Facebook Google Maps YouTube Blog

Znalazłeś taniej? Wyślij do nas ofertę. Postaramy się zrobić jeszcze taniej :)

tel. 324270499; tel./WhatsApp: 663499499, 665499499; info@499.pl 

Kolimator Holosun Red Dot HS503GU

Kolimator Holosun Red Dot HS503GU 7fdc597ab060d05c7c1f45c95161b9bc
  • nowość
Cena: 1 474,90 zł 1474.90
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
Producent: Holosun
Kod produktu: K1-542-012

1px Opis

Holosun HS503GU to kompaktowy celownik kolimatorowy o zamkniętej konstrukcji, w którym zastosowano system oszczędzania baterii Shake Awake, system Multi Reticle umożliwiający zmianę znaku celowniczego  oraz dwie podstawy montażowe.


Kolimator zaprojektowano z myślą o użytkowaniu broni długiej m.in. karabinkach AR15, strzelbach półautomatycznych.


Lekka budowa


Korpus celownika wykonano z aluminium 6061-T6 metodą precyzyjnego frezowania. Urządzenie ma lekką i wytrzymałą konstrukcję ważącą z wysokim montażem zaledwie 150 g (z wysokim montażem).  Holosun HS503GU zapewnia „stabilne trzymanie zera”, nie posiada błędu paralaksy, a jego układ optyczny zapewnia nieograniczoną odległość od oka, dzięki czemu może być wykorzystywany na strzelbach sportowych, karabinkach AR oraz broni myśliwskiej.


Optyka


W Holosun S503GU zastosowano soczewki pokryte wielowarstwowymi powłokami antyrefleksyjnymi, które zapewniają wysoką transmisję światła oraz czysty i ostry obraz pozbawiony błędu paralaksy.


Układ elektroniczny


Układ sterujący i dioda są odporne na wstrząsy (1000 G), odrzut broni oraz warunki atmosferyczne, dzięki czemu urządzenie pracuje wydajnie i stabilnie na broni myśliwskiej i sportowej.


Zmienny punkt celowniczy


Dzięki systemowi Multi Reticle System, użytkownik może zmienić znak celowniczy. Do wyboru otrzymujemy: klasyczną kropkę 2 MOA i okrąg 65 MOA. Taka funkcjonalność powoduje, że kolimator świetnie może być stosowany zarówno do polowania, jak i strzelania sportowego i taktycznego. Dioda wyświetla znak celowniczy w czerwonym kolorze. Wszystkie znaki celownicze emitowane są za pomocą jednej diody, dlatego po zmianie siatki nie tracimy zera. Układ sterujący i dioda są odporne na wstrząsy, odrzut broni oraz warunki atmosferyczne, dzięki czemu urządzenie pracuje wydajnie i stabilnie nawet w trudnych warunkach polowania.


System oszczędzania baterii


Imponujący czas pracy wynoszący do 50 000 godzin, urządzenie zawdzięcza systemowi Shake Awake, który przy braku aktywności ruchowej automatycznie wyłącza diodę, a urządzenie przechodzi w tryb uśpienia. Ponowne włączenie znaku celowniczego wymaga jedynie poruszenia broni. Użytkownik może samodzielnie zdefiniować czas, po którym następuje włączenie trybu uśpienia.


Wygodny montaż baterii


Elementem, na który wielu strzelców zwraca dużą uwagę, stanowi sposób montażu baterii. W Holosun HS503GU bateria montowana z boku celownika, pod nakrętką po prawej stronie korpusu. Taka funkcjonalność pozwala na wymianę baterii bez konieczności demontażu kolimatora z broni, jak ma to miejsce w przypadku modeli z baterią umieszczoną od spodu.


Dwa montaże


W komplecie znajdują się dwa montaże na szynę Picatinny/Weaver : wysoki (1/3 co-witness) przeznaczony głównie do karabinków i niski zalecany do strzelb i karabinów z rodziny AK.

Kolor plamki: czerwony
Typ krzyża celowniczego (siatki): kropka 2 MOA, okrąg 65 MOA
Klasa szczelności IP: IP67
Zasilanie ogniwem: CR2032 × 1
Materiał obudowy: aluminium
Elementy zestawu kolimatora: podwyższenie, montaż picantinny, ściereczka do czyszczenia optyki, zakrywka na szkło, klucz imbusowy, bateria, instrukcja producenta, kolimator

1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl