Facebook Google Maps YouTube Blog

Znalazłeś taniej? Wyślij do nas ofertę. Postaramy się zrobić jeszcze taniej :)

tel. 324270499; tel./WhatsApp: 663499499, 665499499; info@499.pl 

Kolimator Primary Arms by Holosun HE509-RD Solar Powered w/MOS mounting plate ACSS Vulcan

Kolimator Primary Arms by Holosun HE509-RD Solar Powered w/MOS mounting plate ACSS Vulcan 31c9e0eea132ad959c92155b172fa06e
  • nowość
Cena: 3 059,00 zł 3059.00
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
Producent: Primary Arms
Kod produktu: K1-777-082

1px Opis

Holosun Micro Red Dot HE509-RD Solar Powered w/MOS ACSS Vulcan to kompaktowy kolimator pistoletowy, w którym zastosowano układ zasilania słonecznego Solar Failsafe, system oszczędzania baterii Shake Awake oraz innowacyjną siatkę celowniczą ACSS Vulcan.


Kompaktowy rozmiar, zamknięta pancerna konstrukcja i lekkość urządzenia, powodują, że Holosun Micro Red Dot HE509-RD Solar Powered doskonale sprawdzi się jako kolimator do strzelania sportowego i bojowego.


W odróżnieniu od poprzedniej wersji, w tym modelu zastosowano nowy — poziomy układ przycisków, który wg większości użytkowników jest wygodniejszy i bardziej przyjazny w obsłudze. Kolimator Holosun Micro Red Dot HE509-RD Solar Powered wzbogacono także w blokadę Lock Mode, która po aktywacji wyłącza działanie przycisków, zapobiegając w ten sposób przypadkowej zmianie ustawień celownika.


Holosun Micro Red Dot HE509-RD Solar Powered do pistoletu – niezawodny kolimator Holosun z siatką ACSS Vulcan


Korpus celownika wykonano z lekkiego i wytrzymałego aluminium metodą precyzyjnego frezowania. Kolimator ma gumowane przyciski o powiększonym rozmiarze i wysuwaną na bok tackę, dzięki której wymianę baterii można przeprowadzić w warunkach polowych bez konieczności demontażu celownika z broni. Do mocowania celownika na pistolecie zastosowano stalową płytkę w standardzie MOS. Zamknięta konstrukcja cechuje się większą odporność na uszkodzenia mechaniczne i zabrudzenie.


W Holosun Micro Red Dot HE509-RD zastosowano soczewki pokryte wielowarstwowymi powłokami antyrefleksyjnymi, które zapewniają wysoką transmisję światła, czysty i ostry obraz pozbawiony błędu paralaksy.


Czym różni się siatka ACSS Vulcan od klasycznej czerwonej kropki lub kropki z okręgiem?


W kolimatorze pistoletowym Holosun HE509-RD zastosowano innowacyjne rozwiązanie celownicze w postaci Holosun systemu ACSS Vulcan.


ACSS Vulcan rewolucjonizuje system celowania z wykorzystaniem kolimatora. Zamiast standardowej czerwonej kropki zastosowano znak w postaci szewronu (odwróconej litery V), który pozwala na szybkie wejście w cel oraz precyzyjne strzelanie na większym dystansie. Znak celowniczy wspierany jest przez duży okrąg (z opcją wyłączenia), który pomaga w szybkim ustawieniu szewronu idealnie na środku celu. Jeśli zgubimy punkt celowania, na brzegach soczewki widzimy zarys okręgu, który pomaga w instynktownym naniesieniu korekt i powrocie na obrany cel. Kolimator z siatką ACSS Vulcan zapewnia zauważalną przewagę nad mechanicznymi przyrządami celowniczymi podczas szybkiego strzelania do dalekich celów.


Kolimatory Holosun z zasilaniem słonecznym – niezawodne kolimatory do strzelania dynamicznego


Kolimator zasilany jest baterią CR1632, która wg danych producenta zapewnia do 50 000 godzin pracy przy ustawieniu jasności na poziomie 6. W urządzeniu zastosowano dodatkowo panel solarny Solar Failsafe, który przy mocnym świetle (słonecznym lub sztucznym) wspiera pracę baterii, odpowiada za automatyczną regulację jasności znaku celowania oraz w sytuacji awaryjnej zastępuje rozładowaną baterię. Użytkownik może korzystać z automatycznej regulacji jasności lub samodzielnie zmieniać jej natężenie mają do dyspozycji 10 ustawień dziennych i 2 ustawienia do noktowizji.


Imponujący czas pracy wynoszący do 50 000 godzin, urządzenie zawdzięcza systemowi Shake Awake, który przy braku aktywności ruchowej (po 10 minutach) automatycznie wyłącza diodę, a urządzenie przechodzi w tryb uśpienia. Ponowne włączenie znaku celowniczego wymaga jedynie poruszenia broni. Użytkownik może samodzielnie zdefiniować czas, po którym następuje włączenie trybu uśpienia. Celownik ma tryb pamięci ostatnio używanego znaku celowniczego (wraz z poziomem jasności) i funkcję powiadomienia o niskim poziomie baterii (migotanie znaku celowniczego).


Uwaga! Kolimator Holosun HE509-RD z siatką ACSS nie ma takiej samej podstawy jak model 509T (modele bez siatki ACSS), dlatego nie jest kompatybilny z płytkami pasującymi dla modelu Holosun 509T.

Kolor plamki: czerwony
Typ krzyża celowniczego (siatki): ACSS Vulcan
Zasilanie ogniwem: bateria CR1632 (3 V)
Materiał obudowy: stop tytanu

1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl