Facebook Google Maps YouTube Blog

Znalazłeś taniej? Wyślij do nas ofertę. Postaramy się zrobić jeszcze taniej. tel. 324270499; tel./WhatsApp: 603499459, 663499499, 665499499, info@499.pl 

Kepo ENERGREEN 35 - automatyczne czyszczenie

Cena: 30 765,99 zł 30765.99
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
Producent: Wentor
Kod produktu: W2-25811

1px Opis

 

Nie ma złego pelletu dla KEPO ENERGREEN!TRADYCJA. JAKOŚĆ. NIEZAWODNOŚĆ. Jakość naszych produktów gwarantuje 40-letnia tradycja naszej firmy. Kotły na pellet KEPO są wykonane z wysokiej jakości materiałów i stanowią efektywny, ekonomiczny, przyjazny dla środowiska i komfortowy sposób na ogrzewanie domu lub siedziby firmy.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy chcą spalać pellet gorszej jakości niż A1 lub agropellet, stworzyliśmy nowy kocioł KEPO ENERGREEN.KEPO ENERGREEN posiada zmieniony system spalania, który ogranicza do minimum tworzenie zapychanie się rusztu przez spiek (pod warunkiem, że pellet, agropellet spełnia podstawowe normy dotyczące kształtu i struktury granulek oraz nie rozsypuje się w rękach).Jest to zupełnie inny kocioł w porównaniu ze standardowym, flagowym modelem KEPO COMFORT. Oto kilka różnic, które sprawiają, że ten model nadaje się do spalania każdego pelletu. - automatyczne czyszczenie palnika (w zupełnie inny sposób)- automatyczne odprowadzanie popiołu do pojemnika- większy zbiornik na pellet- łatwe opróżnianie pojemnika na popiół po zużyciu 1,5 tony pelletu drzewnego lub 500-700 kg agropelletuKocioł KEPO ENERGREEN o mocy 35 kW, został stworzony po to, aby zaoszczędzić czas użytkowników poprzez zminimalizowaną konieczność czyszczenia kotła, oraz aby uwolnić klientów od zakupu tylko dobrego pelletu.KEPO ENERGREEN to seria kotłów z automatycznym czyszczeniem palnika, która zapewnia niezawodną pracę z każdym rodzajem pelletu, a przy tym nie wymaga ciągłego kontrolowania pracy urządzenia. .

Moduł WiFi służy do bezprzewodowej komunikacji użytkowników z kotłem za pośrednictwem aplikacji na Androida i połączenia WiFi. Wszystko, co jest potrzebne, to mieć router WiFi w domu i korzystać z jednego z telefonów komórkowych z Androidem. Podłączenie modułu jest bardzo proste i łączy się bezpośrednio z elektroniką kotła. Wskazówki dotyczące instalowania routera WiFi użytkownika i podłączania go do modułu komunikacji bezprzewodowej znajdują się w Instrukcji obsługi, dołączonej do urządzenia. Po podłączeniu modułu do kotła należy „pobrać” aplikację „KEPO” ze sklepu Google Play. Wejście do tej aplikacji po zainstalowaniu jej w telefonie powoduje wprowadzenie danych NAZWA UŻYTKOWNIKA i HASŁA zawartych w instrukcji obsługi modułu WiFi.
Funkcjonalność w parze z technologią

Zintegrowany zasobnik Kocioł posiada zintegrowany zbiornik na pellet z hermetyczną pokrywą.

Serwis Dzięki przemyślanej konstrukcji kotła, dostęp do wszystkich podzespołów jest bardzo szybki i prosty.

Dotykowy i kolorowy wyświetlacz Kocioł wyposażony jest w nowoczesny i bardzo prosty w obsłudze wyświetlacz.

"Kotłownia" w kotle Kocioł wyposażony jest już w takie elementy jak pompa czy naczynie przeponowe do pracy w układzie zamkniętym. Jest gotowy do pracy wg zasady firmy Wentor "podłącz i grzej".
Nasze zalety
- palnik wysokiej jakości z dobrym spalaniem,- automatyczne czyszczenie palnika,- jakość i elegancki kolor wykończenia,- masywny i bardziej niezawodny podajnik,- połączenie WiFi Remote Control (opcjonalnie)- dodatkowy pojemnik na pelety BigTank, pojemność 225kg (instalacja opcjonalna)
Nasze zalety
- zwiększone wykorzystanie energii,- wygodna i szybka naprawa kotłów,- dobra izolacja drzwi, pokrywy wymiennika ciepła i części wodnej kotła,- bardzo proste czyszczenie kompletnych wymienników ciepła wewnątrz kotła, jednym ruchem ręki,- duże wymiary zbiornika na popiół,- duży pojemnik na pellet z możliwością instalacji dodatkowego pojemnika na pellet,


ENERGREEN 35 Klasyfikacja energetyczna A+ Klasa produktu wg EN303-5 5 Moc nominalna ogólna 36,4 kW Moc nominalna na wodę 36,4 kW Moc minimalna na wodę 11,0 kW Sprawność 90,5 % Pojemność zasobnika na pellet 150 kg Zużycie pelletu przy mocy min 2,58 kg/h Zużycie pelletu przy mocy max 8,47 kg/h Autonomia pracy przy mocy min - Rodzaj pelletu C1-A1 Wylot spalin Ø 120 mm Waga 470 kg Dolot powietrza - Temperatura spalin  85-135 Gwarancja 5 lat*
Pliki do pobrania
Instrukcja montażu Instrukcja sterownika Wi-Fi
WAŻNE INFORMACJE DLA POPRAWNEJ UTYLIZACJI PRODUKTU Rozbiórka i utylizacja pieca są wyłączną odpowiedzialnością właściciela, który powinien postępować zgodnie z przepisami obowiązującymi we własnym kraju w zakresie bezpieczeństwa i ochrony środowiska. Po zakończeniu okresu użytkowania produktu nie wolno wyrzucać razem z odpadami komunalnymi.Należy go dostarczyć do specjalnego punktu zbiórki selektywnej odpadów upoważnionego przez władze lokalne lub do sprzedawcy zapewniającego taką usługę. Utylizacja produktu w sposób zróżnicowany pomaga zapobiec potencjalnym negatywnym skutkom dla środowiska i dla zdrowia wynikającym z nieodpowiedniej utylizacji i umożliwia odzyskiwanie materiałów, z których się składa w celu uzyskania znacznych oszczędności energii i zasobów.

1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl