Facebook Google Maps YouTube Blog

Znalazłeś taniej? Wyślij do nas ofertę. Postaramy się zrobić jeszcze taniej :)

tel. 324270499; tel./WhatsApp: 663499499, 665499499; info@499.pl 

Kolimator Primary Arms SLx Advanced Rotary Knob Microdot Red Dot FDE

Cena: 669,00 zł 669.00
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
Producent: Primary Arms
Kod produktu: K1-777-068

1px Opis

Primary Arms SLx to zamknięty celownik kolimatorowy o lekkiej, ale solidnej konstrukcji. Poddawany rygorystycznym testom sprawdzi się jako sprawdzi się jako urządzenie celownicze do broni o silnym odrzucie. Producent ręczy, że sprawdzi się także w trudnych warunkach środowiskowych.

Kolimator ma wodoszczelny, wypełniony azotem korpus z aluminium 6061. Aby zapewnić szybkie i precyzyjne wejście w cel niezależnie od warunków oświetleniowych, zastosowano punkt celowniczy w postaci kropki 2 MOA z 11-stopniową regulacją podświetlania. Powłoka antyrefleksyjna zapewnia dobrą transmisję światła, a w efekcie klarowny i pozbawiony przebarwień obraz. Soczewki nie parują. Urządzenie jest kompatybilne ze standardową szyną montażową picatinny. Do zestawu dołączono montaż do takich właśnie szyn.


Primary Arms SLx – konstrukcja kolimatora


Korpus celownika wykonano z aluminium pokrytego ceramiczną powłoką. Wykończenie utwardza powierzchnię metalu, chroniąc ją przed zarysowaniami. Kolimator ma lekką i wytrzymałą konstrukcję, waży 171 gramów.  Primary Arms SLx będzie zatem dobrym rozwiązaniem dla wszystkich strzelców, którym zależy na obniżeniu masy zestawu strzeleckiego (broń i celownik). 


Po prawej stronie korpusu umieszczono pokrętło regulujące podświetlenie. Dzięki sporym rozmiarom łatwo nim manipulować. Dwa pierwsze tryby przeznaczono do pracy z noktowizorem. Ostatni sprawdzi się w miejscach intensywnie nasłonecznionych. 


Primary Arms SLx – amerykańskie kolimatory z dożywotnią gwarancją


W urządzeniu zastosowano punkt celowniczy w postaci czerwonej kropki o wielkości 2 MOA, która sprawdzi się w dynamicznym oraz precyzyjnym strzelaniu. Dzięki energooszczędnym rozwiązaniom celownik wyróżnia się imponującym czasem pracy na jednej baterii — aż 50 000 godzin, czyli ponad 5 lat ciągłej pracy na jednej baterii CR2032 (w zestawie). W konsekwencji koszty eksploatacji celownika są praktycznie zerowe.


Dożywotnia gwarancja od Primary Arms


Primary Arms to nie tylko nowatorskie rozwiązania i przystępne ceny, ale również skrupulatna kontrola jakości. Ufając własnym technologiom i rozwiązaniom amerykańska firma oferuje więc dożywotnią gwarancję na produkowany sprzęt.


Cechy kolimator Primary Arms SLx Advanced Rotary Knob FDE:  • uniwersalny – wyposażony w antyrefleksyjne powłoki, kompatybilny z noktowizorem i wodoodporny;

  • energooszczędny – pojedyncza bateria może wystarczyć nawet na  50,000 godzin pracy;

  • trwały – wykonany z anodowanego aluminium 6061;

  • w zestawie montaż picatinny i bateria CR2032;

  • dożywotnia gwarancja. 

Gaz wypełniający: Azot
Kolor plamki: czerwony
Typ krzyża celowniczego (siatki): kropka 2 MOA
Zasilanie ogniwem: CR2032 × 1
Materiał obudowy: aluminium
Elementy zestawu kolimatora: montaż picantinny, zakrywki na szkła, bateria
Okres gwarancyjny: Dożywotnia gwarancja producenta

1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl