Facebook Google Maps YouTube Blog

Znalazłeś taniej? Wyślij do nas ofertę. Postaramy się zrobić jeszcze taniej :)

tel. 324270499; tel./WhatsApp: 663499499, 665499499; info@499.pl 

Kabura RH Holsters IWB Sharky do Glock G43 / G43X / G43x rail UltiTuck, prawa, czarna

Cena: 449,00 zł 449.00
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
Producent: RH Holsters
Kod produktu: K1-748-019

1px Opis

Kabura RH Holsters IWB Sharky to odpowiedź producenta na potrzeby strzelców noszących broń na co dzień. Kydexowa konstrukcja zapewnia nie tylko charakterystyczne dla tego typu modeli zalety w postaci doskonałego zabezpieczenia broni oraz trwałości. Dzięki zintegrowanemu pazurowi niskoprofilowa skorupa kabury jest skutecznie dociskana do ciała użytkownika, co pozytywnie rzutuje zarówno na komfort, jak i skuteczność ukrycia broni. W tym drugim pomoże nam również wykorzystany w konstrukcji klips UltiTuck, który umożliwi nam nie tylko stabilny montaż nawet bez użycia pasa, ale również pozwoli na wpuszczenie koszuli w spodnie, pozostawiając na zewnątrz jedynie niewielki, dyskretny fragment. Wersja dostosowana do współpracy z pistoletami Glock G43, G43X i G43x Rail.


Kabura do pistoletu Glock G43 RH Holsters oferuje użytkownikowi:

  • Opartą na wysokiej jakości tworzywie Kydex konstrukcję skutecznie zabezpieczającą broń

  • Retencyjne utrzymywanie broni wewnątrz gwarantujące możliwość regulacji oporu dobywania/li>

  • Zaawansowany proces projektowania i produkcji gwarantujący doskonałą jakość wykonania

  • Dokładne dopasowanie do profilu zamka gwarantujące stabilność broni wewnątrz

  • Montaż za pomocą klipsa UltiClip umożliwiającego noszenie broni z koszulą w spodniach

  • Konstrukcję wykorzystującą zintegrowany pazur poprawiający pozycję kabury przy noszeniu

  • Możliwość prostego dostosowania kąta nachylenia kabury do preferencji użytkownika

  • Pełny sweatguard kompletnie chroniący broń od kontaktu ze skórą użytkownika


Jeśli szukasz kabury, która łączy w sobie szybkość dobycia broni z jej odpowiednim zabezpieczeniem, modele retencyjne od RH Holsters powinny zwrócić Twoją uwagę. Te wykonane z najwyższej jakości materiałów kabury kydexowe oferują wysoki komfort obsługi dzięki możliwości łatwej regulacji retencji przy pomocy pojedynczej śruby. Modele tego typu skuteczniej zabezpieczają również broń przed wycieraniem oksydy na tle konstrukcji wykonanych ze skóry - do zablokowania broni wewnątrz angażowany jest wyłącznie kabłąk, dzięki czemu przetarcia powstają zdecydowanie wolniej.


Kabura do Glock G43 IWB Sharky RH Holsters - doskonale wykonane czeskie modele z Kydexu


 

Dla zapewnienia najwyższej jakości wykonania RH Holsters wykorzystuje proces łączący pracę frezarek CNC oraz ręczne spasowanie przez rzemieślników. Kabury formowane są na opracowanych przez projektantów modelach, dzięki czemu nie tylko doskonale utrzymują pistolet w miejscu, ale również wyglądają zdecydowanie bardziej estetycznie niż konstrukcje prasowane bezpośrednio na atrapach broni. Wstępne wycinanie Kydexu odbywa się poprzez zautomatyzowaną frezarkę dla zapewnienia doskonałej powtarzalności. Aby zapewnić idealne wykończenie modelu, finalnie trafia on w ręce specjalisty, który ręcznie szlifuje krawędzie kabury.


Kabura kydexowa RH Holsters o unikalnej, zmodyfikowanej konstrukcji IWB Sharky


 

Omawiany model charakteryzuje się konstrukcją typu IWB (Inside Waist Band) przeznaczoną do przenoszenia po wewnętrznej stronie spodni. Kabura tego typu zapewnia nam wysoki poziom dyskrecji, pozwalając na skryte przenoszenie nawet pod zwykłym t-shirtem. Dzięki zastosowanemu w IWB Sharky klipsowi UltiTuck możemy również nosić kaburę z koszulą wpuszczoną w spodnie, jak i bez konieczności użycia pasa - możemy zaczepić ją o krawędź spodni dresowych lub nawet kąpielówek. Model tego typu może być zarówno wygodnie przenoszony na pozycji godziny czwartej, jak i z przodu, w roli kabury typu appendix


Wersja z częściowym sweatguardem - podniesionym tylnym panelem, zapobiegającym kontaktowi zamka broni z powierzchnią skóry użytkownika. W tej konfiguracji rozwiązanie to jest kompromisem pomiędzy zabezpieczeniem wnętrza kabury przed potem, a szybkością dobycia.

1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl