Facebook Google Maps YouTube Blog

Znalazłeś taniej? Wyślij do nas ofertę. Postaramy się zrobić jeszcze taniej :)

tel. 324270499; tel./WhatsApp: 663499499, 665499499; info@499.pl 

Kolimator Holosun HE512C-GD Gold Dot Multi Reticle

Kolimator Holosun HE512C-GD Gold Dot Multi Reticle 3a6625b25ebd10022f0c466004269e76
  • nowość
Cena: 2 749,00 zł 2749.00
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
Producent: Holosun
Kod produktu: K1-542-018

1px Opis

Holosun HE512C-GD Gold Dot to zaawansowany celownik kolimatorowy o zamkniętej konstrukcji, wyposażony układ zasilania słonecznego Solar Failsafe, system oszczędzania baterii Shake Awake oraz znak celowniczy w złotym kolorze, z możliwością zmiany jego wielkości i stylu. 


Holosun HE512C-GD został stworzony z myślą o broni długiej oraz działaniu w trudnych warunkach.


Celowniki kolimatorowe Holosun w sklepie strzeleckim kolba


Korpus celownika wykonano z aluminium 6061-T6 metodą precyzyjnego frezowania, dzięki czemu jego konstrukcja jest odporna na przeciężenie aż 1000 g. Kolimator montujemy na broni z szyną Picatinny lub Weaver. Montaż ma wysokość absolute co-witness, co oznacza, że znak celowniczy kolimatora pokrywa się z linią przyrządów mechanicznych karabinu. W Holosun HE512C-GD  zastosowano soczewki pokryte wielowarstwowymi powłokami antyrefleksyjnymi, które zapewniają wysoką transmisję światła oraz czysty i ostry obraz pozbawiony błędu paralaksy.


Zmienny punkt celowniczy


Dzięki systemowi Multi Reticle System, użytkownik może zmienić wielkość oraz styl znaku celowniczego. Do wyboru otrzymujemy: klasyczną kropkę 2 MOA, okrąg 65 MOA oraz połączenie kropki i kręgu. Taka funkcjonalność powoduje, że kolimator świetnie może być stosowany zarówno do polowania, jak i strzelania sportowego i taktycznego. W celownikach z serii GD (Gold Dot ) znak celowniczy wyświetlany jest w złotym kolorze. To innowacyjne rozwiązanie ma 3 cechy znacząco odróżniające go od klasycznej czerwonej i zielonej kropki:  • kolor złoty jest neutralny dla daltonistów

  • znak celowniczy w złotym kolorze jest lepiej widoczny na żółtym i zielonym tle

  • Gold Dot ułatwia odróżnienie znaku celowniczego od zielonej lub czerwonej kropki laserowego wskaźnika celu


Wszystkie znaki celownicze emitowane są za pomocą jednej diody, dlatego po zmianie siatki nie tracimy zera. Układ sterujący i dioda są odporne na wstrząsy, odrzut broni (do 1000 g) oraz warunki atmosferyczne, dzięki czemu urządzenie pracuje wydajnie i stabilnie nawet w trudnych warunkach polowych.


Kolimatory Holosun z zasilaniem słonecznym


Kolimator zasilany jest baterią CR2032, która wg danych producenta zapewnia do 50 000 godzin pracy przy ustawieniu jasności na pozimie 6. W urządzeniu zastosowano dodatkowo panel solarny Solar Failsafe, który przy mocnym świetle (słonecznym lub sztucznym) wspiera pracę baterii, odpowiada za automatyczną regulację jasności znaku celowania oraz w sytuacji awaryjnej zastępuje rozładowaną baterię. Użytkownik może korzystać z automatycznej regulacji jasności lub samodzielnie zmieniać jej natężenie mają do dyspozycji 10 ustawień dziennych i 2 ustawienia do noktowizji.


Imponujący czas pracy wynoszący do 50 000 godzin, urządzenie zawdzięcza systemowi Shake Awake, który przy braku aktywności ruchowej (po 10 minutach) automatycznie wyłącza diodę. Ponowne włączenie znaku celowniczego wymaga jedynie poruszenia broni. Użytkownik może samodzielnie zdefiniować czas, po którym następuje włączenie trybu uśpienia. Bębny regulacji znaku celowniczego mają klik 0,5 MOA z zakresem przesunięcia 50 MOA w pionie i poziomie.

Kolor plamki: złoty
Typ krzyża celowniczego (siatki): kropka 2 MOA, okrąg 65 MOA + kropka 2 MOA, okrąg 65 MOA
Klasa szczelności IP: IP67
Zasilanie ogniwem: CR2032 × 1
Materiał obudowy: aluminium
Elementy zestawu kolimatora: montaż niski

1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl