Facebook Google Maps YouTube Blog

Znalazłeś taniej? Wyślij do nas ofertę. Postaramy się zrobić jeszcze taniej. tel. 324270499; tel./WhatsApp: 603499459, 663499499, 665499499, info@499.pl 

Hantle NOHRD DumbBell Shadow Jesion + bon sodexo 5%

Cena: 34 399,00 zł 34399.00
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
Producent: NOHRD
Kod produktu: WR_-HC-NH-25.105

1px Opis

NOHRD Logo


 


NOHRD DumbBells -  waga ciężka treningu z hantlami


Hantle NOHRD DumbBells to produkty marki, która doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak ważne jest odpowiednie wykonanie produktu służącego do treningu. Te hantle zostały wykonane z najwyższej jakości materiału i gwarantują wykonanie przyjemnego i efektywnego treningu. Estetyczne, oryginalne wykonanie rzuca się błyskawicznie w oczy i stawia DumbBells NOHRD na szczycie tego typu produktów. To ukłon w stronę osób ceniących sobie elegancję, ale także funkcjonalność treningową. Zestaw DumbBells oferuje 9 par hantli w wadze od 5 do 25 kg. Pozwoli to na wykonanie solidnego treningu stymulującego rozwój mięśni zarówno początkującym, jak i zaawansowanym!


 


imageimage


  


Szlachetny design, królewski trening


Przy produkcji DumbBells NOHRD przykuto ogromną uwagę do prezencji wszystkich hantli. Zostały one obrobiony CNC niklowaną stalą wraz z drewnianymi tarczami dekoracyjnymi. To iście szlachecki design wprawiający każdego użytkownika w królewską atmosferę. Poczuj się jak prawdziwy władca swojego ciała i modeluj wszystkie mięśnie przy pomocy NOHRD DumbBells.

imageimage
 


Skuteczna narzędzia do treningu całego ciała - przegląd hantli NOHRD DumbBells


Hantle NOHRD DumbBells to produkty. Które pozwolą Ci na wymodelowanie sylwetki na wielu płaszczyznach! Decydując się na trening, sam wygląd hantli będzie motywował Cię do podjęcia wysiłku. Przyjrzyjmy się bliżej hantlom DumbBells od NOHRD:- Od łatwych do trudnych - kompletny zestaw hantli oferuje trening w zakresie od 5 do 25 kg. Przejdź drogę od początkującego do prawdziwego wyjadacza!

- Kontrola uchwytu - radełkowany uchwyt zapewnia potrzebną stabilizację chwytu i zapewni Ci komfort nawet podczas najbardziej intensywnych treningów

- Nienaganna prezencja - elegancki design produktu zachęca do systematycznych treningów

- Stabilność nie do podważenia - półka wspornikowa DumbBell Rack została zaprojektowana z myślą o ekstremalnej stabilności i bezpieczeństwie


 Hantle do ćwiczeń DumbBells NOHRD Shadow Jesion


Hantle do ćwiczeń DumbBells NOHRD to idealne uzupełnienie każdej siłowni. Hantle świetnie nadają się do ćwiczeń na praktycznie każdą partię ciała. To dodatek, który znacznie zmieni Twoje postrzeganie o treningu z hantlami. Wynieś swoją aktywność fizyczną na wyższy poziom z produktami NOHRD - zestaw hantli to świetny wybór dla każdego o każdym stopniu zaawansowania!


 


imageimageimage

Parametry techniczne: • Wymiary: 135 x 100 x 50 cm (długość x szerokość x wysokość)

 • 9 par hantli: 5-25 kg (5, 7.5, 10, 12.5, 15, 17.5, 20, 22.5, 25 kg)

 • Waga całkowita: ok. 320 kg

 • Materiał: drewno jesionowe


 

Aplikacja internetowa My-NOHrD:


My-NOHrD jest to specjalna aplikacja internetowa umożliwiająca trenowanie z wirtualnym asystentem na urządzeniach NOHRD oraz wioślarzach wodnych WaterRower. Jeżeli znudziło Ci się ćwiczenie samemu w domu, w bardzo łatwy sposób możesz zarejestrować konto w aplikacji internetowej: Rejestracja w My-NOHrD


Rejestracja w aplikacji jest darmowa, natomiast dostępne są dwa plany: darmowy dostęp oraz płatna subskrypcja miesięczna. Co zawierają te plany?


Darmowy dostęp: • Planowanie, tworzenie i wykonywanie treningów.

 • Dostęp do prywatnej biblioteki swoich treningów.

 • Dostęp do publicznej biblioteki treningów.

 • Korzystanie z wcześniej zapisanych treningów przez innych użytkowników.


Płatna subskrypcja: • Planowanie, tworzenie i wykonywanie treningów.

 • Dostęp do prywatnej biblioteki swoich treningów.

 • Dostęp do publicznej biblioteki treningów.

 • Korzystanie z wcześniej zapisanych treningów przez innych użytkowników.

 • Trener osobisty.

 • Profesjonalne porady i opinie.

 • Otrzymywanie planów treningowych od trenera.


 


Jak to wygląda w praktyce?


Aplikacja dostępna jest w trzech językach: Niemieckim, Angielskim i Francuskim. Po rejestracji i zalogowaniu się na swoje konto My-NOHrD, trzeba zarejestrować numer seryjny zakupionego urządzenia, żeby otrzymać dostęp do treningów.


Aplikacja została podzielona na 4 sekcje główne: Dashboard (Panel podsumowania), Devices (urządzenia), Coach (trener), Library (biblioteka treningów).


My-NOHrD DashboardMy-NOHrD DevicesMy-NOHrD CoachMy-NOHrD Library


 


Zaczynamy trening!


Żeby zacząć trenować, przechodzimy do zakładki Dashboard i klikamy na Create a Workout, następnie dodajemy interesujące nas treningi do planu treningowego. Możliwe jest stworzenie planu treningowego na różnych urządzeniach! Niektóre treningi pochodzące z innych urządzeń mogę wymagać rejestracji numeru seryjnego.


Następnie klikamy na Continue, uzupełniamy interesujące nas informacje o treningu (Nazwa, opis) i klikamy Save and Start. Zaczynamy!


My-NOHrD New WorkoutMy-NOHrD Workout


 


Po zakończonym treningu wyświetlone zostanie podsumowanie a trening zostanie zapisany do naszej biblioteki. Prawda, że fajne rozwiązanie porównując samotny trening w domu?


Serdecznie zapraszamy do skorzystania z aplikacji My-NOHrD!


 


#NOHRD #NOHRDDumbBells #HantleNOHRD #ZestawHantliNOHRD #DumbBellsNOHRD #DumbBells
1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl