Facebook Google Maps YouTube Blog

Znalazłeś taniej? Wyślij do nas ofertę. Postaramy się zrobić jeszcze taniej :)

tel. 324270499; tel./WhatsApp: 663499499, 665499499; info@499.pl 

Kolimator Primary Arms by Holosun HS503-G ACSS

Cena: 1 479,00 zł 1479.00
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
Producent: Primary Arms
Kod produktu: K1-777-084

1px Opis

Holosun HS503-G ACSS Vulcan to kompaktowy celownik kolimatorowy o zamkniętej konstrukcji, w którym zastosowano system wybudzania ruchem, siatkę celowniczą ACSS CQB oraz montaż 1/3 co-witness.


Kolimator zaprojektowano z myślą o użytkowaniu broni długiej m.in. karabinkach AR15, strzelbach półautomatycznych.


Lekka budowa


Korpus celownika wykonano z aluminium 6061-T6 metodą precyzyjnego frezowania. Urządzenie ma lekką i wytrzymałą konstrukcję ważącą z wysokim montażem zaledwie 138 g (z wysokim montażem).  Holosun HS503-G ACSS Vulcan  zapewnia „stabilne trzymanie zera”, nie posiada błędu paralaksy, a jego układ optyczny zapewnia nieograniczoną odległość od oka, dzięki czemu może być wykorzystywany na strzelbach sportowych, karabinkach AR oraz broni myśliwskiej.


Optyka


W Holosun HS503-G ACSS Vulcan  zastosowano soczewki pokryte wielowarstwowymi powłokami antyrefleksyjnymi, które zapewniają wysoką transmisję światła oraz czysty i ostry obraz pozbawiony błędu paralaksy.


Układ elektroniczny


Układ sterujący i dioda są odporne na wstrząsy (1000 G), odrzut broni oraz warunki atmosferyczne, dzięki czemu urządzenie pracuje wydajnie i stabilnie na broni myśliwskiej i sportowej.


System oszczędzania baterii


Imponujący czas pracy wynoszący do 50 000 godzin, urządzenie zawdzięcza czujnika ruchu, który przy braku aktywności ruchowej automatycznie wyłącza diodę, a urządzenie przechodzi w tryb uśpienia. Ponowne włączenie znaku celowniczego wymaga jedynie poruszenia broni. 


Siatka celownicza BDC ACSS Vulcan


ACSS Vulcan to autorska siatka Holosun wyskalowana do balistyki amunicji  7,62 NATO oraz 5,56 NATO. Siatka ACSS Vulcan w centralnej części ma cieńszy szewron (odwrócona litera V) otoczony grubszą podkową. Pod szewronem zamieszczono punktową podziałkę do nanoszenia poprawek opadu. W rezultacie powstała intuicyjna siatka, która świetnie sprawdzi się do strzelania dynamicznego na krótkim dystansie i precyzyjnego na średnim dystansie. ACSS to niezwykle prosty i jednocześnie funkcjonalny system celowniczy, którego zalety docenili początkujący i doświadczeni strzelcy na całym świecie.


Wygodny montaż baterii


Elementem, na który wielu strzelców zwraca dużą uwagę, stanowi sposób montażu baterii. W Holosun HS503-G bateria montowana z boku celownika, pod nakrętką po prawej stronie korpusu. Taka funkcjonalność pozwala na wymianę baterii bez konieczności demontażu kolimatora z broni, jak ma to miejsce w przypadku modeli z baterią umieszczoną od spodu.


W komplecie znajduje się  wysoki montaż (1/3 co-witness)  montaż na szynę Picatinny przeznaczony głównie do karabinków i niski zalecany do strzelb i karabinów z rodziny AK.

1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl