Facebook Google Maps YouTube Blog

Znalazłeś taniej? Wyślij do nas ofertę. Postaramy się zrobić jeszcze taniej :)

tel. 324270499; tel./WhatsApp: 663499499, 665499499; info@499.pl 

Kolimator Leupold Freedom RDS 1x34 Red Dot BDC 1 MOA z montażem

Kolimator Leupold Freedom RDS 1x34 Red Dot BDC 1 MOA z montażem 0db0644e8cabc80a9a4192d030ff581e
  • nowość
Cena: 2 219,00 zł 2219.00
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
Producent: Leupold
Kod produktu: K1-999-232

1px Opis

Leupold Freedom RDS 1×34 Red Dot BDC 1 MOA to celownik kolimatorowy z precyzyjną kropką 1 MOA oraz pokrętłem regulacji wysokości wstępnie skalibrowanym do balistyki amunicji .223 Remington. W zestawie wysoki montaż na szynę Picatinny.


Najważniejsze zalety kolimatorów Freedom RDS:  • Twilight Red Dot System poprawiający jasność obrazu w warunkach słabego oświetlenia,

  • wodoodporna konstrukcja,

  • odporność na roszenie,

  • czujnik ruchu MST,

  • dożywotnia gwarancja,


Lekka aluminiowa konstrukcja


Korpus celownika wykonano z aluminium metodą precyzyjnego frezowania. Kolimator jest odporny na parowanie, mgłę, zanurzenie w wodzie (do 10 m) i może być bezpiecznie użytkowany w trudnych warunkach atmosferycznych.

Układ optyczny ma nieograniczoną odległość od oka, dlatego celownik może być wykorzystywany przez osoby noszące szkła korekcyjne.


Twilight Light Managment System — jasny i ostry obraz


Układ optyczny zbudowano w oparciu o soczewki klasy premium, zapewniając wysoką transmisję światła oraz krystalicznie czysty i kontrastowy obraz pozbawiony błędu paralaksy. Krawędzie soczewek mają czarne wykończenie zapobiegające rozpraszaniu światła. Obraz widziany w celowniku jest jasny niezależnie od warunków pogodowych i oświetlenia, dlatego kolimator może być używany do polowania o świcie i zmierzchu.


Twilight Light Managment System:  • Wzmacnia jasność obrazu w środowisku o niskim natężeniu światła,

  • eliminuje rozmycie obrazu i odbicia światła rozproszonego,

  • obiektyw klasy premium zapewnia wysoką ostrość obrazu.


Szybkie i precyzyjne celowanie


W celowniku zastosowano klasyczną czerwoną kropkę o wielkości 1 MOA, która zapewnia szerokie pole widzenia (nie przesłania celu), szybkość przenoszenia oraz precyzję strzału. Zmiany położenia kropki dokonujemy za pomocą 2 moletowanych bębnów. Zakres regulacji wynosi 80 MOA w pionie i poziomie (pełny obrót 15 MOA).


System BDC


W celowniku Leupold Freedom RDS 1×34 Red Dot BDC zastosowano pokrętło regulacji wysokości, które zostało skalibrowane do standardowej amunicji .223 Rem 55 grs. BDC pozwala to na szybką i wygodną zmianę ustawień w zależności od dystansu strzelania.


Czujnik ruchu MST


Dzięki zastosowaniu technologii czujnika ruchu Motion Sensor Technology (MST) podświetlenie kropki automatycznie wyłącza się po 5 minutach bezczynności. Ponowne włączenie podświetlania kropki następuje po poruszeniu lub zmianie położenia broni. Zaletą tego systemu jest znaczne wydłużenie działania kolimatora. Przeciętny czas pracy na baterii wynosi ok. 1000 godzin dla ustawienia jasności między 4-8 poziomem. Regulacji jasności kropki (8 poziomów) dokonujemy za pomocą bocznego przycisku Push Button.

Kolor plamki: czerwony
Typ krzyża celowniczego (siatki): kropka 1 MOA
Zasilanie ogniwem: CR2032 × 1
Materiał obudowy: duraluminium anodyzowane
Średnica tubusu [mm]: 34 mm (1,34")
Elementy zestawu kolimatora: montaż picantinny
Okres gwarancyjny: Dożywotnia gwarancja producenta

1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl