Facebook Google Maps YouTube Blog

W związku z bardzo dynamiczną sytuacją na rynku, cena produktu może być nieaktualna. Prosimy o kontakt przed zakupem, celem potwierdzenia ceny.

Kontakt i dane firmy

 

Grill na pellet LINCAR (różne kolory)

Cena: 980,00 zł 980.00
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane

1px Opis

Grill pelletowy Lincar

Inny wymiar grillowania

Grill na pellet LINCAR (różne kolory)

Grill pelletowy to rozwiązanie, które podbiło już serca naszych sąsiadów z południa, teraz i my możemy poznać uroki i zalety grillowania na pellecie. Dzieło włoskiej firmy Lincar łączy funkcjonalność grillów pelletowych z kompaktowymi wymiarami i stylowym wyglądem. Urządzenie ma 41cm długości, 26,5cm szerokości i 25cm wysokości. Takie wymiary umożliwiają łatwy transport i przechowywanie grilla. Jednocześnie zapewniają optymalną powierzchnię na twoje potrawy. Prosta lecz solidna budowa ułatwia obsługę i czyszczenie grilla. Zapomnij o ciągłym dokładaniu, regulacji powietrza i pyle pokrywającym twoje potrawy. Zastosowanie pelletu do grillowania otwiera zupełnie nowe możliwości. Pellet to ekologiczne i bezpieczne źródła ciepła. Paliwo to charakteryzuje się dużym stopniem sprasowania, dzięki czemu niewielkie jego ilości są w stanie wytworzyć dużą ilość ciepła. Do wytworzenia płomienia palącego się blisko 1,5 godziny wystarczy zaledwie 700g pelletu.  

Grill na pellet LINCAR (różne kolory)

Proces przygotowania grilla do pracy jest naprawdę prosty- wystarczy napełnić palnik pelletem, podpalić go i położyć ruszt na górę palnika. Po niewielkim okresie czasu ruszt ma już wystarczająco wysoką temperaturę, aby można było efektywnie grillować. Cały proces odbywa się automatycznie z wykorzystaniem naturalnego zjawiska pirolizy. Pellet pali się od góry, co zmniejsza ilość dymu i zwiększa temperaturę spalania. Bo rozgrzaniu paliwa pellet zaczyna odgazowywać, co czyni spalanie nieporównywalnie bardziej efektywnym oraz niemal bezdymnym

 

 

Często zadawane pytania:

P:Czy grill potrzebuje zasilania prądem?

O: Nie, dzięki specjalnie zaprojektowanemu palnikowi. Pellet spala się w nim samoczynnie bez ingerencji układu podawania czy dmuchawy, wykorzystując zjawisko pirolizy. Liczne próby produkcyjne pozwoliły producentowi ustalić optymalną ilość i średnicę otworów napowietrzających. Dzięki temu pellet spala się ze stałym tempem, nie przypalając potraw przez zbyt dużą temperaturę.

P:Na jak długo wystarczy załadunek pełnego palnika?

O: Do środka palnika mieści się ok 0,7kg pelletu. Taka ilość wystarczy na prawie 1,5 godziny ciągłej pracy

P: Jak rozpala się pellet i jak długo muszę czekać na nagrzanie.

O: Do rozpalenia pelletu wystarczy zwykła zapalniczka. Po 20 minutach od rozpalenia, ruszt ma już optymalną temperaturę do umieszczenia na nim twoich ulubionych potraw.

P: Z czego wykonany jest ruszt?

O: Ruszt powstał z żeliwa pokrytego grubą warstwą emalii do zastosowań spożywczych. Dzięki temu jest łatwy w czyszczeniu, zachowując jednocześnie wysoką trwałość.

 Grill na pellet LINCAR (różne kolory)

 

1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl