Facebook Google Maps YouTube Blog

W związku z bardzo dynamiczną sytuacją na rynku, cena produktu może być nieaktualna. Prosimy o kontakt przed zakupem, celem potwierdzenia ceny.

Kontakt i dane firmy

 

Kocioł na pellet Kostrzewa EEI Pellets 30kW

Kocioł na pellet Kostrzewa EEI Pellets 30kW
  • promocja
Cena: 17 500,00 zł 20 500,00 zł 17500.00
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 17 000,00 zł Jeżeli produkt jest sprzedawany krócej niż 30 dni, wyświetlana jest najniższa cena od momentu, kiedy produkt pojawił się w sprzedaży.
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane
Producent: Kostrzewa

1px Opis

Kostrzewa EEI

Mini Bio Luxury jest urządzeniem uniwersalnym w wielu aspektach:

  • gabarytów-dzięki zasobnikowi umiejscowionemu nad wymiennikiem nie potrzebuje zajmuje dużo miejsca
  • jakości wymaganego paliwa-palnik z mechanicznym czyszczeniem VG  może spalić nawet pellet klasy b (od 650zł/t)
  • przystosowania do instalacji-bogato wyposażony sterownik obsługuje całą automatykę kotłowni i umożliwia podłączenie kotła do instalacji z grzejnikami, podłogówką, buforem a nawet z systemem solarnym
alt


1.palnik Platinum Bio VG
2. zawirowywacze zwiększające odbiór ciepła przez wymiennik
3.komora ceramiczna dopalająca cząsteczki lotne zawarte w spalinach
4.szuflada na popiół monitorowana przez sterownik

 

Poziomy wymiennik składa się równomiernie rozmieszczonych płomieniówek których zadaniem jest odbiór ciepła z palnika. Wnętrze komory paleniskowej zostało wyłożone płytami ceramicznymi które po rozgrzaniu działają podobnie jak katalizator- zmniejszają ilość szkodliwych substancji trafiających do atmosfery poprzez dopalanie cząstek lotnych w komorze kotła. Pozwala to uzyskać bardziej drobny popiół i zwiększa ogólną sprawność całego układu grzewczego. Dzięki modułowej konstrukcji kocioł można wnieść do kotłowni w częściach.Wyposażenie standardowe kotła obejmuje sterownik z dotykowym wyświetlaczem, który pozwala na łatwe zarządzenia wszystkimi parametrami instalacji. System OMS monitoruje poziom paliwa w zasobniku i popiołu w popielniku, by w razie konieczności poinformować użytkownika o konieczności przeprowadzenie czynności obsługowych.

 

Automatyka-Plum ecomax 860P Touch

Kocioł na pellet Kostrzewa EEI Pellets 30kW

W kotłach serii luxury  w standardzie montowany jest rozbudowany sterownik dotykowy. To tu znajduje się mózg całego kotła, stąd sterujemy pracą palnika, nastawą temperatur, harmonogramem i automatyką kotłowni. Dzięki dużym ikonom i intuicyjnemu menu regulator jest prosty w obsłudze. Regulator obsługuje w standardzie 2 obiegi C.O z zaworami mieszającymi + pompę C.W.U +pompę kotłową.  Sterownik ma też wbudowaną funkcję krzywych grzewczych (sterowanie pogodowe), kontroli poziomu paliwa w zbiornika, wybieg pomp, automatyczną zmianę trybu letniego na zimowy i na odwrót, oraz tryb w którym kocioł sam dobiera temperaturę na podstawie zapotrzebowania na ciepło budynku.

 

Kocioł na pellet Kostrzewa EEI Pellets 30kW ECODESIGN
Kotły EEI Pellets spełniają wymogi dotyczące ECODESIGN (EKOPROJEKTU)  dla kotłów na paliwo stałe (Rozporządzenie Komisji (UE) 2015/1189 z dn. 28.04.2015r.).
Kocioł na pellet Kostrzewa EEI Pellets 30kW
 
KLASA A+
Spełnia klasę A+ efektywności energetycznej  - najwyższa możliwa klasa dla urządzeń niebędących urządzeniami kondensacyjnymi
Kocioł na pellet Kostrzewa EEI Pellets 30kW 
 
1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl