Facebook Google Maps YouTube Blog

W związku z bardzo dynamiczną sytuacją na rynku, cena produktu może być nieaktualna. Prosimy o kontakt przed zakupem, celem potwierdzenia ceny.

Kontakt i dane firmy

 

Kołton Aircompact PT1118 11kW

Cena: 50 730,00 zł 50730.00
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
Producent: KOŁTON

1px Opis

Kołton AIRKOMPAKT

 Najnowsza generacja pomp ciepła firmy kołton charakteryzuje się niskimi kosztami eksploatacji oraz mnogością układów w jakich może być stosowana. Urządzenie pracuje na wydajnym i ekologicznym czynniku R290. Oznacza to że brak konieczności rejestracji urządzenia w Centralnym Rejestrze Operatorów Urządzeń i Systemów Ochrony Przeciwpożarowej (CRO). AIRKOMPAKT doskonale nadaje się do instalacji podłogowych, grzejnikowych (do temperatury 65°C) jak i C.W.U.

Szereg zabezpieczeń ciśnieniowych i termicznych zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa i długą żywotność urządzenia. Technologia soft-start obniża prąd rozruchowy odciążając domowy system energetyczny.Urządzenie jest ciche dzięki pogrubionej wentylacji i regulowanej prędkości obrotowej wentylatora. Łopatki wentylatora kształtem przypominają pióra sowy aby zapewnić niemal bezgłośną ich pracę. Dzięki temu pracując z pełną mocą nie jest uciążliwa dla domowników.

Specjalna algorytm na bieżąco monitoruje proces wymiany ciepła w lamelach. Jeśli dojdzie do obniżenia sprawności urządzenie automatycznie przejdzie w tryb pracy rewersyjnej, odszraniając całą powierzchnię wymiennika. Proces ten można przeprowadzić również w lecie powodując dodatkowe chłodzenie budynku. Zabudowa urządzenie typu monoblock pozwala oszczędzić miejsce w domu-cała armatura, skraplacz, obieg chłodniczy i zestaw pompowy znajdują się wewnątrz urządzenia która stoi na zewnątrz- do domu prowadzę więc tylko rury zasilające instalacje. Połączenie wydajnej sprężarki Copeland oraz zaawansowanych mechanizmów sterujących skutkuje uzyskaniem wysokiego współczynnika COP-nawet 4,2. Dzięki temu można cieszyć się bezobsługową i wydajną ekonomicznie instalacją grzewczą. W razie skrajnie niskich temperatur urządzenie może wysłać sygnał który uruchomi do pomocy grzałkę lub automatyczny kocioł. Zapewnia w ten sposób stały komfort cieplny oraz stabilne wydatki ekonomiczne.

 Kołton Aircompact PT1118 11kW

Schemat działania pompy ciepła AIRCOMPACT

Kołton Aircompact PT1118 11kW

1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl