Facebook Google Maps YouTube Blog

Znalazłeś taniej? Wyślij do nas ofertę. Postaramy się zrobić jeszcze taniej :)

tel. 324270499; tel./WhatsApp: 663499499, 665499499; info@499.pl 

Kolimator Primary Arms by Holosun HE507K-GR-X2 Green ACSS Vulcan Dot

Cena: 1 999,00 zł 1999.00
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
Producent: Primary Arms
Kod produktu: K1-777-087

1px Opis

Kolimator pistoletowy Primary Arms by Holosun HE507K-GR-X2 Green ACSS Vulcan to najnowsza wersja miniaturowego MRDSa stworzonego z myślą o pistoletach subkompaktowych. To niewielkie urządzenie zapewnia charakterystyczną dla kolimatorów szybkość namierzania celu z niezwykle zwartą konstrukcją umożliwiającą wygodne przenoszenie broni w ukryciu. Usprawnione w wersji X2 przyciski zostały usytuowane w pozycji horyzontalnej, umożliwiając łatwą obsługę mimo niewielkich gabarytów urządzenia. Kolimator z zieloną siatką celowniczą ACSS Vulcan.


Celowniki kolimatorowe Holosun – przystępna cenowo optyka strzelecka


Korpus celownika wykonano z aluminium 7075 metodą precyzyjnego frezowania. Urządzenie ma lekką i wytrzymałą konstrukcję ważącą jedynie 28 g. Podstawę kolimatora wykonano w dostosowanym do pistoletów subkompaktowych standardzie Shield RMSc. W odróżnieniu od poprzedniej wersji, w serii X2 zastosowano nowy — poziomy układ przycisków, który wg większości użytkowników jest wygodniejszy i bardziej przyjazny w obsłudze. Urządzenie ma wysoki poziom ochrony IP67, dzięki czemu jest odporne na warunki atmosferyczne i chwilowe zanurzenie w wodzie. Aluminiowy korpus wykończono techniką twardego anodowania, co zapewnia dużą odporność na ścieranie i zarysowania. Kolimator X2 wzbogacono także w blokadę Lock Mode, która po aktywacji wyłącza działanie przycisków, zapobiegając w ten sposób przypadkowej zmianie ustawień celownika.


Kolimator Primary Arms by Holosun HE507K-GR-X2 ACSS Vulcan  – kompaktowy celownik do subkompaktów


Primary Arms by Holosun HE507K-GR-X2 Green ACSS Vulcan posiada soczewki pokryte wielowarstwowymi powłokami antyrefleksyjnymi, które zapewniają wysoką transmisję światła oraz czysty i ostry obraz pozbawiony błędu paralaksy. Układ sterujący i dioda są odporne na wstrząsy, odrzut broni oraz warunki atmosferyczne, dzięki czemu urządzenie pracuje wydajnie i stabilnie nawet w trudnych warunkach polowych.


Czym różni się siatka ACSS Vulcan od klasycznej kropki lub kropki z okręgiem?


ACSS Vulcan rewolucjonizuje system celowania z wykorzystaniem kolimatora. Znak celowniczy w postaci zielonej kropki wspierany jest przez duży okrąg (z opcją wyłączenia), który pomaga w szybkim ustawieniu znaku celowniczego idealnie na środku celu. Jeśli zgubimy punkt celowania, na brzegach soczewki widzimy zarys okręgu, który pomaga w instynktownym naniesieniu korekt i powrocie na obrany cel. Kolimator z siatką ACSS Vulcan zapewnia zauważalną przewagę nad mechanicznymi przyrządami celowniczymi podczas szybkiego strzelania do dalekich celów.


Kolimator zasilany jest baterią CR1632, która wg danych producenta zapewnia do 50 000 godzin pracy przy ustawieniu jasności na poziomie 6. Użytkownik może korzystać z automatycznej regulacji jasności lub samodzielnie zmieniać jej natężenie mają do dyspozycji 10 ustawień dziennych i 2 ustawienia do noktowizji. Imponujący czas pracy wynoszący do 50 000 godzin, urządzenie zawdzięcza systemowi Shake Awake, który przy braku aktywności ruchowej automatycznie wyłącza diodę, a urządzenie przechodzi w tryb uśpienia.

Kolor plamki: zielony
Typ krzyża celowniczego (siatki): ACSS Vulcan
Zasilanie ogniwem: bateria CR1632 (3 V)
Materiał obudowy: aluminium

1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl