Facebook Google Maps YouTube Blog

Znalazłeś taniej? Wyślij do nas ofertę. Postaramy się zrobić jeszcze taniej :)

tel. 324270499; tel./WhatsApp: 663499499, 665499499; info@499.pl 

Kabura RH Holsters IWB do CZ P-10C pełny sweatguard, flushclip 40 mm prawa, czarna

Cena: 329,00 zł 329.00
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
Producent: RH Holsters
Kod produktu: K1-748-006

1px Opis

Jeśli szukasz możliwie dyskretnej metody noszenia broni, kabura IWB od RH Holsters to perfekcyjne rozwiązanie dla Ciebie. Połączenie bezpiecznej, retencyjnej konstrukcji kabury kydexowej z niskoprofilową, łatwą w montażu konstrukcją sprawi, że broń będzie nie tylko skutecznie ukryta pod naszą odzieżą, ale również komfortowa w noszeniu i łatwa w dobyciu. Zastosowanie zaawansowanych rozwiązań przy projektowaniu i konstrukcji kabury sprawia, że model charakteryzuje się doskonałą jakością wykonania, ergonomią oraz perfekcyjnym dopasowaniem do broni. Wersja dostosowana do użycia z pistoletem CZ P-10C.


Kabura do pistoletu CZ P-10C RH Holsters oferuje użytkownikowi:

  • Opartą na wysokiej jakości tworzywie Kydex konstrukcję skutecznie zabezpieczającą broń

  • Retencyjne utrzymywanie broni wewnątrz gwarantujące możliwość regulacji oporu dobywania/li>

  • Zaawansowany proces projektowania i produkcji gwarantujący doskonałą jakość wykonania

  • Dokładne dopasowanie do profilu zamka gwarantujące stabilność broni wewnątrz

  • Montaż za pomocą klipsa typu Flushclip pozwalającego na szybką instalację kabury

  • Możliwość prostego dostosowania kąta nachylenia kabury do preferencji użytkownika

  • Pełny sweatguard gwarantujące kompletne osłonięcie broni od kontaktu ze skórą użytkownika


Jeśli szukasz kabury, która łączy w sobie szybkość dobycia broni z jej odpowiednim zabezpieczeniem, modele retencyjne od RH Holsters powinny zwrócić Twoją uwagę. Te wykonane z najwyższej jakości materiałów kabury kydexowe oferują wysoki komfort obsługi dzięki możliwości łatwej regulacji retencji przy pomocy pojedynczej śruby. Modele tego typu skuteczniej zabezpieczają również broń przed wycieraniem oksydy na tle konstrukcji wykonanych ze skóry - do zablokowania broni wewnątrz angażowany jest wyłącznie kabłąk, dzięki czemu przetarcia powstają zdecydowanie wolniej.


Kabura do CZ P-10C RH Holsters - doskonale wykonane czeskie modele z Kydexu


 

Dla zapewnienia najwyższej jakości wykonania RH Holsters wykorzystuje proces łączący pracę frezarek CNC oraz ręczne spasowanie przez rzemieślników. Kabury formowane są na opracowanych przez projektantów modelach, dzięki czemu nie tylko doskonale utrzymują pistolet w miejscu, ale również wyglądają zdecydowanie bardziej estetycznie niż konstrukcje prasowane bezpośrednio na atrapach broni. Wstępne wycinanie Kydexu odbywa się poprzez zautomatyzowaną frezarkę dla zapewnienia doskonałej powtarzalności. Aby zapewnić idealne wykończenie modelu, finalnie trafia on w ręce specjalisty, który ręcznie szlifuje krawędzie kabury.


Kabura kydexowa RH Holsters w maksymalnie dyskretnej wersji IWB


 

Omawiany model charakteryzuje się konstrukcją typu IWB (Inside Waist Band) przeznaczoną do przenoszenia po wewnętrznej stronie spodni. Kabura tego typu zapewnia nam wysoki poziom dyskrecji, pozwalając na skryte przenoszenie nawet pod zwykłym t-shirtem. Model tego typu może być zarówno wygodnie przenoszony na pozycji godziny czwartej, jak i z przodu, w roli kabury typu appendix. Zwielokrotnione porty montażu klipsa pozwolą nam na ustalenie pożądanej głębokości osadzenia kabury w spodniach.


Wersja z pełnym sweatguardem - podniesionym tylnym panelem, zapobiegającym kontaktowi zamka broni z powierzchnią skóry użytkownika. Rozwiązanie to zabezpiecza broń przed potem, który może mieć negatywny wpływ na stalowe elementy konstrukcji pistoletu.


Kabura wykorzystuje tradycyjny klips typu flushclip, wykonany z oksydowanej stali. Rozwiązanie to pozwoli na łatwy montaż i demontaż kabury na pasie 40 mm oraz skuteczne utrzymanie w jednej pozycji. Rozwiązanie to wymaga wykorzystania pasa średniosztywnego lub usztywnionego.

1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl