Facebook Google Maps YouTube Blog

Znalazłeś taniej? Wyślij do nas ofertę. Postaramy się zrobić jeszcze taniej :)

tel. 324270499; tel./WhatsApp: 663499499, 665499499; info@499.pl 

Kolimator Leupold DeltaPoint Micro 3 MOA S&W

Cena: 2 219,00 zł 2219.00
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
Producent: Leupold
Kod produktu: K1-999-212

1px Opis

Leupold DeltaPoint Micro 3 MOA S&W to rewolucyjny kolimator o niskoprofilowej konstrukcji, stworzony z myślą o broni do skrytego przenoszenia i ochronie osobistej.


Cechy DeltaPoint Micro 3 MOA:  • Ultra niski profil — celownik montowany jest bezpośrednio na zamku w zastępstwie szczerbiny, dzięki jest bardzo intuicyjny w użyciu i łatwiejszy do ukrycia.

  • Zamknięta dioda — dioda schowana jest wewnątrz aluminiowego korpusu, co chroni ją przed wilgocią, zabrudzeniem i uszkodzeniem.

  • Szybki i łatwy montaż — kolimator montowany jest we frezie szczerbiny, dlatego nie ma potrzeby frezowania zamka i kupowania dodatkowych wysokich przyrządów mechanicznych.

  • Kropka 3 MOA — punkt celowniczy o optymalnej wielkości, z regulacją poziomu jasności

  • Kolimator kompatybilny z fabryczną muszką — na tylnej ściance kolimatora znajdują się 2 okrągłe frezy, które pełnią funkcję mechanicznej szczerbiny po wyczerpaniu baterii.


Nowy wymiar skrytego przenoszenia


DeltaPoint Micro ma kompaktowe rozmiary (57 × 32 mm) i waży zaledwie 31 g. W odróżnieniu od większości kolimatorów DeltaPoint Micro montowany jest jako zamiennik fabrycznej szczerbiny, dzięki czemu zapewnia niemal tę samą płaszczyzną celowania, do której przyzwyczajony jest strzelec używający dotąd wyłącznie mechanicznych przyrządów celowniczych. Nietypowa konstrukcja urządzenia i sposób montażu sprawiają, że tubus celownika znajduje się na zamku niezwykle nisko. Przyspiesza to proces przyzwyczajenia się do nowego kolimatora i sprawia, że wejście w cel jest szybkie i intuicyjne. Ta rewolucyjna konstrukcja powoduje, że celownik zmienia reguły gry, jeśli chodzi o zastosowanie kolimatora na broni do skrytego przenoszenia i ochrony osobistej.


Imponujący czas pracy


W celowniku zastosowano punkt celowniczy o wielkości 3 MOA. Kropka o tej wielkości przez wielu strzelców uważana jest za optymalne rozwiązanie, ponieważ pozwala na strzelania na małej odległości i precyzyjne strzelania na większym dystansie (nie przysłania celu). Jasność czerwonej kropki możemy dostosować do warunków, w których strzelamy. Dzięki zastosowaniu czujnika ruchu kolimator po 5 minutach bezczynności przechodzi w stan uśpienia i wyłącza diodę. Dzięki tej funkcji urządzenie zasilane baterią CR1632 może działać nawet 3,5 roku przy średnim ustawieniu jasności. Przycisk sterowania i port baterii znajdują się w tylnej części celownika za płytką oporową pistoletu. Pozwala na to na szybką i wygodną wymianę baterii także w warunkach polowych. Celownik może być używany także po uszkodzeniu lub rozładowaniu baterii, ponieważ okrągły tubus urządzenia może być używany jako przeziernik typu Ghost Ring. Dodatkowo na tylnej ściance kolimatora znajdują się 2 okrągłe frezy, które pełnią funkcję mechanicznej szczerbiny, kompatybilnej z fabryczną muszką.


Uwaga! Kolimator nie pasuje do pistoletów Smith Wesson M&P CORE oraz Smith Wesson Shield EZ.

Kolor plamki: czerwony
Typ krzyża celowniczego (siatki): kropka 3 MOA
Zasilanie ogniwem: bateria CR1632 (3 V)
Materiał obudowy: duraluminium anodyzowane

1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl