Facebook Google Maps YouTube Blog

Znalazłeś taniej? Wyślij do nas ofertę. Postaramy się zrobić jeszcze taniej :)

tel. 324270499; tel./WhatsApp: 663499499, 665499499; info@499.pl 

Kolimator Holosun Micro Red Dot HE509T-RD X2 z montażem RMR

Cena: 3 059,00 zł 3059.00
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
Producent: Holosun
Kod produktu: K1-542-021

1px Opis

Holosun Micro Red Dot HE509T-RD X2 z montażem RMR to kompaktowy kolimator pistoletowy, w którym zastosowano tytanową obudowę, układ zasilania słonecznego Solar Failsafe, system oszczędzania baterii Shake Awake oraz możliwość zmiany wyświetlanego znaku celowniczego.


Kompaktowy rozmiar, zamknięta pancerna konstrukcja i lekkość urządzenia, powodują, że Micro Red Dot HE509T-RD X2 doskonale sprawdzi się jako kolimator do strzelania sportowego i bojowego.


W odróżnieniu od poprzedniej wersji, w serii X2 zastosowano nowy — poziomy układ przycisków, który wg większości użytkowników jest wygodniejszy i bardziej przyjazny w obsłudze. Kolimator X2 wzbogacono także w blokadę Lock Mode, która po aktywacji wyłącza działanie przycisków, zapobiegając w ten sposób przypadkowej zmianie ustawień celownika.


Pancerny kolimator HE509T-RD X2 do pistoletu - kolimatory Holosun z zasilaniem słonecznym 


 

Korpus celownika wykonano z lekkiego i wytrzymałego tytanu metodą precyzyjnego frezowania. Kolimator ma gumowane przyciski o powiększonym rozmiarze i wysuwaną na bok tackę, dzięki której wymianę baterii można przeprowadzić w warunkach polowych bez konieczności demontażu celownika z broni. Do mocowania celownika na pistolecie zastosowano stalową płytkę w standardzie RMR. Zamknięta konstrukcja cechuje się większą odporność na uszkodzenia mechaniczne i zabrudzenie.


W Holosun Micro Red Dot HE509T-RD X2 zastosowano soczewki pokryte wielowarstwowymi powłokami antyrefleksyjnymi, które zapewniają wysoką transmisję światła, czysty i ostry obraz pozbawiony błędu paralaksy.


Zmienny punkt celowniczy


Dzięki systemowi Multi Reticle System, użytkownik może zmienić wielkość oraz styl znaku celowniczego. Do wyboru otrzymujemy: klasyczną kropkę 2 MOA, okrąg o wielkości 32 MOA, oraz połączenie kropki i kręgu 32 MOA. Taka funkcjonalność powoduje, że kolimator świetnie może być stosowany zarówno do strzelania sportowego, jak i bojowego. Znaki celownicze emitowane są za pomocą jednej diody, dlatego po zmianie siatki nie tracimy zera. Układ sterujący i dioda są odporne na odrzut broni, warunki atmosferyczne i działanie wody (także słonej), dlatego ten model celownika jest chętnie wybierany przez żołnierzy i osoby szukające ekstremalnie trwałego kolimatora.


Kolimatory Holosun z zasilaniem słonecznym - niezawodne kolimatory do strzelania dynamicznego


 

Kolimator zasilany jest baterią CR1632, która wg danych producenta zapewnia do 50 000 godzin pracy przy ustawieniu jasności na poziomie 6. W urządzeniu zastosowano dodatkowo panel solarny Solar Failsafe, który przy mocnym świetle (słonecznym lub sztucznym) wspiera pracę baterii, odpowiada za automatyczną regulację jasności znaku celowania oraz w sytuacji awaryjnej zastępuje rozładowaną baterię. Użytkownik może korzystać z automatycznej regulacji jasności lub samodzielnie zmieniać jej natężenie mają do dyspozycji 10 ustawień dziennych i 2 ustawienia do noktowizji.


Imponujący czas pracy wynoszący do 50 000 godzin, urządzenie zawdzięcza systemowi Shake Awake, który przy braku aktywności ruchowej (po 10 minutach) automatycznie wyłącza diodę, a urządzenie przechodzi w tryb uśpienia. Ponowne włączenie znaku celowniczego wymaga jedynie poruszenia broni. Użytkownik może samodzielnie zdefiniować czas, po którym następuje włączenie trybu uśpienia. Celownik ma tryb pamięci ostatnio używanego znaku celowniczego (wraz z poziomem jasności) i funkcję powiadomienia o niskim poziomie baterii (migotanie znaku celowniczego.

Kolor plamki: czerwony
Typ krzyża celowniczego (siatki): kropka 2 MOA, okrąg 32 MOA, okrąg 32 MOA + kropka 2 MOA
Zasilanie ogniwem: bateria CR1632 (3 V)
Materiał obudowy: stop tytanu
Elementy zestawu kolimatora: montaż niski, bateria

1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl