Facebook Google+ Twitter YouTube Blog

Automatyczny kocioł na pellet Heiztechnik One 15kW 5 klasa- powystawowy

Automatyczny kocioł na pellet Heiztechnik One 15kW 5 klasa- powystawowy
  • promocja
  • nowość
Cena: 16 550,00 zł 18 950,00 zł 16550.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane

Opis

Oferujemy Państwo zakup nowoczesnego i automatycznego kotła na pellet. Urządzenie pochodzi z naszej sklepowej wystawy w Rybniku. Nigdy nie było uruchamiane, a obudowa nie posiada rys i otarć. Na urządzenie obowiązuje pełna gwarancja producenta. Okres gwarancyjny rozpoczyna się w momencie pierwszego uruchomienia przez autoryzowanego serwisanta. Więcej informacji pod numerem: 663 499 499

Heiztechnik One

Lider może być tylko jeden!

 

Kotły serii ONE to jedne z najbardziej zautomatyzowanych, a przy tym najmniejszych kotłów certyfikowanych na pellety w Polsce. W kotle fabrycznie wbudowane są elementy które odpowiadają za: czyszczenie, stabilną pracę, wysoki uzysk ciepły i bezpieczeństwo. Składają się one z następujących podzespołów:

a) automatyczne czyszczenie palnika i wymiennika- kocioł analizując ilość zużytego paliwa wie co ile należy przeprowadzić czyszczenie poszczególnych elementów aby ograniczyć ilość sadzy na elementach grzejnych co wpływa na zmniejszenie ilości zużytego pelletu.

b) automatyczne rozpalanie i wygaszanie- kocioł na bieżąco oblicza zapotrzebowanie cieplne budynku. Kiedy wykryje że jest ono mniejsze nic moc minimalna palnik (czyli gdy dom się nagrzeje i zostanie osiągnięty komfort cieplny), kocioł przejdzie w tryb wygaszania, a następnie w tryb postoju w którym nie jest pobierane paliwo. Gdy temperatura zacznie spadać kocioł automatycznie się rozpali aby zapewnić ciepło.

c) automatyczne dobieranie parametrów paliwa-działa w oparciu opatentowaną technologię HT-LOGIC II która zapewnia autoregulację parametrów spalania w tym. dawkę powietrza, podawanie, podtrzymanie. Dzięki temu użytkownik nie musi ręcznie zmieniać nastaw po każdej dostawie opału ani obawiać się że pellet gorszej klasy nie spali się efektywnie.

d) zestaw hydrauliczny- składa się z:pompy C.O, pompy C.W.U, zaworu mieszającego z siłownikiem, naczynia przeponowego i zaworu bezpieczeństwa. Tak dobrana hydraulika wydłuża żywotność kotła oraz ułatwia montaż w niewielkich kotłowniach.

f) system optymalizacji spalin- składa się z zawirowywaczy które wymuszają ruch obrotowy spalin dzięki czemu są one w stanie oddać więcej ciepła to wody w kotle, oraz wentylatora wyciągowego który stabilizuje pracę kotła oraz pomaga w zapewnieniu optymalnego ciągu kominowego.

 

Sterowanie

 

Parametry techniczne

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl