Facebook Twitter YouTube Blog

Heiztechnik One 8kW FV8% pełny automat+3x pompy

Cena: 13 400,00 zł 13400.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Heiztechnik One

Lider może być tylko jeden!

Kotły serii ONE to jedne z najbardziej zautomatyzowanych, a przy tym najmniejszych kotłów certyfikowanych na pellety w Polsce. W kotle fabrycznie wbudowane są elementy które odpowiadają za: czyszczenie, stabilną pracę, wysoki uzysk ciepły i bezpieczeństwo. Składają się one z następujących podzespołów:

a) automatyczne czyszczenie palnika i wygodne ręczne czyszczenie wymiennika- kocioł analizując ilość zużytego paliwa wie co ile należy przeprowadzić czyszczenie rusztu palnika aby zapewnić optymalny proces spalania.

b) automatyczne rozpalanie i wygaszanie- kocioł na bieżąco oblicza zapotrzebowanie cieplne budynku. Kiedy wykryje że jest ono mniejsze nic moc minimalna palnik (czyli gdy dom się nagrzeje i zostanie osiągnięty komfort cieplny), kocioł przejdzie w tryb wygaszania, a następnie w tryb postoju w którym nie jest pobierane paliwo. Gdy temperatura zacznie spadać kocioł automatycznie się rozpali aby zapewnić ciepło.

c) automatyczne dobieranie parametrów paliwa-działa w oparciu opatentowaną technologię HT-LOGIC II która zapewnia autoregulację parametrów spalania w tym. dawkę powietrza, podawanie, podtrzymanie. Dzięki temu użytkownik nie musi ręcznie zmieniać nastaw po każdej dostawie opału ani obawiać się że pellet gorszej klasy nie spali się efektywnie.

d) wbudowany układ hydrauliczny składający się z:

  • 1x pompy C.W.U
  • 1x pompy C.O
  • 1x pompy zabezpieczającej temperaturę powrotu
  • 1x zawór mieszający z siłownikiem sterowany ręcznie lub pogodowo
  • 1x manometr
  • 1x naczynie przeponowo
  • 1x zawór bezpieczeństwa

f) system automatycznego czyszczenia wymiennika. Kocioł cyklicznie wykonuje mechaniczne czyszczenie kanałów spalinowych stale utrzymując wysoką sprawność kotła

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl