Facebook Google Maps YouTube Blog
1px

Zdalna wycena kotłowni

Zdalna wycena baner.

 

Szanowni Państwo, w związku z obecną sytuacją, której skutki wszyscy doświadczamy, postanowiliśmy przygotować nowatorską formę wykonywania ofert na odległość. Otrzymujemy sygnały że sporo część naszych klientów planuje wymianę kotła dopiero za kilka miesięcy, jednak już teraz chciałaby poznać dokładne koszty montażu wybranego urządzenia grzewczego. W obawie o zdrowie swoje i swoich bliskich rezygnują Państwo z wizyt "twarzą w twarz" z naszymi instalatorami. Doskonale to rozumiemy,  wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom i stawiając bezpieczeństwo naszych klientów na pierwszym miejscu, przygotowaliśmy narzędzie, które umożliwia wykonanie pełnej wyceny na odległość. Narzędzie jest proste w obsłudze i nie wymaga szczegółowej wiedzy technicznej. Jedyne czego Państwo potrzebują to dostęp do kotłowni oraz telefon lub komputer. Wypełnienie formularza zajmie około 15 minut i dostarczy naszym technikom wszystkich informacji niezbędnych do przygotowania kosztorysu wymiany urządzenia grzewczego. Jeżeli nie znają Państwo potrzebnej mocy kotła, nasi fachowcy służą pomocą w jej prawidłowym doborze

Przypominamy że nasz sklep stacjonarny w Rybniku działa normalnie. Wprowadziliśmy specjalne środki ostrożności aby mogli Państwo bezpiecznie oglądać naszą ekspozycją kotłów i pomp ciepła.

Strona z formularzem: http://wyceny.499.pl

Jeżeli potrzebują Państwo pomocy w wypełnieniu formularza lub mają inne pytania prosimy o kontakt z naszą sekcją wycen:

Czas oczekiwania na ofertę zdalną jest krótszy niż przy tradycyjnej wycenie instalatora- wycenę otrzymają Państwo na adres e-mail w terminie do 7 dni od daty wpłynięcia zgłoszenia na naszą skrzynkę.

1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl