Facebook Google Maps YouTube Blog

Znalazłeś taniej? Wyślij do nas ofertę. Postaramy się zrobić jeszcze taniej :)

tel. 324270499; tel./WhatsApp: 663499499, 665499499; info@499.pl 

Drabinka gimnastyczna NOHRD WallBars 10 Shadow Jesion + bon sodexo 5%

Cena: 2 599,00 zł 2599.00
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
Producent: NOHRD

1px Opis

NOHRD Logo


 


Drabinka gimnastyczna NOHRD Wallbars


/upload/ss24/images/DRABINKA-GIMNASTYCZNA-WALLBARS-10-NATURAL-JESION-NOHRD_1_d0.jpg


/upload/ss24/images/DRABINKA-GIMNASTYCZNA-WALLBARS-10-NATURAL-JESION-NOHRD_2_61.jpg/upload/ss24/images/DRABINKA-GIMNASTYCZNA-WALLBARS-10-NATURAL-JESION-NOHRD_3_11.jpg/upload/ss24/images/DRABINKA-GIMNASTYCZNA-WALLBARS-10-NATURAL-JESION-NOHRD_4_67.jpg


 


NOHRD Wallbars - wyposażony w zintegrowane rozkładane ramię przedłużające!


/upload/ss24/images/DRABINKA-GIMNASTYCZNA-WALLBARS-10-NATURAL-JESION-NOHRD_5_cb.jpg/upload/ss24/images/DRABINKA-GIMNASTYCZNA-WALLBARS-10-NATURAL-JESION-NOHRD_6_84.jpg/upload/ss24/images/DRABINKA-GIMNASTYCZNA-WALLBARS-10-NATURAL-JESION-NOHRD_7_aa.jpg


  • Zintegrowane ramię przedłużające - ćwiczenia wiszące i podciągnięcia na WallBars mogą zostać przeprowadzone dzięki górnemu szczeblowi, który można łatwo rozłożyć i zablokować przy pomocy mechanizmu blokującego. Ramie przedłużające jest stabilne, dzięki czemu zapewnia komfort podczas wykonywania ćwiczeń wiszących i kołyszących.

 • Wallbars z 10 lub 14 szczeblami - różne drabinki dla różnych potrzeb: drabinki gimnastyczne NOHRD Wallbars są dostępne w dwóch wersjach z 10 lub 14 szczeblami. Rozstaw szczebli wynosi od 10 do 18 cm.

 • Bezpieczna i stabilna drabinka gimnastyczna - lite drewno, sprężyste liny bezpieczeństwa na ramieniu przedłużającym oraz dodatkowy mechanizm blokowania zapewniają bezpieczeństwo i stabilność. Jest to idealne rozwiązanie na wielofunkcyjne sesje treningowe.


 


NOHRD Wallbars - wielofunkcyjna drabinka gimnastyczna


/upload/ss24/images/DRABINKA-GIMNASTYCZNA-WALLBARS-10-NATURAL-JESION-NOHRD_8_1f.jpg/upload/ss24/images/DRABINKA-GIMNASTYCZNA-WALLBARS-10-NATURAL-JESION-NOHRD_9_73.jpg/upload/ss24/images/DRABINKA-GIMNASTYCZNA-WALLBARS-10-NATURAL-JESION-NOHRD_10_5c.jpg


 


Drabinki gimnastyczne NOHRD Wallbars są uniwersalnymi urządzeniami do ćwiczeń, Mogą zostać wyposażone w dodatkowe akcesoria rozszerzające ich możliwości. Wszystkie akcesoria są dostępne do dokupienia osobno.


W łatwy sposób możesz zmienić swoją drabinkę gimnastyczną w ławkę dolną, prostą czy dodatkowe ramiona. • CombiTrainer- znacznie rozszerza zakres szkolenia na drążkach ściennych. Trenujesz tylko z własnym ciężarem.

 • MultiAdapter - może być używany w dwóch podstawowych pozycjach na drabinkach i można go zamocować na różnych wysokościach.

 • Ławka treningowa- klasyczne ćwiczenia z ławką treningową są również możliwe, po prostu zawieś ławkę na wybranym szczeblu.


 


Trening na drabince NOHRD Wallbars - Ćwiczenia rozciągające, trening tułowia, pleców lub ćwiczenia wiszące i kołyszące


WallBars firmy NOHRD to wielofunkcyjne drabinki ścienne wykonane ze szlachetnego drewna, specjalną cechą jest rozkładany drążek na górze drabinki. Drabinka gimnastyczna jest elegancka, stabilna i bezpieczna - posiada możliwość zamontowania wielu rozszerzeń dzięki czemu sprawia, że jest bardzo wielofunkcyjnym i wszechstronnym urządzeniem treningowym. Drabinka zajmuje mało miejsca, a dodatkowe rozszerzenia typu CombiTrainer, ławka nachylona czy multi-adapter mozna złożyć po treningu na WallBar


Trening na drabince gimnastycznej jest możliwy przy prawie każdym poziomie sprawności - natomiast trening jest najbardziej skuteczny na: budowanie siły, ogólna wydolność organizmu i trening koordynacji ruchowej.

/upload/ss24/images/DRABINKA-GIMNASTYCZNA-WALLBARS-10-NATURAL-JESION-NOHRD_11_36.jpg/upload/ss24/images/DRABINKA-GIMNASTYCZNA-WALLBARS-10-NATURAL-JESION-NOHRD_12_c2.jpg/upload/ss24/images/DRABINKA-GIMNASTYCZNA-WALLBARS-10-NATURAL-JESION-NOHRD_13_89.jpg


  • Trening siłowy dla wszystkich- ćwicz całe ciało na drabinkach gimnastycznych WallBars. Trening działa nie tylko poszczególne mięśnie, ale ma zastosowanie dla pełnych grup mięśni a wprzypadku podstawowych funkcji można trenować bez dodatkowych akcesoriów. To sprawia, że WallBars jest przydatnym urządzeniem do treningu siłowego, szczególnie dla początkujących.

 • Ogólna wydolność organizmu - ćwiczenia powinniśmy wykonywać regularnie, szczególnie w czasach stresujących prac biurowych. Znają to również eksperci dlatego nie będzie fizjoterapeuty, który nie używałby drążków w swojej praktyce. Jako samodzielne urządzenie do budowania mięśni i wspierania treningów - drabinki WallBars idealnie nadają się do studia treningowego, jak również do siłowni i do domu.

 • Koordynacja ruchowa - ćwiczenia na drabinkach wymagają koncentracji - ćwiczący koncentruje się na ruchach i uczy się korzystać z możliwości własnego ciała. Koordynacja sportowca poprawia się poprzez ciągły trening równowagi. Drabinki gimnastyczne są również idealne dla dzieci w celu ćwiczenia koordynacji ruchowej oraz utrzymania regularnego ruchu.


 Drabinka gimnastyczna NOHRD Wallbars Shadow Jesion
imageimage


 


Drabinka gimnastyczna NOHRD Wallbars została wykonana z wysokiej jakości drewna. Drabinki można kupić w dwóch wersjach: 10-szczeblowa z rozstawem 17,7cm oraz 14-szczeblowa z rozstawem 9,9cm.


Wszystkie drabinki można rozszerzyć o dodatkowe akcesoria - do dokupienia osobno!


Drabinka gimnastyczna WallBars, to klasyka wśród sprzętu sportowego, posiada zintegrowane przedłużenie, które można łatwo rozłożyć a dzięki dodatkowym akcesoriom, takim jak CombiTrainer, MultiAdapter i ławka treningowa, drabinka WallBars staje się wielofunkcyjnym stanowiskiem treningowym


Każda drabinka gimnastyczna frmy NOHRD jest wykonana ręcznie w fabryce NOHRD i podlega najwyższym standardom jakości!


 


Parametry techniczne: • Maksymalne obciążenie: 120 kg


 • Liczba szczebli: 10-14


 • Rozstaw szczebli: 17,7 cm - 9,9 cm

 • Odległość od ściany: ok. 5 cm - 7 cm (regulowana)


 • Ilość paczek: 1


 


Wymiary / waga: • Wysokość: 230 cm (złożony)

 • Szerokość: 79 cm

 • Głębokość: 13 cm

 • Waga (10/14): 19 kg / 21 kg


 


Opcjonalne akcesoria: • Multi Adapter

 • Combi Trainer

 • Ławka treningowa

 • Blokada wysięgnika

 • Inne rozszerzenia


 


Aplikacja internetowa My-NOHrD:


My-NOHrD jest to specjalna aplikacja internetowa umożliwiająca trenowanie z wirtualnym asystentem na urządzeniach NOHRD oraz wioślarzach wodnych WaterRower. Jeżeli znudziło Ci się ćwiczenie samemu w domu, w bardzo łatwy sposób możesz zarejestrować konto w aplikacji internetowej: Rejestracja w My-NOHrD


Rejestracja w aplikacji jest darmowa, natomiast dostępne są dwa plany: darmowy dostęp oraz płatna subskrypcja miesięczna. Co zawierają te plany?


Darmowy dostęp: • Planowanie, tworzenie i wykonywanie treningów.

 • Dostęp do prywatnej biblioteki swoich treningów.

 • Dostęp do publicznej biblioteki treningów.

 • Korzystanie z wcześniej zapisanych treningów przez innych użytkowników.


Płatna subskrypcja: • Planowanie, tworzenie i wykonywanie treningów.

 • Dostęp do prywatnej biblioteki swoich treningów.

 • Dostęp do publicznej biblioteki treningów.

 • Korzystanie z wcześniej zapisanych treningów przez innych użytkowników.

 • Trener osobisty.

 • Profesjonalne porady i opinie.

 • Otrzymywanie planów treningowych od trenera.


 


Jak to wygląda w praktyce?


Aplikacja dostępna jest w trzech językach: Niemieckim, Angielskim i Francuskim. Po rejestracji i zalogowaniu się na swoje konto My-NOHrD, trzeba zarejestrować numer seryjny zakupionego urządzenia, żeby otrzymać dostęp do treningów.


Aplikacja została podzielona na 4 sekcje główne: Dashboard (Panel podsumowania), Devices (urządzenia), Coach (trener), Library (biblioteka treningów).


My-NOHrD DashboardMy-NOHrD DevicesMy-NOHrD CoachMy-NOHrD Library


 


Zaczynamy trening!


Żeby zacząć trenować, przechodzimy do zakładki Dashboard i klikamy na Create a Workout, następnie dodajemy interesujące nas treningi do planu treningowego. Możliwe jest stworzenie planu treningowego na różnych urządzeniach! Niektóre treningi pochodzące z innych urządzeń mogę wymagać rejestracji numeru seryjnego.


Następnie klikamy na Continue, uzupełniamy interesujące nas informacje o treningu (Nazwa, opis) i klikamy Save and Start. Zaczynamy!


My-NOHrD New WorkoutMy-NOHrD Workout


 


Po zakończonym treningu wyświetlone zostanie podsumowanie a trening zostanie zapisany do naszej biblioteki. Prawda, że fajne rozwiązanie porównując samotny trening w domu?


Serdecznie zapraszamy do skorzystania z aplikacji My-NOHrD!

#NOHRDDrabinkaGimnastyczna, #NOHRDWallBars, #NOHRD, #NOHRDFitness, #MyNOHRD #DrabinkaNOHRD #Wallbars #NOHRDDrabinka #DrabinkaGimnastyczna

1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl