Facebook Google Maps YouTube Blog

Znalazłeś taniej? Wyślij do nas ofertę. Postaramy się zrobić jeszcze taniej :)

tel. 324270499; tel./WhatsApp: 663499499, 665499499; info@499.pl 

Kolimator Leupold DeltaPoint Pro Reflex Sight 2.5 MOA Night Vision

Kolimator Leupold DeltaPoint Pro Reflex Sight 2.5 MOA Night Vision bcb9907c6db8d3e68d59eb7119ddc962
  • nowość
Cena: 3 039,00 zł 3039.00
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
Producent: Leupold
Kod produktu: K1-999-208

1px Opis

Leupold DeltaPoint Pro Reflex Sight 2,5 MOA NV to lekki celownik kolimatorowy o otwartej konstrukcji, który może być z powodzeniem stosowany do pistoletów, strzelb lub karabinków z rodziny AR.


W kolimatorze DeltaPoint Pro Reflex Sight 2,5 MOA NV zastosowano system Twilight Light Max Management poprawiający jasność obrazu, wysokiej jakości soczewki, czujnik ruchu MST oraz 2 tryby jasności kompatybilne z noktowizją.


Najważniejsze zalety kolimatorów Pro Reflex:


Lekka i wytrzymała konstrukcja -równomiernie rozprasza energię odrzutu.


Powiększony wizjer — zapewnia szerokie pole widzenia oraz łatwość wchodzenia w cel.


Testy wytrzymałości Leupold Punisher-celowniki przechodzą rygorystyczny testy na maszynie symulacyjnej Punisher, podczas którego są poddawane 5000 prób odrzutu. Maszyna generuje wstrząsy o energii 3× większej od odrzutu karabinu .308.


Motion Sensor Technology (MST) - zastosowanie czujnika ruchu wydłuża żywotność baterii.


Odporny na warunki atmosferyczne - kolimator jest w 100% odporny na wewnętrzne parowanie i warunki atmosferyczne.


Pancerna konstrukcja


Korpus celownika wykonano z aluminium metodą precyzyjnego frezowania. Układ optyczny kolimator chroni stalowa osłona, dzięki czemu newralgiczny element celownika jest solidnie zabezpieczony. Kolimator jest odporny na parowanie, mgłę, zanurzenie w wodzie (do 10 m) i może być bezpiecznie użytkowany w trudnych warunkach atmosferycznych. Układ optyczny ma nieograniczoną odległość od oka, dlatego kolimator może być wykorzystywany przez osoby noszące szkła korekcyjne. Kolimatory Leupold DeltaPoint Pro Reflex Sight 2,5 MOA przeszły rygorystyczne testy w maszynie symulacyjnej Punisher, podczas którego celowniki poddawano 5000 prób wytrzymałości na odrzut. Maszyna generuje wstrząsy o energii 3× większej od odrzutu karabinu .308. Dzięki pokryciu soczewek trwałą warstwą ochronną są one odporne na zarysowania.


Czysty i ostry obraz


Układ optyczny zbudowano w oparciu o soczewki klasy premium, zapewniając wysoką transmisję światła oraz krystalicznie czysty i kontrastowy obraz pozbawiony błędu paralaksy. Krawędzie soczewek mają czarne wykończenie zapobiegające rozpraszaniu światła. 


Szybkie celowanie


W celowniku zastosowano czerwoną kropkę o optymalnej wielkości 2,5 MOA, która w połączeniu z powiększonym wizjerem zapewnia szybkie wejście w cel oraz błyskawiczne oddanie strzału. 


Obsługa jednym przyciskiem


Zmienne warunki pogodowe i oświetleniowe, wymuszają konieczność szybkich zmian podświetlania. Aby ułatwić i przyspieszyć ten proces do zmiany jasności zastosowano sprężynujący przycisk, które zapewnia szybki dostęp do 10 poziomów podświetlania oraz pełni funckję włącznika. W wersji NV 2 ustawienia jasności są przeznaczona do pracy z noktowizją, dzięki czemu kolimator może być wykorzystywany przez służby mundurowe.


Szeroki zakres regulacji umożliwia dostosowanie jasności kropki do warunków pogodowych i naszych preferencji. Zmiany położenia kropki dokonujemy za pomocą 2 śrub (z blokadą), zakres regulacji wynosi 60 MOA w pionie i poziomie (pełny obrót 40 MOA).


Łatwy dostęp do baterii


Leupold DeltaPoint Pro Reflex Sight 2,5 MOA NV zasilany jest za pomocą popularnej baterii CR2032 montowanej od góry urządzenia (pod przyciskiem). Taka funkcjonalność ułatwia i znacząco przyspiesza wymianę baterii, nie wymaga także zdejmowania kolimatora z broni.


Czujnik ruchu MST


Dzięki zastosowaniu technologii czujnika ruchu Motion Sensor Technology (MST) podświetlenie przechodzi w stan uśpienia (wyłącza się) po 5 minutach bezczynności. Ponowne włączenie podświetlania kropki następuje po zmianie położenia broni. Komfort użytkowania zapewnia wskaźnik niskiego poziomu baterii, który z wyprzedzeniem informuje o konieczności wymiany ogniwa.


Dodatkowa opcja


Elementem, który zwiększa funkcjonalność celownika, jest możliwość montażu dedykowanej szczerbinki (brak w zestawie), którą montujemy w tylnej części kolimatora.

Kolor plamki: czerwony
Typ krzyża celowniczego (siatki): kropka 2,5 MOA
Zasilanie ogniwem: CR2032 × 1
Materiał obudowy: duraluminium anodyzowane
Okres gwarancyjny: Dożywotnia gwarancja producenta

1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl