Facebook Google Maps YouTube Blog

Znalazłeś taniej? Wyślij do nas ofertę. Postaramy się zrobić jeszcze taniej :)

tel. 324270499; tel./WhatsApp: 663499499, 665499499; info@499.pl 

Kabura RH Holsters OWB tactical do Glock 17C gen 4 / GL19, Safariland mid-ride, prawa, czarna

Cena: 629,00 zł 629.00
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
Producent: RH Holsters
Kod produktu: K1-748-095

1px Opis

Jeśli szukasz kabury, która połączy w sobie skuteczne zabezpieczenie broni z niezwykle szybkim dobyciem, model OWB Tactical od RH Holsters z pewnością powinien zwrócić Twoją uwagę. Połączenie retencyjnej konstrukcji kabury kydexowej z pozwalającymi na szybkie dobycie podcięciami oraz kompatybilnością z regulowanymi, sportowymi montażami sprawia, że omawiany model doskonale sprawdzi się w zastosowaniach służbowych, jak i będzie odpowiedni do taktycznych dyscyplin sportowychZastosowanie zaawansowanych rozwiązań przy projektowaniu i konstrukcji kabury sprawia, że model charakteryzuje się doskonałą jakością wykonania, ergonomią oraz perfekcyjnym dopasowaniem do broni. Wersja dostosowana do użycia z pistoletem Glock 17 wyposażonym w latarkę Fenix GL19.


Kabura do pistoletu Glock 17 z latarką Expert RH Holsters oferuje użytkownikowi:

  • Opartą na wysokiej jakości tworzywie Kydex konstrukcję skutecznie zabezpieczającą broń

  • Retencyjne utrzymywanie broni wewnątrz gwarantujące możliwość regulacji oporu dobywania/li>

  • Zaawansowany proces projektowania i produkcji gwarantujący doskonałą jakość wykonania

  • Dokładne dopasowanie do profilu zamka gwarantujące stabilność broni wewnątrz

  • Możliwość niezwykle szybkiego dobycia i prezentacji broni dzięki podcięciu na grzbiecie

  • Montaż za pomocą obniżonego panelu Safariland Mid-Ride dla komfortowego dobycia

  • Możliwość prostego dostosowania kąta nachylenia kabury do preferencji użytkownika


Jeśli szukasz kabury, która łączy w sobie szybkość dobycia broni z jej odpowiednim zabezpieczeniem, modele retencyjne od RH Holsters powinny zwrócić Twoją uwagę. Te wykonane z najwyższej jakości materiałów kabury kydexowe oferują wysoki komfort obsługi dzięki możliwości łatwej regulacji retencji przy pomocy pojedynczej śruby. Modele tego typu skuteczniej zabezpieczają również broń przed wycieraniem oksydy na tle konstrukcji wykonanych ze skóry - do zablokowania broni wewnątrz angażowany jest wyłącznie kabłąk, dzięki czemu przetarcia powstają zdecydowanie wolniej.


Kabura do Glock 17 z latarką Fenix GL19 RH Holsters - doskonale wykonane czeskie modele z Kydexu


 

Dla zapewnienia najwyższej jakości wykonania RH Holsters wykorzystuje proces łączący pracę frezarek CNC oraz ręczne spasowanie przez rzemieślników. Kabury formowane są na opracowanych przez projektantów modelach, dzięki czemu nie tylko doskonale utrzymują pistolet w miejscu, ale również wyglądają zdecydowanie bardziej estetycznie niż konstrukcje prasowane bezpośrednio na atrapach broni. Wstępne wycinanie Kydexu odbywa się poprzez zautomatyzowaną frezarkę dla zapewnienia doskonałej powtarzalności. Aby zapewnić idealne wykończenie modelu, finalnie trafia on w ręce specjalisty, który ręcznie szlifuje krawędzie kabury.


Kabura kydexowa RH Holsters w przeznaczonej do strzelectwa dynamicznego wersji OWB Sport


 

Omawiany model charakteryzuje się konstrukcją typu OWB (Over Waist Band) dostosowaną do potrzeb służbowych. Forma ta jest dostosowana do współpracy z obniżonymi montażami, takimi jak wykorzystany w omawianym modelu Safariland Mid-Ride. Dzięki kompaktowej formie i podcięciu grzbietu kabura tego typu umożliwia odpowiednie usytuowanie dłoni na chwycie oraz niezwykle szybkie dobycie i prezentację broni. Dzięki możliwości regulacji retencji możemy ustalić optymalną wartość pomiędzy zabezpieczeniem pistoletu a łatwością jego dobycia.

1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl