Facebook Twitter YouTube Blog

Piec na pellet HKS LAZAR Pellet Focus 18

Piec na pellet HKS LAZAR Pellet Focus 18
  • promocja
Cena: 10 080,00 zł 12 450,00 zł 10080.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane

Opis

Zapraszamy do negocjacji cen!

HKS LAZAR Pellet Focus 18

Skupiony na twoich potrzebach


  Zautomatyzowany piec na pellet Lazar Focus to więcej niż tylko źródło ciepła dla twojego domu, to także komfort obsługi, maksymalna wydajność i twój zaoszczędzony czas. Dzięki automatycznemu rozpalaniu paliwa kocioł nie wymaga codziennego nadzoru. Gdy urządzenie wykryje zapotrzebowanie na ciepło samo poda dawkę startową, nastawi pracę wentylatora i rozpocznie proces rozpalania paliwa. Po wykryciu płomienia elektryczna zapalarka wyłącza i nie pobiera prądu do czasu kolejnego rozpalenia. Po zaspokojeniu zapotrzebowania na ciepło kocioł sam przejdzie w tryb wygaszania, gdy ten etap się zakończy urządzenie nie pobiera opału i czeka w gotowości na  sygnał o rozpaleniu. Jeszcze zanim nastąpi procedura rozpalania ruchome ruszta znajdujące się na palniku zaczną usuwać popiół i inne pozostałości po poprzednim paleniu. Dzięki temu palnik jest zawsze czysty i może pracować z pełną wydajnością, bowiem nie ryzyka że otwory napowietrzające zostaną zatkane przez resztki opału. Podczas swojej pracy kocioł ma możliwość płynnej regulacji mocy z jaką pracuje (tzw.modulacja palnika).  Oznacza to że palnik może pracować w zakresie 30-100% dostosowując się to aktualnego zapotrzebowania na ciepło. Funkcja to jest szczególnie przydatna podczas okresów przejściowych- nie ma wtedy ryzyka przegrzania domu spowodowanym nadmiernym wzrostem temperatury kotła.

 Piec na pellet HKS LAZAR Pellet Focus 18

Piec na pellet HKS LAZAR Pellet Focus 18

Piec na pellet HKS LAZAR Pellet Focus 18 

Przekrój

Piec na pellet HKS LAZAR Pellet Focus 18

Twoje korzyści:
Wygoda i ekologia: ruchomy ruszt automatycznie czyści palnik przed każdym rozpaleniem oraz po każdym wygaszeniu. Automatyczne czyszczenie wymiennika.
Oszczędność: nowoczesne rozwiązania gwarantują oszczędność energii elektrycznej.
Wybierasz konfigurację: elastyczne połączenie kotła z zasobnikiem ułatwia jego ustawienie w kotłowni.
Różna pojemność: możesz wybrać spośród kilku pojemności zasobnika.
Małe rozmiary: kocioł pasuje do większości kotłowni.
Sterownik (opcjonalny): intuicyjny ekran dotykowy umożliwia sterowanie przygotowaniem wody użytkowej, może być rozbudowany o 4 obiegi, bufor, regulację pogodową, sondę lambda.
Prosta komunikacja: ekran dotykowy (opcjonalny) jest intuicyjny i prosty w obsłudze. Pozwala na regulację temperatury, zmianę opcji oraz dostosowanie do potrzeb użytkownika.
Gwarancja: 7 lat gwarancji.
Jakość: kotły Lazar posiadają atesty BAFA, potwierdzające m.in. niską emisyjność.
Badania i testy: kotły Lazar badane są przez niezależny instytut posiadający notyfikację UE.
Mniejsza emisja i czystszy kocioł: dzięki sondzie Lambda (opcjonalnie) uzyskiwana jest najwyższa sprawność kotła.
Zdalna obsługa kotła: moduł internet (opcjonalny) pozwala na zdalne serwisowanie, przeglądanie historii oraz wysyłanie e-maili z alarmami.
Regulacja dobrana do warunków pogodowych: pracą kotła oraz kotłowni steruje nowoczesny regulator dobierający optymalne parametry działania.
Opcjonalny transport pneumatyczny: pelet transportowany jest z większego zasobnika.
Regulacja pogodowa: możliwa dzięki modułowi B.
 

 

Pliki do pobrania:
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl