Facebook Google Maps YouTube Blog

Znalazłeś taniej? Wyślij do nas ofertę. Postaramy się zrobić jeszcze taniej :)

tel. 324270499; tel./WhatsApp: 663499499, 665499499; info@499.pl 

Kolimator Holosun Micro Red Dot HS407C X2

Kolimator Holosun Micro Red Dot HS407C X2 fda6c3dda0b78a5129acd791ea526064
  • nowość
Cena: 1 599,00 zł 1599.00
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
Producent: Holosun
Kod produktu: K1-542-015

1px Opis

Holosun Micro Red Dot HS407C X2 to zmodernizowana wersja popularngo kolimatora, w którym zastosowano zasilanie słoneczne Solar Failsafe, system oszczędzania baterii Shake Awake oraz znak celowniczy 2 MOA.


W serii X2 zastosowano zmodernizowany układ przycisków w formie horyzontalnej, znacznie wygodniejszy i przyjazny do obsługi oraz blokadę przycisków Lock Mode, która po aktywacji, wyłącza przyciski i zapobiega przypadkowej zmianie ustawień. 


Lekki i wytrzymały


Korpus celownika wykonano z aluminium 7075 metodą precyzyjnego frezowania. Urządzenie ma lekką i wytrzymałą konstrukcję ważącą jedynie 42 g. Podstawę kolimatora wykonano w popularnym standardzie montażowym RMR. W odróżnieniu od poprzedniej wersji, w serii X2 zastosowano nowy — poziomy układ przycisków, który wg większości użytkowników jest wygodniejszy i bardziej przyjazny w obsłudze. Urządzenie ma wysoki poziom ochrony IP67, dzięki czemu jest odporne na warunki atmosferyczne i chwilowe zanurzenie w wodzie. Aluminiowy korpus wykończono techniką twardego anodowania, co zapewnia dużą odporność na ścieranie i zarysowania. Kolimator X2 wzbogacono także w blokadę Lock Mode, która po aktywacji wyłącza działanie przycisków, zapobiegając w ten sposób przypadkowej zmianie ustawień celownika.


Kropka 2 MOA


W Holosun Micro Red Dot HS407C X2 zastosowano soczewki pokryte wielowarstwowymi powłokami antyrefleksyjnymi, które zapewniają wysoką transmisję światła oraz czysty i ostry obraz pozbawiony błędu paralaksy. Znak celowniczy to czerwona kropka o popularnej wielkości 2 MOA. Układ sterujący i dioda są odporne na wstrząsy, odrzut broni oraz warunki atmosferyczne, dzięki czemu urządzenie pracuje wydajnie i stabilnie nawet w trudnych warunkach polowych.


Zasilanie słoneczne


Kolimator zasilany jest baterią CR1632, która wg danych producenta zapewnia do 50 000 godzin pracy przy ustawieniu jasności na poziomie 6. W urządzeniu zastosowano dodatkowo panel solarny Solar Failsafe, który przy mocnym świetle (słonecznym lub sztucznym) wspiera pracę baterii, odpowiada za automatyczną regulację jasności znaku celowania oraz w sytuacji awaryjnej zastępuje rozładowaną baterię. Użytkownik może korzystać z automatycznej regulacji jasności lub samodzielnie zmieniać jej natężenie mają do dyspozycji 10 ustawień dziennych i 2 ustawienia do noktowizji. Imponujący czas pracy wynoszący do 50 000 godzin, urządzenie zawdzięcza systemowi Shake Awake, który przy braku aktywności ruchowej automatycznie wyłącza diodę, a urządzenie przechodzi w tryb uśpienia.


Ponowne włączenie znaku celowniczego wymaga jedynie poruszenia broni. Użytkownik może samodzielnie zdefiniować czas, po którym następuje włączenie trybu uśpienia. Holosun Micro Red Dot HS407C X2 został stworzony z myślą o broni krótkiej, może także pełnić funkcję celownika zapasowego na karabinie wyposażonym w celownik optyczny.


Uwaga! W zestawie nie ma podstawy montażowej widocznej na zdjęciu.

Kolor plamki: czerwony
Typ krzyża celowniczego (siatki): kropka 2 MOA
Klasa szczelności IP: IP67
Zasilanie ogniwem: bateria CR1632 (3 V)
Materiał obudowy: aluminium
Elementy zestawu kolimatora: ściereczka do czyszczenia optyki, bateria, kolimator

1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl