Facebook Google Maps YouTube Blog

Znalazłeś taniej? Wyślij do nas ofertę. Postaramy się zrobić jeszcze taniej :)

tel. 324270499; tel./WhatsApp: 663499499, 665499499; info@499.pl 

Kolimator otwarty Hawke Reflex Sight 3 MOA Wide View

Cena: 899,00 zł 899.00
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
Producent: Hawke Optics
Kod produktu: K1-354-142

1px Opis

Hawke Micro Reflex 3 MOA Wide View to pistoletowy celownik kolimatorowy na szynę Weaver przeznaczony do montażu na pistolecie, strzelbie oraz broni myśliwskiej.


Hawke Micro Reflex 3 MOA Wide View to kompaktowy kolimator o otwartej konstrukcji, którego korpus wykonano z lekkiego stopu aluminium. Dzięki temu kolimator ma lekką (zaledwie 42 g) i odporną na wstrząsy konstrukcję i może być wykorzystywany na broni sportowej, myśliwskiej oraz replikach asg.


Celownik ma znak celowniczy w formie czerwonej kropki o optymalnej wielkości 3 MOA z 8-stopniową regulacją jasności. Celownik zasilany jest za pomocą popularnej baterii CR2032. Zastosowanie czujnika ruchu sprawia, że celownik wyłącza się automatycznie w razie bezczynności trwającej dłużej niż 5 minut. Dzięki takiej funkcjonalności czas pracy na jednej baterii jest znacząco wydłużony i mamy pewność, że bateria nie ulegnie niekontrolowanemu wyczerpaniu. Do włączania oraz zmiany jasności służą dwa boczne przyciski oznaczone symbolami plus i minus. Bateria montowana jest z boku kolimatora na wysuwanej tacce blokowanej śrubami, co zapewnia łatwość i wygodę jej wymiany.


Hawke Micro Reflex 3 MOA Wide View — otwarty kolimator do pistoletu


Zmiany punktu celowania (klik 1 MOA) dokonujemy za pomocą dołączonego klucza imbusowego. Regulacji towarzyszy wyraźne kliknięcie oraz wyraźny opór, dzięki czemu mamy pewność, że położenie znaku celowniczego nie ulegnie przesunięciu pod wpływem wstrząsów.


Kolimator Hawke Micro Reflex 3 MOA zapewnia nieograniczone pole widzenia pozbawione błędu paralaksy na dystansie od 9 metrów. W kolimatorze zastosowano 34 mm soczewkę z powłokami antyrefleksyjnymi (25 warstw), co zapewnia rzeczywiste 1× powiększenie i wyraźny obraz o wysokiej rozdzielczości z naturalnie odwzorowanymi barwami. W zestawie znajduje się niski montaż na szynę Weaver, gumowa osłona, klucze imbusowe, wkrętak płaski oraz ściereczka do czyszczenia soczewki.

Kolor plamki: czerwony
Typ krzyża celowniczego (siatki): kropka 3 MOA
Zasilanie ogniwem: CR2032 × 1
Materiał obudowy: aluminium
Elementy zestawu kolimatora: ściereczka do czyszczenia optyki, zakrywka na szkło, klucz imbusowy

1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl