Facebook Twitter YouTube Blog

Kocioł BIAWAR PELLUX COMPACT 12kW 200l 8% PELLET

Cena: 12 999,00 zł 12999.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Wyobraź sobie kocioł w pełni automatyczne,wymagający minimalnej uwagi, a także solidny bezpieczny, i do tego świetnie wyglądający...

...powyższe cechy to życzenie większości właścicieli domów, teraz może się ono spełnić za sprawą kotła Biawar który łączy te wszystkie cechy i oferuje jeszcze więcej.

Aukcja dotyczy modelu ze sterowaniem touch który oferuje nowoczesny i łatwy w obsłudze interface a także obsługę:

-2x obiegów C.O z mieszaczami sterowanymi pogodowo

-1x obieg C.W.U

-pomp kotłową

-dowolny termostat przewodowy i bezprzewqodowy

                                                                     Po pierwsze:wygoda

Kocioł na paliwo stałe już nie jest prostą konstrukcją do produkcji ciepła dla naszego domu, teraz takie cechy jak: wysoka sprawność, bezobsługowość, prosta eksploatacje są szczególnie brane pod uwagę, niezmiennie jednak nadal pożądane są takie cechy jak bezpieczeństwo i solidność. Pellux compact świetnie łączy te dwa pole dając użytkownikowi poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Kocioł posiada automatyczne czyszczenie palnika, z mechanicznym usuwaniem spieków (radzi sobie dzięki temu z pelletem gorszej klasy). Mechanizm pełnego czyszczenia wymiennika zlicza ilość zużytego pelletu i dzięki temu wie co ile należy przeprowadzić czyszczenie. Pozwala to zaoszczędzić czas, a także (dzięki ciągle czystemu wymiennikowi) zmniejszyć ilość spalonego paliwa.

Szwedzka technologia w Polskim wydaniu

Pellux to oddział firmy Biawar zajmujący się projektowaniem i budowaniem wysokiej jakości kotłów na pellet. Obecnie kotły są produkowane w Polsce w Białymstoku. Dzięki temu kocioł jest doskonale przystosowany do naszego lokalnego rynku (m.i.n dzięki zmianie w konstrukcji palnika osiągnięto większą tolerancję kotła na zanieczyszczony pellet. Każdy kocioł przed opuszczeniem fabryki poddawany jest testom, oraz kontrolą jakości. Pozwala to no rozwiązanie problemu ze sterowaniem czy szczelnością jeszcze zanim kocioł trafi do klienta.  Na terenie całej Polski działa sieć serwisantów fabrycznych którzy przeprowadzają pierwsze uruchomienia, dokonują napraw gwarancyjnych i po gwarancyjnych a także zdalnie udzielają prostego wsparcia technicznego.

                                                                           Gabaryty

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl