Facebook Google Maps YouTube Blog

Znalazłeś taniej? Wyślij do nas ofertę. Postaramy się zrobić jeszcze taniej :)

tel. 324270499; tel./WhatsApp: 663499499, 665499499; info@499.pl 

Kompas nadgarstkowy Silva Arc Jet 360 Left

Kompas nadgarstkowy Silva Arc Jet 360 Left c9d2a34d7393eed836f21fe89ed7aa04
  • nowość
Cena: 389,00 zł 389.00
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
Producent: Silva
Kod produktu: K1-710-005

1px Opis

Mocowany na kciuku kompas mapowy Silva Arc Jet 360 to idealny wybór dla każdego pasjonata rajdów na orientację. Ultralekka i niezwykle wygodna w użyciu konstrukcja łączy się tu z łatwą pracą z mapą oraz możliwością rozbudowy dzięki kupowanym osobno modułom. Model został wyposażony w opatentowaną igłę Jet 2.0 zapewniającą bezkonkurencyjną szybkość obrotu oraz stabilność co przyda nam się w dynamicznych sytuacjach. Wersja dostosowana do montażu na lewej dłoni.Kompas nadgarstkowy Silva ARC Jet 360 oferuje użytkownikowi

  • Dużą wytrzymałość na trudne warunki uzyskaną dzięki akrylowemu kropusowi

  • Igłę Silva Jet 2.0 gwarantującą bezkonkurencyjny czas obrotu i stabilizacji

  • Możliwość rozbudowy przy użyciu kupowanych osobno modułowych części

  • Kontrastowy kolor północnej sekcji igły pozwalający na szybkie odnalezienie wzrokiem

  • Przezroczystą tarczę oraz prowadnice znacznie ułatwiające pracę z mapą

  • Niezajmujący dłoni sposób montażu dzięki regulowanej pętli kciukowej

  • Obrotowy limbus z wyraźnym teksturowaniem umożliwiający wygodną obsługę


Kompas orientacyjny Silva Arc Jet 360 został stworzony jako modułowa platforma, umożliwiająca nam rozbudowę w celu dostosowania do zróżnicowanych sytuacji. Dołączone w zestawie przestrzenne naklejki z podziałkami pozwolą nam na dostosowanie kompasu do aktualnie użytkowanej skali mapy. Osobno dostępne akcesoria takie jak chociażby modułowa lupa ułatwią nam natomiast pracę z mapą w terenie. Sama konstrukcja urządzenia dzięki wykorzystaniu obrotowego limbusu, przezroczystej tarczy oraz antypoślizgowych wypustek ułatwia wytyczanie kierunku w warunkach terenowych. Dzięki zastosowaniu opatentowanej przez Silva igły Jet 2.0 wykonanej ze szwedzkiej stali o doskonałych właściwościach magnetycznych, kompas charakteryzuje się bezkonkurencyjnie szybkim nakierowaniem igły na północ oraz ekstremalną stabilnością.


Kompas Silva Arc Jet 360 - modułowe narzędzie nawigacyjne do rajdów na orientację


Korpus kompasu został wykonany z wytrzymałego mechanicznie akrylu, co pozwala mu znieść trudne warunki użytkowania. Kontrastowy kolor wskazującej północ części igły gwarantuje nam możliwość szybkiego, instynktownego odnalezienia kierunku wzrokiem podczas dynamicznego przemieszczania się. Sposób montażu kompasu na kciuku sprawia, że nasze dłonie pozostają wolne, co okaże się nieocenione podczas pracy z mapą w trakcie rajdów na orientację.

1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl