Facebook Google Maps YouTube Blog

Znalazłeś taniej? Wyślij do nas ofertę. Postaramy się zrobić jeszcze taniej. tel. 324270499; tel./WhatsApp: 603499459, 663499499, 665499499, info@499.pl 

Atlas treningowy NOHRD SlimBeam Club Jesion + bon sodexo 5%

Cena: 9 899,00 zł 9899.00
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
Producent: NOHRD
Kod produktu: WR_-AC-NH-15.101

1px Opis

NOHRD Logo


 


Ekskluzywna siłownia SlimBeam - niesamowity trening przy minimalnej powierzchni!


 


/upload/ss24/images/ATLAS-DO-CWICZEN-SLIMBEAM-NATURAL-JESION-NOHRD_1_ff.jpg


 


/upload/ss24/images/ATLAS-DO-CWICZEN-SLIMBEAM-NATURAL-JESION-NOHRD_2_80.jpg/upload/ss24/images/ATLAS-DO-CWICZEN-SLIMBEAM-NATURAL-JESION-NOHRD_3_05.jpg/upload/ss24/images/ATLAS-DO-CWICZEN-SLIMBEAM-NATURAL-JESION-NOHRD_4_5a.jpg/upload/ss24/images/ATLAS-DO-CWICZEN-SLIMBEAM-NATURAL-JESION-NOHRD_5_b6.jpg


 


Specjalne, wielofunkcyjne linki - wygoda ćwiczeń i uniwersalność


Atlas SlimBeam to wszechstronne i wielofunkcyjne urządzenie treningowe. Nie bez powodu atlas SlimBeam jest klasyką wśród atlasów treningowych. Siłownie, kluby czy gabinety fizjoterapeutyczne od lat stosują urządzenia z linkami.SlimBeam nadaje dobrą sylwetkę oraz kondycję w Twoim domowym centrum fitness, łączy stylowy design i doskonałą funkcjonalność w smukłej drewnianej obudowie. Dzięki zakrzywionemu kształtowi i zastosowanym wysokiej jakości drewnie, SlimBeam to profesjonalny atlas do każdego treningu funkcjonalnego.

 


/upload/ss24/images/ATLAS-DO-CWICZEN-SLIMBEAM-NATURAL-JESION-NOHRD_6_f5.jpg

/upload/ss24/images/ATLAS-DO-CWICZEN-SLIMBEAM-NATURAL-JESION-NOHRD_7_f0.jpg/upload/ss24/images/ATLAS-DO-CWICZEN-SLIMBEAM-NATURAL-JESION-NOHRD_8_7e.jpg/upload/ss24/images/ATLAS-DO-CWICZEN-SLIMBEAM-NATURAL-JESION-NOHRD_9_01.jpg
 • Jedno i dwustronny trening motylków - Największą zaletą SlimBeam jest trening motylków. Umożliwia trening dwustronny i jednostronny, ma regulowaną wysokość i obraca się. Powlekane liny trakcyjne przesuwają się gładko po rolkach łożyskowanych, zapewniając optymalny i chichy trening.

 • Gumowane i bezgłośne obciążniki - Standardowo w SlimBeam zainstalowanych jest 14 ciężarków 5 kg. Każdy ciężar jest indywidualnie gumowany dla izolacji akustycznej. Ze względu na matową czarną gumę i owalny kształt, obciążniki idealnie pasują do drewnianego korpusu atlasu.

 • Oszczędność miejsca - Dzięki idealnie dopasowanym wymiarom: 215 cm wysokości i 40 cm szerokości atlas SlimBeam idealnie pasuje nawet do salonu. Do montażu na ścianie wymagana jest odległość 10 cm od ściany, obudowa wystaje tylko 20 cm w głąb pomieszczenia.


 


Maksymalny trening - Łatwe dostosowanie do własnych potrzeb i efektywności


Linki atlasu SlimBeam można ustawić w wielu pozycjach poruszania się. Odległości pociągowe umożliwiają ruch do czterech metrów (dla pociągów podwójnych) lub ośmiu metrów (dla pociągów pojedynczych) co umożliwia maksymalny, funkcjonalny trening.


image


Przełożenie można zmienić za pomocą wymiany linki SlimBeam. Umożliwia to przełożenie 3:1, 2:1 i 1:1. Efektywna maksymalna masa wynosząca 12,5 kg (pojedyncze pociągnięcie) lub 25,0 kg (podwójne pociągnięcie), rozmieszczona na 15 obciążeniach, zapewnia bardzo dokładną i harmonijną gradację ciężaru.

standardowo przełożenie 3:1.


 


Doskonały design - Nagrody German Design Award i Plus X Award


  /upload/ss24/images/ATLAS-DO-CWICZEN-SLIMBEAM-NATURAL-JESION-NOHRD_10_01.jpg


 German Design Award


Plus X AwardNagrodzony przez jury German Design Awards 2016: „SlimBeam to profesjonalne urządzenie do treningu linkowego, które posiada zarówno wyrafinowany design przy zachowaniu maksymalnej funkcjonalności. Jego główną cechą jest funkcja motylkowa. Umożliwia trening z obu stron i z jednej strony. Urządzenie ma regulowaną wysokość i obraca się. Smukła, liniowa konstrukcja i zastosowanie wysokiej jakości drewna sprawiają, że SlimBeam wygląda jak wykwintny mebel, co oznacza, że harmonijnie wtapia się w nowoczesne środowisko życia."


 


SlimBeam został uznany przez jury w trzech kategoriach:1. Wysoka jakość

2. Projekt

3. FunkcjonalnośćTe wyróżnienia oznaczają najlepszą jakość, trwałość i rozwój. Uznano również funkcjonalny projekt.


 


Atlas treningowy SlimBeam - Tablica ćwiczeń


 

image

 


 


Atlas treningowy SlimBeam NOHRD Club Jesion

imageimageimage


 


Funkcjonalność i design połączone w jednym urządzeniu - atlas wykonany z drewna jesionowego o eleganckim wyglądzie idealnie wtapiającym się w otoczenie - czy to w salonie, gabinecie czy studiu. Wyciągniki linowe są wszechstronne i wielofunkcyjne. Systemy linek SlimBeam są wytwarzane ręcznie w fabryce NOHRD w Niemczech. Każde urządzenie składa się z wysokiej jakości forniru wykonanego z drewna i zostało przetestowane pod kątem funkcjonalności.


Atlas treningowy SlimBeam ma 14 ciężarów 5 kg plus obowiązkowa waga nośnika 5 kg. Każdy ciężar jest gumowany indywidualnie, dzięki czemu ćwiczenie jest ciche. Dzięki swoim wąskim wymiarom SlimBeam idealnie pasuje do każdego pomieszczenia.


W pełni ruchomy system motylkowy umożliwia trening jednostronny i dwustronny - można go regulować i obracać. Liny ciągnące są pokryte tworzywem sztucznym i zapewniają optymalny efekt treningowy. Zalecane standardowe przełożenie 3:1, opcjonalnie można dokupić linki do SlimBeam i zmienić przełożenie na 2:1 lub 1:1. Zakres funkcji SlimBeam można znacznie rozszerzyć za pomocą opcjonalnych akcesoriów.


 


Parametry techniczne: • Płyta podstawy: ø 44 cm

 • Wymiary: 215 x 40 x 20 cm (wysokość x szerokość x głębokość)

 • Odległość od ściany: 10 cm

 • 14 ciężarów: 5 kg każdy

 • 1 nośnik prowadzący: 5 kg

 • Masa całkowita: ok. 120 kg

 • Przełożenie: 3:1


 


Dołączone akcesoria: • drążek do podciągania,

 • adapter,

 • linki.


 


Interaktywna aplikacja treningowa - dostępna za darmowa w Google PlayStore


 


/upload/ss24/images/ATLAS-DO-CWICZEN-SLIMBEAM-NATURAL-JESION-NOHRD_13_c2.jpg


/upload/ss24/images/ATLAS-DO-CWICZEN-SLIMBEAM-NATURAL-JESION-NOHRD_14_a4.jpg/upload/ss24/images/ATLAS-DO-CWICZEN-SLIMBEAM-NATURAL-JESION-NOHRD_15_db.jpg/upload/ss24/images/ATLAS-DO-CWICZEN-SLIMBEAM-NATURAL-JESION-NOHRD_16_ed.jpg


  • Dokładne treningi - wirtualne wykresy odzwierciedlają wykonywany trening - wykresy rysowane są dokładnie, tym samym umożliwiając korekty i optymalizacje podczas procesu treningowego live.

 • Treningi wideo- trening z wirtualnym trenerem. Każde ćwiczenie jest wyraźnie pokazane na filmie, zapobiega to błędom i umożliwia osiąganie maksymalnej wydajności treningowej.

 • Predefiniowane treningi - zacznij trening od razu. Aplikacja SlimBeam oferuje użytkownikom gotowe treningi dla wszystkich grup mięśni. Opracowane we współpracy z doświadczonymi trenerami sportowymi są doskonale zoptymalizowane pod kątem osiągnięcia wymarzonych celów treningowych.


 
Aplikacja internetowa My-NOHrD:


My-NOHrD jest to specjalna aplikacja internetowa umożliwiająca trenowanie z wirtualnym asystentem na urządzeniach NOHRD oraz wioślarzach wodnych WaterRower. Jeżeli znudziło Ci się ćwiczenie samemu w domu, w bardzo łatwy sposób możesz zarejestrować konto w aplikacji internetowej: Rejestracja w My-NOHrD


Rejestracja w aplikacji jest darmowa, natomiast dostępne są dwa plany: darmowy dostęp oraz płatna subskrypcja miesięczna. Co zawierają te plany?


Darmowy dostęp: • Planowanie, tworzenie i wykonywanie treningów.

 • Dostęp do prywatnej biblioteki swoich treningów.

 • Dostęp do publicznej biblioteki treningów.

 • Korzystanie z wcześniej zapisanych treningów przez innych użytkowników.


Płatna subskrypcja: • Planowanie, tworzenie i wykonywanie treningów.

 • Dostęp do prywatnej biblioteki swoich treningów.

 • Dostęp do publicznej biblioteki treningów.

 • Korzystanie z wcześniej zapisanych treningów przez innych użytkowników.

 • Trener osobisty.

 • Profesjonalne porady i opinie.

 • Otrzymywanie planów treningowych od trenera.


 


Jak to wygląda w praktyce?


Aplikacja dostępna jest w trzech językach: Niemieckim, Angielskim i Francuskim. Po rejestracji i zalogowaniu się na swoje konto My-NOHrD, trzeba zarejestrować numer seryjny zakupionego urządzenia, żeby otrzymać dostęp do treningów.


Aplikacja została podzielona na 4 sekcje główne: Dashboard (Panel podsumowania), Devices (urządzenia), Coach (trener), Library (biblioteka treningów).


My-NOHrD DashboardMy-NOHrD DevicesMy-NOHrD CoachMy-NOHrD Library


 


Zaczynamy trening!


Żeby zacząć trenować, przechodzimy do zakładki Dashboard i klikamy na Create a Workout, następnie dodajemy interesujące nas treningi do planu treningowego. Możliwe jest stworzenie planu treningowego na różnych urządzeniach! Niektóre treningi pochodzące z innych urządzeń mogę wymagać rejestracji numeru seryjnego.


Następnie klikamy na Continue, uzupełniamy interesujące nas informacje o treningu (Nazwa, opis) i klikamy Save and Start. Zaczynamy!


My-NOHrD New WorkoutMy-NOHrD Workout


 


Po zakończonym treningu wyświetlone zostanie podsumowanie a trening zostanie zapisany do naszej biblioteki. Prawda, że fajne rozwiązanie porównując samotny trening w domu?


Serdecznie zapraszamy do skorzystania z aplikacji My-NOHrD!

#NOHRDAtlasTreningowy, #NOHRDAtlasSlimBeam, #NOHRD, #NOHRDFitness, #MyNOHRD #AtlasSlimBeamNOHRD #SlimBeamNOHRD #AtlasDoĆwiczeń
1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl