Facebook Google Maps YouTube Blog
1pxCzego szukasz?

Wypełnij poniższe pola i wybierz kocioł idealny dla ciebie!

Cena
  • od
    do

Rzetelna firma

MITSUBISHI ELECTRIC

Ecodan to przyszłość ogrzewania


Wprowadzając pompy ciepła powietrze-woda Ecodan, Mitsubishi Electric reaguje na zapotrzebowanie rynku na alternatywne techniki ogrzewania oparte na zasobach odnawialnych. Ze względu na sposób działania ściśle powiązany z techniką klimatyzacyjną możemy skorzystać z wielu rozwiązań i wynalazków, które powstały w ciągu wieloletnich doświadczeń w badaniach, rozwoju i produkcji.
Ta przewaga techniczna światowego koncernu wyróżnia każdy system Ecodan. Od opatentowanego urządzenia Zubadan Inverter poprzez zoptymalizowany proces odszraniania po elektroniczne sterowanie i regulację. Wszystko po to, aby Państwo i Państwa klienci mogli zdać się w 100% na eko- logiczne, bezpieczne i nowatorskie rozwiązanie ogrzewania.

Urządzenia zewnętrzne z Zubadan Inverter (8 i 11,2 kW) oraz z Power Inverter (7,5 i 10 kW) w tym roku zostały całkowicie zmodyfikowane. A wynik robi wrażenie: Dzięki temu urządzenia przekonują nie tylko kompletnie nową obudową, ale przede wszystkim obniżeniem poziomu ciśnienia akustycznego aż o 10 dB(A). Optymalizacje, które pozwalają nie tylko na łatwiejsze ustawianie modułów zewnętrznych w ściśle zabudowanych obszarach mieszkalnych, ale dodatkowo otwierają też nowe możliwości w połączeniu z systemami Ecodan.
5 lat pełnego bezpieczeństwa – z gwarancją Ecodan
Systemy ECODAN objęte są 5-letnią gwarancją. To kolejny przekonujący argument, zachęcający do zakupu i korzystania z trwałego i jedynego w swoim rodzaju systemu grzewczego.

 

zakres mocy pomp ciepła mitsubishi electricLG
MITSUBISHI
R32
WEWCWU
wew

 

Hydrobox Mitsubishi EHSD-YM9D 9kW, 400V Hydrobox Mitsubishi EHSD-YM9D 9kW, 400V
Producent: Mitsubishi
Cena: 11 685,00 zł 16 215,00 zł
szt.
1pxzobacz więcej
  • promocja
1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl