Facebook Google Maps YouTube Blog

Znalazłeś taniej? Wyślij do nas ofertę. Postaramy się zrobić jeszcze taniej :)

tel. 324270499; tel./WhatsApp: 663499499, 665499499; info@499.pl 

Kabura RH Holsters OWB Frogy do Walther PDP 4" / 4,5" / 5", prawa, 1/2 sweatguard, speedloops 40 mm, coyote

Cena: 439,00 zł 439.00
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
Producent: RH Holsters
Kod produktu: K1-748-101

1px Opis

Frogy - najnowsza kabura OWB RH Holsters - zapewnia nam sprawdzoną konstrukcję w odświeżonym i nasyconym cechami podnoszącymi ergonomię noszenia wydaniu. Umieszczony na spodzie kabury klin na zasadzie dźwigni dociska pistolet do naszego ciała, ograniczając print na odzieży. Żebrowania wprowadzone na strukturze usztywniają i wzmacniają kaburę, co w połączeniu z wysokiej jakości Kydexem sprawia, że jest ona niemalże niezniszczalna. Zastosowanie zaawansowanych rozwiązań przy projektowaniu i konstrukcji kabury sprawia, że model charakteryzuje się doskonałą jakością wykonania, ergonomią oraz perfekcyjnym dopasowaniem do broni. Wersja dostosowana do użycia z kompaktowym pistoletem Walther PDP.


Kabura do pistoletu Walther PDP RH Holsters Frogy oferuje użytkownikowi:

  • Opartą na wysokiej jakości tworzywie Kydex konstrukcję skutecznie zabezpieczającą broń

  • Retencyjne utrzymywanie broni wewnątrz gwarantujące możliwość regulacji oporu dobywania

  • Konstrukcję umożliwiającą noszenie broni wyposażonej w kolimator i przedłużoną lufę z gwintem

  • Zaawansowany proces projektowania i produkcji gwarantujący doskonałą jakość wykonania

  • Dokładne dopasowanie do profilu zamka gwarantujące stabilność broni wewnątrz

  • Montaż za pomocą klipsów typu SpeedLoop pozwalających na instalację kabury bez wyjmowania pasa ze spodni

  • Możliwość prostego dostosowania kąta nachylenia kabury do preferencji użytkownika

  • Klin skutecznie dociskający pistolet do ciała dla poprawy dyskrecji noszenia

  • Częściowy sweatguard łączący w sobie szybkość dobycia z zabezpieczeniem broni


Jeśli szukasz kabury, która łączy w sobie szybkość dobycia broni z jej odpowiednim zabezpieczeniem, modele retencyjne od RH Holsters powinny zwrócić Twoją uwagę. Te wykonane z najwyższej jakości materiałów kabury kydexowe oferują wysoki komfort obsługi dzięki możliwości łatwej regulacji retencji przy pomocy pojedynczej śruby. Modele tego typu skuteczniej zabezpieczają również broń przed wycieraniem oksydy na tle konstrukcji wykonanych ze skóry - do zablokowania broni wewnątrz angażowany jest wyłącznie kabłąk, dzięki czemu przetarcia powstają zdecydowanie wolniej.


Kabura do Walther PDP RH Holsters Frogy - doskonale wykonane czeskie modele z Kydexu


 

Dla zapewnienia najwyższej jakości wykonania RH Holsters wykorzystuje proces łączący pracę frezarek CNC oraz ręczne spasowanie przez rzemieślników. Kabury formowane są na opracowanych przez projektantów modelach, dzięki czemu nie tylko doskonale utrzymują pistolet w miejscu, ale również wyglądają zdecydowanie bardziej estetycznie niż konstrukcje prasowane bezpośrednio na atrapach broni. Wstępne wycinanie Kydexu odbywa się poprzez zautomatyzowaną frezarkę dla zapewnienia doskonałej powtarzalności. Aby zapewnić idealne wykończenie modelu, finalnie trafia on w ręce specjalisty, który ręcznie szlifuje krawędzie kabury.


Kabura kydexowa RH Holsters Frogy we wszechstronnej wersji OWB


 

Omawiany model charakteryzuje się konstrukcją typu OWB (Over Waist Band) przeznaczoną do noszenia na zewnętrznej stronie pasa. Kabura tego typu gwarantuje wysoki komfort przenoszenia oraz możliwość szybkiego dobycia. W przypadku chęci wykorzystania w roli kabury EDC konstrukcja skutecznie dociska broń do naszego ciała, pozwalając na dyskretne przenoszenie jej pod obszerną koszulą, marynarką lub kurtką. Kabura OWB doskonale sprawdzi się również w taktycznych lub sportowych konfiguracjach pasa strzeleckiego - skorzystamy z niej zatem zarówno na strzelnicy, jak i w codziennym użytkowaniu. Zwielokrotnione porty montażu szlufek pozwolą nam na ustalenie pionowej pozycji kabury.


Wersja z częściowym sweatguardem - podniesionym tylnym panelem, zapobiegającym kontaktowi zamka broni z powierzchnią skóry użytkownika. W tej konfiguracji rozwiązanie to jest kompromisem pomiędzy zabezpieczeniem wnętrza kabury przed potem, a szybkością dobycia.


Kabura wykorzystuje klipsy typu SpeedLoops pozwalające na szybki montaż kabury na pasie 40 mm, bez konieczności wyjmowania go ze spodni. Rozwiązanie to jest nie tylko wygodne w obsłudze, ale również gwarantuje odpowiednią stabilność pozycji kabury. Asymetryczne ustawienie wysokości klipsów pozwoli nam na ustawienie nachylenia kabury.

1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl