Facebook Google Maps YouTube Blog

Znalazłeś taniej? Wyślij do nas ofertę. Postaramy się zrobić jeszcze taniej :)

tel. 324270499; tel./WhatsApp: 663499499, 665499499; info@499.pl 

Kolimator Primary Arms Classic MD-RBGII Gen II Micro Dot

Kolimator Primary Arms Classic MD-RBGII Gen II Micro Dot 3f41c8881d9c6fbdfebbc2aeeded9cf5
  • nowość
Cena: 459,00 zł 459.00
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
Producent: Primary Arms
Kod produktu: K1-777-077

1px Opis

Primary Arms MD-RBGII Classic Series to zamknięty celownik kolimatorowy o lekkiej, ale solidnej konstrukcji. Poddawany rygorystycznym testom sprawdzi się jako urządzenie celownicze do broni o silnym odrzucie. Producent ręczy, że urządzenie zda egzamin także w trudnych warunkach środowiskowych. Kolimator ma wodoszczelny, wypełniony azotem korpus z aluminium 6061. Aby zapewnić szybkie i precyzyjne wejście w cel niezależnie od warunków oświetleniowych, zastosowano punkt celowniczy w postaci kropki 2 MOA z 11-stopniową regulacją podświetlania. Powłoka antyrefleksyjna zapewnia dobrą transmisję światła, a w efekcie klarowny i pozbawiony przebarwień obraz. Soczewki nie parują.


Kolimator Primary Arms MD-RBGII Classic Series wyróżnia się imponującym czasem pracy na jednej baterii, wynoszącym 1 000 godzin (przy średnim trybie podświetlenia). Urządzenie jest kompatybilne ze standardową szyną montażową picatinny oraz montażami pozwalającymi zachować linię celowniczą o wysokości absolute co-witness. Do zestawu dołączono montaż do szyn picatinny.


Primary Arms Classic MD-RBGII Gen II – konstrukcja kolimatora


Korpus celownika wykonano z anodowanego aluminium. Matowe wykończenie chroni metal przed utlenianiem i utwardza jego powierzchnie, co zapewnia jej odporność na zarysowania. Kolimator ma lekką i wytrzymałą konstrukcję, waży 119 gramów. Primary Arms MD-RBGII Classic Series będzie zatem dobrym rozwiązaniem dla wszystkich strzelców, którym zależy na obniżeniu masy zestawu strzeleckiego (broń i celownik). 


Po prawej stronie korpusu umieszczono pokrętło regulujące podświetlenie. Dzięki sporym rozmiarom łatwo nim manipulować. Dwa pierwsze tryby przeznaczono do pracy z noktowizorem. Ostatni sprawdzi się w miejscach intensywnie nasłonecznionych. 


Primary Arms Classic MD-RBGII Gen II – amerykańskie kolimatory z dożywotnią gwarancją


W urządzeniu zastosowano punkt celowniczy w postaci czerwonej kropki o wielkości 2 MOA, która sprawdzi się w dynamicznym oraz precyzyjnym strzelaniu. Dzięki energooszczędnym rozwiązaniom celownik wyróżnia się imponującym czasem pracy na jednej baterii. W konsekwencji koszty eksploatacji są praktycznie zerowe.


Dożywotnia gwarancja od Primary Arms


Primary Arms to nie tylko nowatorskie rozwiązania i przystępne ceny, ale również skrupulatna kontrola jakości. Ufając własnym technologiom i rozwiązaniom amerykańska firma oferuje więc dożywotnią gwarancję na produkowany sprzęt.


Do zestawu dołączono osłony na soczewki typu „bikini” oraz baterię CR2032. 


Cechy kolimatora Primary Arms Classic MD-RBGII Gen II:  • uniwersalny – wyposażony w antyrefleksyjne powłoki i footprint w standardzie RMSc, kompatybilny z noktowizorem i wodoodporny;

  • energooszczędny – może pracować na jednej baterii nawet do 1,000 godzin;

  • trwały – wykonany z anodowanego aluminium 6061;

  • w zestawie bateria CR2032, montaż picatinny i osłony na soczewki typu „bikini”;

  • dożywotnia gwarancja.

Gaz wypełniający: Azot
Kolor plamki: czerwony
Typ krzyża celowniczego (siatki): kropka 2 MOA
Zasilanie ogniwem: CR2032 × 1
Materiał obudowy: aluminium
Elementy zestawu kolimatora: montaż picantinny, zakrywka na szkło, bateria
Okres gwarancyjny: Dożywotnia gwarancja producenta

1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl