Facebook Google Maps YouTube Blog

Heiztechnik One BASIC 8-20kW

Heiztechnik One  BASIC 8-20kW
  • promocja
Cena: 16 737,00 zł 18 806,00 zł 16737.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane

Opis

Heiztechnik One Basic

Lider może być tylko jeden!

 

Kotły serii ONE to jedne z najbardziej zautomatyzowanych, a przy tym najmniejszych kotłów certyfikowanych na pellety w Polsce. W kotle fabrycznie wbudowane są elementy które odpowiadają za: czyszczenie, stabilną pracę, wysoki uzysk ciepły i bezpieczeństwo. Składają się one z następujących podzespołów:

a) automatyczne czyszczenie palnika i wygodne ręczne czyszczenie wymiennika- kocioł analizując ilość zużytego paliwa wie co ile należy przeprowadzić czyszczenie rusztu palnika aby zapewnić optymalny proces spalania.

b) automatyczne rozpalanie i wygaszanie- kocioł na bieżąco oblicza zapotrzebowanie cieplne budynku. Kiedy wykryje że jest ono mniejsze nic moc minimalna palnik (czyli gdy dom się nagrzeje i zostanie osiągnięty komfort cieplny), kocioł przejdzie w tryb wygaszania, a następnie w tryb postoju w którym nie jest pobierane paliwo. Gdy temperatura zacznie spadać kocioł automatycznie się rozpali aby zapewnić ciepło.

c) automatyczne dobieranie parametrów paliwa-działa w oparciu opatentowaną technologię HT-LOGIC II która zapewnia autoregulację parametrów spalania w tym. dawkę powietrza, podawanie, podtrzymanie. Dzięki temu użytkownik nie musi ręcznie zmieniać nastaw po każdej dostawie opału ani obawiać się że pellet gorszej klasy nie spali się efektywnie.

d)układ powrotny z pompą- zapobiega osiadaniu pary wodnej na wymienniku dzięki czemu żywotność kotła jest wydłużona.

f) system optymalizacji spalin- składa się z zawirowywaczy które wymuszają ruch obrotowy spalin dzięki czemu są one w stanie oddać więcej ciepła to wody w kotle, oraz wentylatora wyciągowego który stabilizuje pracę kotła oraz pomaga w zapewnieniu optymalnego ciągu kominowego.

 

 

 

Parametry techniczne

 

Heiztechnik One  BASIC 8-20kW

1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl