Facebook Google Maps YouTube Blog

Znalazłeś taniej? Wyślij do nas ofertę. Postaramy się zrobić jeszcze taniej :)

tel. 324270499; tel./WhatsApp: 663499499, 665499499; info@499.pl 

Kolimator Holosun Micro Red Dot HS507C X2

Kolimator Holosun Micro Red Dot HS507C X2 3d81c9555cbba9099e5dc490b68d805d
  • nowość
Cena: 2 049,00 zł 2049.00
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
Producent: Holosun
Kod produktu: K1-542-013

1px Opis

Holosun Micro Red Dot HS507C X2 to kompaktowy celownik kolimatorowy do broni krótkiej, wyposażony w układ zasilania słonecznego Solar Failsafe, system oszczędzania baterii Shake Awake oraz możliwość zmiany znaku celowniczego.


W wersji X2 zastosowano zmodernizowany układ przycisków w formie horyzontalnej, znacznie wygodniejszy i przyjazny do obsługi


Lekka budowa


Korpus celownika wykonano z aluminium 7075 metodą precyzyjnego frezowania. Urządzenie ma lekką i wytrzymałą konstrukcję ważącą jedynie 42 g. Podstawę kolimatora wykonano w popularnym standardzie montażowym RMR. W odróżenieniu od poprzedniej wersji, w serii X2 zastosowano nowy - poziomy układ przycisków, który wg większości użytkowników jest wygodniejszy i bardziej przyjazny w obsłudze. Urzędzenie ma wysoki poziom ochrony IP67 dzięki czemu jest odporne na warunki atmosfeyczne i chwilowe zanurzenie w wodzie. Aluminiowy korpsus wykończono techniką twardego anodowania, co zapewania dużą odporność na ścieranie i zarysowania.


Optyka


W Holosun Micro Red Dot HS507C X2 zastosowano soczewki pokryte wielowarstwowymi powłokami antyrefleksyjnymi, które zapewniają wysoką transmisję światła oraz czysty i ostry obraz pozbawiony błędu paralaksy.


Zmienny punkt celowniczy


Dzięki systemowi Multi Reticle System, użytkownik może zmienić wielkość oraz styl znaku celowniczego. Do wyboru otrzymujemy: klasyczną kropkę 2 MOA, okrąg 32 MOA oraz połączenie kropki i kręgu. Taka funkcjonalność powoduje, że kolimator świetnie może być stosowany zarówno do polowania, jak i strzelania sportowego i taktycznego. Dioda wyświetla znak celowniczy w czerwonym kolorze. Wszystkie znaki celownicze emitowane są za pomocą jednej diody, dlatego po zmianie siatki nie tracimy zera.


Układ elektroniczny


Wszystkie znaki celownicze emitowane są za pomocą jednej diody, dlatego po zmianie siatki nie tracimy zera. Układ sterujący i dioda są odporne na wstrząsy, odrzut broni oraz warunki atmosferyczne, dzięki czemu urządzenie pracuje wydajnie i stabilnie nawet w trudnych warunkach polowania.


Zasilanie słoneczne


Kolimator zasilany jest baterią CR1632, która wg danych producenta zapewnia do 50 000 godzin pracy przy ustawieniu jasności na poziomie 6. W urządzeniu zastosowano dodatkowo panel solarny Solar Failsafe, który przy mocnym świetle (słonecznym lub sztucznym) wspiera pracę baterii, odpowiada za automatyczną regulację jasności znaku celowania oraz w sytuacji awaryjnej zastępuje rozładowaną baterię. Użytkownik może korzystać z automatycznej regulacji jasności lub samodzielnie zmieniać jej natężenie mają do dyspozycji 10 ustawień dziennych i 2 ustawienia do noktowizji.


System oszczędzania baterii


Imponujący czas pracy wynoszący do 50 000 godzin, urządzenie zawdzięcza systemowi Shake Awake, który przy braku aktywności ruchowej automatycznie wyłącza diodę, a urządzenie przechodzi w tryb uśpienia. Ponowne włączenie znaku celowniczego wymaga jedynie poruszenia broni. Użytkownik może samodzielnie zdefiniować czas, po którym następuje włączenie trybu uśpienia.

Kolor plamki: czerwony
Typ krzyża celowniczego (siatki): kropka 2 MOA, okrąg 32 MOA, okrąg 32 MOA + kropka 2 MOA
Klasa szczelności IP: IP67
Zasilanie ogniwem: bateria CR1632 (3 V)
Materiał obudowy: aluminium
Elementy zestawu kolimatora: ściereczka do czyszczenia optyki, klucz imbusowy, bateria, kolimator

1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl