Facebook Google Maps YouTube Blog

Kołton Pell Smart 15kW

Kołton Pell Smart 15kW
  • promocja
Cena: 17 400,00 zł 20 470,00 zł 17400.00
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane

1px Opis

Kołton Pellsmart

Mądry sposób spalania pelletu

Pellsmart  to kocioł który łączy całe doświadczenie firmy Kołton w dziedzinie kotłów pelletowych, z najnowocześniejszymi technologiami. Z zewnątrz kocioł posiada minimalistyczny wygląd- wszystkie elementy sterowania, podajniki, zasobnik oraz okablowanie jest umieszczone w estetycznej i mocnej obudowie. Taka konstrukcja ułatwia zachowanie czystości oraz ogranicza przedostawanie się pyłów do kluczowych podzespołów. Serce kotła, czyli zrzutkowy palnik na pellet to autorska konstrukcja, która wyposażona została w ruszt grzebieniowy umożliwiający na spalanie pelletów gorszych klas. Unikalną cechą palnika jest system podwójnych zapalarek. Dzięki temu nawet w wypadku przepalenia jednej kocioł nadal działa w pełni sprawnie. 

Wymiennik kotła to kolejny mocny atut modelu Pellsmart. Wykorzystano taki układ wymiennika który uwzględnia sposób, tempo oddawania ciepła, gęstość oraz temperaturę końcową spalin z pelletu. Dzięki ruchomej dźwigni i pionowym kanałom spalinowym czyszczenie jest szybkie i proste. Proces spalania jest dodatkowy wspomagany wentylatorem wyciągowym, regulujący dokładnie liczbę obrotów na minutę. Czopuch można obrać w dowolną stronę, oraz zmieniać jego średnicę dzięki różnym wymiarom rozety (minimalna średnica to 100mm).

Sterownik kotła został standardowo wyposażony w moduł internetowy z komunikacją WiFi. Pozwala on zdalnie zarządzać pracą całego układu grzewczego.

przekrójKołton Pell Smart 15kW

Kołton Pell Smart 15kW

 

1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl