Facebook Google Maps YouTube Blog
1pxCzego szukasz?

Wypełnij poniższe pola i wybierz kocioł idealny dla ciebie!

Rzetelna firma

Stacja napełniania zbiorników


Stacja napełniania zbiorników składa się z kilku części podstawowych. Możliwe jest wyposażenie jej w różne elementy dodatkowe. Główna konstrukcja nośna stacji wykonana jest ze stali ocynkowanej, do której możliwe jest zamocowanie wszystkich jej elementów składowych. Pomimo prostej budowy umożliwia ona pełną funkcjonalność. Dzięki cofniętemu w tył konstrukcji wspierającej, możliwe jest przesunięcie rury doprowadzającej o 175° i zablokowanie jej w ściśle ustalonej pozycji. W wersji standardowej wysięgnik regulowany jest na wysokość za pomocą ręcznej pompy hydraulicznej, w zależności od długości wysięgnika od 2,2 m do 4,5m. Im dłuższy wysięgnik, tym większa rozpiętość.

Zakres stosowania:

Stacja napełniania zbiorników stosowana jest w większości przypadków w biogazowniach do górnego napełniania zbiorników i wagonów. Ze względu na stale rosnącą infrastrukturę biogazowni, wzrasta ilość zróżnicowanych pojazdów użytkowych. Dzięki regulacji wysokości wysięgnika można łatwo dostosować wysokość napełnienia do używanego pojazdu. Na życzenie klienta możliwe jest również zdalne sterowanie za pomocą bezprzewodowego pilota. Nasza stacja napełniania zbiorników może być również zastosowana w tradycyjnych gospodarstwach rolnych.

Możliwy jest również montaż urządzenia na przyczepie. Dzięki temu staje się ono mobilne i poprzez połączenie z pompą doprowadzającą substrat, tworzy mobilną stację pomp.

stacja napełniania zbiorników

 

Sposób stosowania

Stację napełniania zbiorników montuje się zazwyczaj na prostej płycie betonowej. Urządzenie uzyskuje stabilność poprzez montaż usztywnienia w tylnej części konstrukcji ramy nośnej. W zależności od rozmiaru można podłączyć bezpośrednio rurę lub przewód wężowy. Zwiększając średnicę rury, zwolniona zostaje prędkość przepływu substratu. W ten sposób eliminuje się pienienie w rurze, co z kolei zapobiega rozpryskiwaniu z jej części końcowej.

Możliwy jest również montaż urządzenia na ścianie lub na cokole.

Siłownik hydrauliczny dwustronnego działania umożliwia podnoszenie i opuszczanie wysięgnika, co zapobiega samoistnemu cofnięcie rury.

 

Nasze zalety:

- Niezawodność: na rynku, na którym niezawodność jest kluczem do sukcesu, nie idziemy na kompromis w zakresie jakości i bezpieczeństwa. Nasze produkty zapewniają wiarygodne wyniki. Nasz serwis jest szybki i kompetentny. Wieloletnie zaufanie naszych klientów świadczy o tym, że dotrzymujemy obietnic na czas, zgodnie ze specyfikacją i dopasowanych do budżetu.

- Efektywność: indywidualne, innowacyjne rozwiązania i wszechstronne podejście, które obejmuje chemię, właściwości materiałowe, proces i projekt produktu zapewniają wyjątkową efektywność z korzyścią dla klienta: Zwiększenie wydajności, obniżenie kosztów eksploatacji, konserwacji i serwisu, dłuższe okresy serwisowania, krótsze przestoje i wydłużony okres użytkowania oznaczają zysk dla naszych klientów. Widoczny między innymi w zmniejszeniu kosztów inwestycyjno- eksploatacyjnych a także szybszy zwrot zainwestowanego kapitału.

- stabilny rozwój: stabilny rozwój staje się coraz ważniejszy dla wszystkich branż, które stosują procesy wymagające dużych zasobów i energii. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom przyczyniamy się do oszczędności zasobów i energii, a tym samym redukcji emisji gazów cieplarnianych.

 

Podłączenie 

standartowe (DN)

Wysokość 

napełniania (m)

Standartowa

ugość 

wysięgnika (m)

Ustawienie 

wysokości

FFS150

150

2,2 – 4,8

4

Pompa ręczna

FFS200

200

2,2 – 4,8

4

Pompa ręczna

stacja napełniania zbiorników

 POBIERZ ULOTKĘ

Stacja napełniania zbiornikówNie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl