszym sklepie internetowym zostały opracowywane przez dział badań i rozwoju firmy przy użyciu najnowszych osiągnięć technologii pozyskiwania ciepła i z uwzględnieniem wszystkich obowiązujących przepisów dotyczących ochrony środowiska. Proponujemy Państwu palniki Kostrzewa o zróżnicowanej mocy – zarówno modele przeznaczone do mniejszych przydomowych kotłowni, już od 12 kW, jak i zaprojektowane specjalnie do używania w większych obiektach, nawet do 330 kW.

Palniki Kostrzewa – sklep internetowy 499.pl proponuje innowacyjne, chronione patentami rozwiązania

Modernizacja kotła węglowego czy olejowego i przystosowanie go do spalania peletu jest prosta i bardzo opłacalna, szczególnie gdy do jej przeprowadzenia wybierze się palnik Kostrzewa. Sklep internetowy 499.pl proponuje różne rodzaje palników, które mogą być zastosowane w urządzeniach o różnej mocy.

Do mniejszych budynków polecamy przede wszystkim palniki z serii Platinum Bio 1 – bardzo solidne konstrukcje typu rynnowego ze znakomitym systemem sterującym opartym na algorytmach Fuzzy Logic 2. Platinum Bio 1 posiada funkcję automatycznego czyszczenia i kontroli temperatury urządzenia. W palnikach z tej serii można zastosować wkłady ceramiczne poprawiające parametry pracy i podłączyć aż do 16 obiegów wody. W podobnych przedziałach mocy występują także innowacyjne palniki Platinum Bio VG, zaprojektowane z użyciem technologii VG (variable geometry – zmiennej geometrii) chronionej patentem. Palniki z tej serii są także wyposażone w system kontrolujący ilość paliwa pozostałego w zbiorniku, który z wyprzedzeniem podaje użytkownikowi informację o konieczności dosypania peletu.

W razie potrzeby modernizacji pieców węglowych z palnikami retortowymi polecamy palnik Kostrzewa z serii Agromatic, który daje możliwość spalania peletu drzewnego A1, A2 i B oraz agropeletu, w tym peletu słomianego, pestek oraz łupin.

Do modernizacji systemu ogrzewania w budynkach o większej kubaturze polecamy palniki Kostrzewa serii Platinum Bio 2 LITE, zaprojektowane do pracy ciągłej, przeznaczone do spalania peletu klasy A1 oraz palniki Platinum Bio SPIN z obrotową komorą spalania, które mogą pracować, używając peletu klasy A1, A2 i B.

Palniki na pelet Kostrzewa od 16kW do 330kW

Palnik pelletowy VG Palnik pelletowy VG
Producent: Kostrzewa
Cena: 5 350,00 zł
szt.
zobacz więcej
Palnik na pelet Agromatic 35kW Palnik na pelet Agromatic 35kW
Producent: Kostrzewa
Cena: 6 500,00 zł
szt.
zobacz więcej
Palnik na pelet Platinum Bio SPIN 110kW Palnik na pelet Platinum Bio SPIN 110kW
Producent: Kostrzewa
Cena: 12 000,00 zł
szt.
zobacz więcej
Palnik na pelet Platinum Bio SPIN 165kW Palnik na pelet Platinum Bio SPIN 165kW
Producent: Kostrzewa
Cena: 18 000,00 zł
szt.
zobacz więcej
Palnik na pelet Platinum Bio SPIN 230kW Palnik na pelet Platinum Bio SPIN 230kW
Producent: Kostrzewa
Cena: 23 000,00 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl