Facebook Google Maps YouTube Blog

Znalazłeś taniej? Wyślij do nas ofertę. Postaramy się zrobić jeszcze taniej :)

tel. 324270499; tel./WhatsApp: 663499499, 665499499; info@499.pl 

Kolimator Leupold DeltaPoint Pro Reflex Sight 6 MOA

Kolimator Leupold DeltaPoint Pro Reflex Sight 6 MOA 94bc3ede21b4055b1c2adecf1ec5d163
  • nowość
Cena: 2 489,00 zł 2489.00
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
Producent: Leupold
Kod produktu: K1-999-209

1px Opis

Leupold DeltaPoint Pro Reflex Sight 6 MOA to lekki celownik kolimatorowy o otwartej konstrukcji, który może być z powodzeniem stosowany do pistoletów, strzelb lub karabinków z rodziny AR.


W kolimatorze DeltaPoint Pro Reflex Sight 6 MOA zastosowano system Twilight Light Max Management poprawiający jasność obrazu, wysokiej jakości soczewki, czujnik ruchu MST oraz kropkę 1 MOA do precyzyjnego strzelania.


Najważniejsze zalety kolimatorów Freedom RDS:


Lekka i wytrzymała konstrukcja -równomiernie rozprasza energię odrzutu.


Powiększony wizjer — zapewnia szerokie pole widzenia oraz łatwość wchodzenia w cel.


Testy wytrzymałości Leupold Punisher-celowniki przechodzą rygorystyczny testy na maszynie symulacyjnej Punisher, podczas którego są poddawane 5000 prób odrzutu. Maszyna generuje wstrząsy o energii 3× większej od odrzutu karabinu .308.


Motion Sensor Technology (MST) - zastosowanie czujnika ruchu wydłuża żywotność baterii.


Odporny na warunki atmosferyczne - kolimator jest w 100% odporny na wewnętrzne parowanie i warunki atmosferyczne.


Pancerna konstrukcja


Korpus celownika wykonano z aluminium metodą precyzyjnego frezowania. Układ optyczny kolimator chroni stalowa osłona, dzięki czemu newralgiczny element celownika jest solidnie zabezpieczony. Kolimator jest odporny na parowanie, mgłę, zanurzenie w wodzie (do 10 m) i może być bezpiecznie użytkowany w trudnych warunkach atmosferycznych. Układ optyczny ma nieograniczoną odległość od oka, dlatego kolimator może być wykorzystywany przez osoby noszące szkła korekcyjne.


Kolimatory Leupold DeltaPoint Pro Reflex Sight 6 MOA przeszły rygorystyczne testy w maszynie symulacyjnej Punisher, podczas którego celowniki poddawano 5000 prób wytrzymałości na odrzut. Maszyna generuje wstrząsy o energii 3× większej od odrzutu karabinu .308. Dzięki pokryciu soczewek trwałą warstwą ochronną są one odporne na zarysowania.


Czysty i ostry obraz


Układ optyczny zbudowano w oparciu o soczewki klasy premium, zapewniając wysoką transmisję światła oraz krystalicznie czysty i kontrastowy obraz pozbawiony błędu paralaksy. Krawędzie soczewek mają czarne wykończenie zapobiegające rozpraszaniu światła. 


Szybkie celowanie


W celowniku zastosowano czerwoną kropkę celowniczą o wielkości 6 MOA, która w połączeniu z powiększonym wizjerem zapewnia szybkie wejście w cel oraz błyskawiczne oddanie strzału. 


Obsługa jednym przyciskiem


Zmienne warunki pogodowe i oświetleniowe, wymuszają konieczność szybkich zmian podświetlania. Aby ułatwić i przyspieszyć ten proces do zmiany jasności zastosowano sprężynujący przycisk, które zapewnia szybki dostęp do 8 poziomów podświetlania oraz pełni funckję włącznika. Szeroki zakres regulacji umożliwia dostosowanie jasności kropki do warunków pogodowych i naszych preferencji. Zmiany położenia kropki dokonujemy za pomocą 2 śrub (z blokadą), zakres regulacji wynosi 60 MOA w pionie i poziomie (pełny obrót 40/15 MOA).


Łatwy dostęp do baterii


Leupold DeltaPoint Pro Reflex Sight 6 MOA zasilany jest za pomocą popularnej baterii CR2032 montowanej od góry urządzenia (pod przyciskiem). Taka funkcjonalność ułatwia i znacząco przyspiesza wymianę baterii, nie wymaga także zdejmowania kolimatora z broni.


Czujnik ruchu MST


Dzięki zastosowaniu technologii czujnika ruchu Motion Sensor Technology (MST) podświetlenie przechodzi w stan uśpienia (wyłącza się) po 5 minutach bezczynności. Ponowne włączenie podświetlania kropki następuje po zmianie położenia broni.


Komfort użytkowania zapewnia wskaźnik niskiego poziomu baterii, który z wyprzedzeniem informuje o konieczności wymiany ogniwa.


Dodatkowa opcja


Elementem, który zwiększa funkcjonalność celownika, jest możliwość montażu dedykowanej szczerbinki (brak w zestawie), którą montujemy w tylnej części kolimatora.

Kolor plamki: czerwony
Zasilanie ogniwem: CR2032 × 1
Elementy zestawu kolimatora: zakrywka na szkło, klucz imbusowy, bateria, instrukcja producenta, kolimator
Okres gwarancyjny: Dożywotnia gwarancja producenta

1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl