Facebook Google Maps YouTube Blog

Znalazłeś taniej? Wyślij do nas ofertę. Postaramy się zrobić jeszcze taniej :)

tel. 324270499; tel./WhatsApp: 663499499, 665499499; info@499.pl 

Kolimator Primary Arms SLx MD-25 25 mm Micro Dot Gen II AutoLive ACSS CQB Red Dot

Kolimator Primary Arms SLx MD-25 25 mm Micro Dot Gen II AutoLive ACSS CQB Red Dot 6a871122b4257428be179d6368a349a1
  • nowość
Cena: 1 029,00 zł 1029.00
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
Producent: Primary Arms
Kod produktu: K1-777-074

1px Opis

Primary Arms SLx MD-25 ACSS-CQB to lekki i wytrzymały celownik kolimatorowy o zamkniętej konstrukcji. Dzięki czujnikowi ruchu AutoLive jest praktyczny i energooszczędny. Poddawany rygorystycznym testom sprawdzi się jako urządzenie celownicze do broni o silnym odrzucie. Producent ręczy, że sprosta także trudnym warunkom środowiskowym, będzie więc pracował w deszczu i zapylonym powietrzu (standard IP67). Korpus kolimatora wykonano z aluminium, wypełniono go azotem. Soczewki nie parują. Aby zapewnić szybkie i precyzyjne wejście w cel niezależnie od warunków oświetleniowych, zastosowano punkt celowniczy w postaci kropki 2 MOA z 12-stopniową regulacją podświetlania. Powłoka antyrefleksyjna zapewnia dobrą transmisję światła, a w efekcie klarowny i pozbawiony przebarwień obraz.


Bateria i Autolive


Kolimator Primary SLx MD-25 ACSS-CQB wyróżnia się imponującym czasem pracy na jednej baterii, wynoszącym nawet 50 000 godzin, czyli ponad 5 lat ciągłego świecenia. Tak wysoki poziom energooszczędności zapewnia Autolive – system wyłączający kolimator, gdy broń nie porusza się i uruchomiający celownik w momencie jej poruszenia. Rozwiązanie zarówno wygodne, jak i praktyczne, gdyż istotnie wydłuża czas pracy na jednej baterii. W konsekwencji koszty eksploatacji celownika są praktycznie zerowe.

Do zestawu dołączono podwyższenia i dystansery, dzięki którym kolimator można bez problemów zamontować na karabinkach systemu AR, AK, na strzelbach itp.


Siatka ACSS-CQB


Kolimator wyposażono w przeznaczoną do strzelania w bliskim dystansie siatkę celowniczą ACSS-CQB. Składa się ona z szewrona oraz trzech kropek otoczonych wyraźną czerwoną podkową. Pozwala na odkładanie poprawek dla pocisków 7,62 NATO lub 5,56 NATO na dystansie do 550 metrów. 


Primary Arms SLx MD-25 ACSS-CQB – konstrukcja kolimatora


Korpus celownika wykonano z anodowanego aluminium. Matowe wykończenie chroni metal przed utlenianiem i utwardza jego powierzchnie, co zapewnia jej odporność na zarysowania. Kolimator ma lekką i wytrzymałą konstrukcję, mierzy 76,2 cm, waży 184 gramy. Primary Arms SLx MD-25 ACSS-CQB  będzie zatem dobrym rozwiązaniem dla wszystkich strzelców, którym zależy na obniżeniu masy zestawu strzeleckiego (broń i celownik). 

Po prawej stronie korpusu umieszczono pokrętło regulujące podświetlenie. Dzięki sporym rozmiarom łatwo nim manipulować. Dwa pierwsze tryby przeznaczono do pracy z noktowizorem. Ostatni sprawdzi się w miejscach intensywnie nasłonecznionych.

Soczewki o średnicy 25 mm pokryto powłoką antyrefleksyjną, zapewniającą klarowny obraz. Pozwalają patrzeć na cel obojgiem oczu, bez błędu paralaksy.


Dożywotnia gwarancja od Primary Arms


Primary Arms to nie tylko nowatorskie rozwiązania i przystępne ceny, ale również skrupulatna kontrola jakości. Ufając własnym technologiom i rozwiązaniom amerykańska firma oferuje więc dożywotnią gwarancję na produkowany sprzęt. 


Cechy kolimatora Primary Arms SLx MD-25:  • uniwersalny – wyposażony w antyrefleksyjne powłoki, siatkę celownicza ACSS-CQB, do tego kompatybilny z noktowizorem i szczelny na poziomie IP67;

  • energooszczędny – dzięki systemowi Autolive pojedyncza bateria może wystarczyć nawet na 50,000 godzin pracy;

  • trwały – wykonany z anodowanego aluminium 6061;

  • w zestawie podwyższenia, dystansery i bateria CR2032;

  • dożywotnia gwarancja.

Gaz wypełniający: Azot
Kolor plamki: czerwony
Typ krzyża celowniczego (siatki): ACSS CQB
Zasilanie ogniwem: CR2032 × 1
Materiał obudowy: aluminium
Elementy zestawu kolimatora: zakrywka na szkło, bateria
Okres gwarancyjny: Dożywotnia gwarancja producenta

1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl