Facebook Twitter YouTube Blog

GREŃ EG-PELLET MINI 16kW + palnik obrotowy FV 23%

Cena: 11 499,00 zł 11499.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Powyższy kocioł jest propozycją dla wszystkich którzy mają dość ciągłego dokładania do kotła zasypowego czy ustawiania po każdej dostawie parametrów kotła na ekogroszek. Dzięki pojemnemu zasobnikowi (prawie 180kg) możemy zapomnieć o codziennym zasypywaniu urządzenia. Największym atutem jest serce kotła-palnik pelletowy firmy PELLAS. Dzięki obrotowej komorze palnik utrzymywany jest zawsze w czystości a my nie musimy się martwić o jakość opału(kocioł spali nawet tani pellet klasy B). Elementem ułatwiającym obsługę są ruchome zawirowywacze spalin- pełnią one dwie role:

*wprawiają spaliny w ruch obrotowy dzięki czemu oddają one większą ilość ciepła do wody w kotle

*dzięki sprzężeniu ze specjalną dźwignią mogą czyścić wnętrze kotła-koniec z rozbieraniem połowy urządzenia-wystarczy raz na tydzień poruszać dźwignią aby zwiększyć sprawność

Warto dodać że w kotle umieszczono jeszcze jeden element zwiększający sprawność-deflektor z żaroodpornego betonu który na którym można awaryjnie spalać drewno.

Wyposażenie standardowe

 • sterownik S control obsługujący:

  a)1x pompę C.O

  b)1x siłownik zaworu mieszającego

  c)1x pompę c.w.u

  d)pompę kotłową

 • mechaniczne czyszczenie palnika
 • pół-automatyczne czyszczenie wymiennika
 • kompletne oczujnikowanie
 • zestaw narzędzi czyszczących
 • zasobnik na pellet 300l

Dzięki zastosowania obrotowej komory palnika kocioł jest certyfikowany do spalania pelletu klasy B (cena od 650zł/t). Dzięki ciągłemu ruchowi opału ryzyko powstawania spieków zostało ograniczone minimum. Palnik został seryjnie wyposażony w czujnik temperatury który zabezpiecza go przez przegrzaniem Tanie w zakupie elementy eksploatacyjne takie jak grzałka czynią piec tanim w utrzymaniu.

                                                                                    Wymiary

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl