Facebook Google Maps YouTube Blog

Znalazłeś taniej? Wyślij do nas ofertę. Postaramy się zrobić jeszcze taniej. tel. 324270499; tel./WhatsApp: 603499459, 663499499, 665499499, info@499.pl 

Fontanna/poidło dla psa i kota PetKit Eversweet 3 Pro

Cena: 399,00 zł 399.00
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
Producent: Petkit
Kod produktu: IP-P4108

1px Opis

Fontanna/poidło dla psa i kota PetKit Eversweet 3 Pro

PetKit Eversweet 3 Pro to bezprzewodowe poidło dla psa i kota wyposażone w cichą pompę, dzięki której woda jest ciągle w ruchu, sprawiając wrażenie naturalnego ujęcia, co zachęca zwierzęta do picia. Pompa wyposażona jest w emiter światła ultrafioletowego, które sterylizuję wodę, usuwając do 99.96% wirusów i bakterii, aby pupil użytkownika pozostał w najlepszym zdrowiu. Wytwarza szum na poziomie jedynie do 35dB. Urządzenie zasilanie jest dzięki indukcji magnetycznej, co sprawia, że nie wymaga ono ładowania. Posiada trzy tryby: smart, normalny i nocny, które charakteryzują się różnicami w działaniu pompy i sterylizatora - ich ustawienia mogą być dostosowane w aplikacji PETKIT, za pomocą której użytkownik może także monitorować poziom wody i stan filtra. Pompa automatycznie się zatrzymuje, gdy poziom wody jest zbyt niski. Wewnątrz urządzenia znajdują się trzy rodzaje filtrów, które oczyszczają wodę z sierści, kurzu, metali ciężkich i brzydkich zapachów. PetKit Eversweet 3 Pro to urządzenie modułowe, które z łatwością można rozłożyć na mniejsze elementy i umyć w razie potrzeby. 

Fontanna/poidło dla psa i kota PetKit Eversweet 3 Pro

Cicha praca

Poidło PetKit Eversweet 3 Pro wytwarza jedynie do 35dB szumu, co jest porównywalne z cichym wiatrakiem. To doskonałe rozwiązanie dla osób mieszkających w niewielkich mieszkaniach lub mających zwierzęta, które łatwo się stresują. W razie konieczności urządzenie może zostać przełączone w tryb nocny, kiedy pompa i sterylizator są wyłączone, więc urządzenie nie wydaje dźwięków. 

Fontanna/poidło dla psa i kota PetKit Eversweet 3 Pro

Naturalne wrażenie

PetKit Eversweet 3 Pro posiada specjalnie zaprojektowaną cichą pompę, która utrzymuje wodę w ciągłym ruchu. Dzięki temu woda w poidle sprawia wrażenie naturalnego ujęcia, co zachęca zwierzęta do regularnego picia. Dbałość o ciągły ruch wody to klucz do zapewnienia świeżości i atrakcyjności dla zwierząt.

Fontanna/poidło dla psa i kota PetKit Eversweet 3 Pro

Sterylizacja UVC

Pompa jest wyposażona w emiter światła ultrafioletowego, który sterylizuje wodę, eliminując do 99.96% wirusów i bakterii. To oznacza, że pupil pozostanie zdrowy i wolny od chorób związanych z zanieczyszczoną wodą. Dla zwierząt o wrażliwym układzie pokarmowym lub alergiach, czysta woda jest nieoceniona. 

Fontanna/poidło dla psa i kota PetKit Eversweet 3 Pro

Trzy tryby pracy

Urządzenie może pracować w trzech trybach: smart, normalny i nocny. W trybie smart (wskaźnik świeci się na zielono) pompa fontanny i sterylizator UVC włączają się co 3 minuty - interwał można zmienić w aplikacji. Tryb normalny (niebieskie światło) cechuje się tym, że pompa działa przez cały czas, a woda sterylizowana jest bez przerwy przez 3 godziny, by następnie działać w interwałach. Z kolei  trybie nocnym zarówno pompa jak i sterylizator są wyłączone. 

Fontanna/poidło dla psa i kota PetKit Eversweet 3 Pro

Praktyczny design modułowy

PetKit Eversweet 3 Pro to nie tylko funkcjonalność, ale także praktyczność w codziennym użyciu. Urządzenie zostało zaprojektowane w sposób modułowy, co umożliwia jego łatwe rozłożenie na poszczególne części. Dzięki temu czyszczenie i konserwacja poidła staje się niezwykle proste. Fontanna jest bezprzewodowa, co znacznie ułatwia utrzymanie jej w czystości. Jedynie do podstawki należy podpiąć kabel USB-C. 

Fontanna/poidło dla psa i kota PetKit Eversweet 3 Pro

Zawartość zestawu

Fontanna x 1 

Podstawka x 1 

Kabel USB x 1

Instrukcja x 1 

Filtr x 1 

 

Specyfikacja

Marka Petkit
Model Eversweet 3 Pro
Kolor Biały
Materiały Stal nierdzewna 304, ABS, żel krzemionkowy
Wymiary 195 x 195 x 148mm
Pojemność 1.8L
Poziom szumu 35dB
1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl