Facebook Google Maps YouTube Blog

Znalazłeś taniej? Wyślij do nas ofertę. Postaramy się zrobić jeszcze taniej. tel. 324270499; tel./WhatsApp: 603499459, 663499499, 665499499, info@499.pl 

Inteligentny dozownik karmy PetKit Yumshare Dual Hopper

Cena: 599,00 zł 599.00
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
Producent: Petkit
Kod produktu: IP-P591

1px Opis

Inteligentny dozownik karmy PetKit Yumshare Dual Hopper

PetKit Yumshare Dual Hopper to inteligentny dozownik karmy wyposażony w kamerę z obiektywem szerokokątnym i dwukierunkowym mikrofonem, które nie tylko pozwalają obserwować jego pupila, ale także wchodzić z nim w interakcje i go nagrywać. Ponadto kamera automatycznie wykrywa i analizuje ilość karmy pozostałą w misce - na tej podstawie wyników analizy może wstrzymać następny posiłek, aby zapobiec odkładaniu i marnowaniu się karmy. Z pomocą aplikacji PETKIT użytkownik może ustawić harmonogram posiłków zależnie od dnia tygodnia, ich ilość i wielkość. Jedzenie może być także wydawane ręcznie poprzez naciśnięcie i przytrzymanie przycisku znajdującego się u podstawy urządzenia - bez obaw, pupil nie będzie w stanie go nacisnąć podobnie jak przycisku otwierającego pokrywę pojemnika. PetKit Yumshare Dual Hopper może korzystać z dwóch źródeł zasilania - elektryczności z gniazdka sieciowego, która jest głównym źródłem energii lub z 5 baterii AAA, które wykorzystywane są w czasie braku prądu. 

Inteligentny dozownik karmy PetKit Yumshare Dual Hopper

Zachowuje świeżość karmy

Montowany na głównej jednostce pojemnik na karmę posiada uszczelnioną pokrywę, dzięki czemu znajdująca się wewnątrz niego karma pozostaje świeża. Po wewnętrznej stronie pokrywy umieszczony został koszyczek na saszetkę pochłaniającą nadmierną wilgoć. Po wydzieleniu porcji jedzenia wylot pojemnika zostaje zasunięty, aby przeciwdziałać m.in. wlatywaniu owadów do środka. Wewnątrz pojemnika znajduje się wirnik z ramionami, który miesza jego zawartość, zapobiegając zablokowaniu się jedzenia wewnątrz. Ponadto urządzenie monitoruje ilość karmy znajdującej się w misce, aby nie wydzielać jej więcej, kiedy pozostaje w niej wystarczająco dużo. Urządzenie jest przystosowane do różnego rodzaju karm:  liofilizowanej, suchej, zmieszanej, suszonej powietrzem. Dzięki przegrodzie dzielącej pojemnik na dwie części użytkownik może wsypać do niego dwie różne karmy, które zmieszają się dopiero w misce lub dzięki aplikacji może wybrać różne pory podawania każdej z nich.

Inteligentny dozownik karmy PetKit Yumshare Dual Hopper

Dwa źródła zasilania

Urządzenie to korzystać może z dwóch źródeł zasilania - energii elektrycznej z gniazdka sieciowego i energii pozyskiwanej z czterech baterii D, które wystarczają na ok. 60 dni.. Na co dzień dozownik korzysta z elektryczności poprzez dołączony do zestawu zasilacz, a baterie są zapasowym źródłem, które jest uruchamiane w czasie braku prądu, aby pupil użytkownika otrzymał posiłek mimo trudnych warunków. 

Inteligentny dozownik karmy PetKit Yumshare Dual Hopper

Więcej możliwości z aplikacją

Z aplikacją PETKIT użytkownik może wyznaczyć szczegółowy harmonogram posiłków dla swojego pupila. Możliwości personalizacji obejmują ustawianie dla każdego dnia tygodnia innych wartości: pory karmienia obydwiema karmami lub jedną na razie, liczby posiłków, ilości karmy. Co więcej, aplikacja umożliwia nagranie 20-sekundowej wiadomości głosowej oraz sprawdzenie stanu urządzenia. 

Inteligentny dozownik karmy PetKit Yumshare Dual Hopper

Prosta konstrukcja i estetyczny design

PetKit Yumshare Dual Hopper to dozownik karmy o minimalistycznym, schludnym wyglądzie, który ze względu na prostotę konstrukcji jest łatwy w czyszczeniu i pasuje do wielu wnętrz. Przemyślana budowa urządzenia składa się z niewielu elementów, co redukuje możliwość zepsucia się któregoś z nich. Ponadto uniemożliwia ona zwierzęciu samodzielne otwarcie pojemnika na karmę lub wydzielanie sobie posiłku. Z przodu dozownika znajduje się przezroczyste okienko, przez które widać poziom obu karm. Dołączona do zestawu miska ze stali nierdzewnej z powłoką przeciw zarysowaniom pasuje idealnie do wyznaczonego miejsca na jednostce głównej - pupil jej nie przewróci. 

Inteligentny dozownik karmy PetKit Yumshare Dual Hopper

Zestaw zawiera

Jednostkę główną x 1 

Pojemnik na karmę x 1

Miskę ze stali nierdzewnej x 1

Pochłaniacz wilgoci x 1

Zasilacz x 1 

Instrukcja x 1

 

Specyfikacja

Marka PetKit
Model Yumshare Dual Hopper
Kolor Biały
Kamera 1080 HD z obiektywem szerokokątnym 140
Noktowizja w podczerwieni Tak
Śledzenie ruchu z AITak
Pojemność dozownika 5L (mniejsza część pojemnika: 2L, większa: 3L)
Wielkość urządzenia 362 x 293 x 247.5 mm
Waga urządzenia ok. 2.5kg
Przeznaczenie Koty, małe psy
1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl