Facebook Google Maps YouTube Blog

Hydrobox Mitsubishi Split od 16kW do 23kW, 400V, 9kW grzałki EHSE-YM9EC

Hydrobox Mitsubishi Split od 16kW do 23kW, 400V, 9kW grzałki EHSE-YM9EC
  • promocja
Cena: 19 659,48 zł 23 128,80 zł 19659.48
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Jednostka wewnętrzna Mitsubishi Split 16-23kW/400V

Lider rynku powietrznych pomp ciepła

Do utworzenia poprawnie działającego zestawu, proszę wybrać jedną z jednostek wewnętrznych z powyższej zakładki PRODUKTY POWIĄZANE

Pompy ciepła to wydajne i ekologiczne źródło ciepła dla twojego domu. Oprócz zadania temperatury nie wymaga od użytkownika żadnej ingerencji pozwalając tobie spędzać czas tak jak lubisz. Hermetyczny układ i liczne zabezpieczenia sprawiają że współczesna pompa ciepła to jedno z najbezpieczniejszych źródeł ogrzewania. Decydując się na takie rozwiązanie nie musisz stosować komina ani posiadać wydzielonego pomieszczenie na kotłownię. Montaż całego układu jest szybki i zbliżony kosztowo do tradycyjnych systemów grzewczych. Pompy ciepła Mitsubishi to nie tylko źródło ciepła. To gwarancja trwałości, ekonomiczności i maksymalnego komfortu użytkowania. Wszystko to zgodnie ze wspólczesnymi  standardami i wymogami ekologicznymi. Producent oferuje pakiet 5 letniego okresu gwarancyjnego do każdego urządzenia. Gwarancja udzielana jest na całą jednostkę wraz z wszystkimi elementami.

Hydrobox Mitsubishi Split od 16kW do 23kW, 400V, 9kW grzałki EHSE-YM9ECJednostka wewnętrzna to pomost który łączy górne i dolne źródło ciepła. Sercem jednostki jest wymiennik ciepła zwany też skraplaczem. Następuje w nim zmiana stanu skupienia czynnika chłodniczego- z gazowego na ciekły. To w tym urządzeniu następuje odebranie energii cieplnej z czynnika chłodniczego i przekazanie jej do instalacji grzewczej budynku. Sterownik pompy ciepła jest mózgiem całego systemu grzewczego. Analizuje on pracę całego systemu i na bieżąco wprowadza potrzebne korekty. Moduł wyposażony został w system monitorowanie wyprodukowanej energii cieplnej. Zaawansowane statystyki pozwalają na bieżąco sprawdzać sprawność urządzenie, a w razie potrzeby dostosować jego parametry do wymagań środowiskowych. W przypadku spadku wydajności grzewczej sterownik może uruchomić grzałki elektryczne które są na wyposażeniu standardowym modułu. Istotną rzeczą jest fakt, że urządzenie posiłkuje się grzałkami tylko gdy faktycznie zachodzi taka potrzeba, przez większość sezonu pozostają one nieaktywne.

Hydrobox Mitsubishi Split od 16kW do 23kW, 400V, 9kW grzałki EHSE-YM9EC

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl