Facebook Google Maps YouTube Blog

Znalazłeś taniej? Wyślij do nas ofertę. Postaramy się zrobić jeszcze taniej :)

tel. 324270499; tel./WhatsApp: 663499499, 665499499; info@499.pl 

Kufer na bron Megaline czarny 125x25x11 cm szyfr

Cena: 319,00 zł 319.00
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
Producent: Megaline
Kod produktu: K1-079-004

1px Opis

Kufer na broń Megaline czarny 125x25x11 cm szyfr


W oferowanym kufrze na broń zastosowano nowoczesne tworzywo, które odznacza się wieloletnią trwałością oraz odpornością na większość typowych uszkodzeń. Skutecznie wytrzymuje ekspozycję na słońce oraz na wysoką i niską temperaturę, doskonale chroniąc umieszczoną we wnętrzu broń. Kufer na broń długą zapewnia skuteczne zabezpieczenie broni i ukrycie jej przed innymi ludźmi, dzięki czemu stanowi podstawowe wyposażenie wielbicieli strzelania i broni palnej.


Poznaj podstawowe cechy kufra na broń myśliwską


We wnętrzu prezentowanego kufra na broń długą znajduje się bardzo gruba wyściółka z gąbki. Jej cechą charakterystyczną jest struktura przypominająca szczęki rekina, która ma za zadanie ochronę broni przed jej niekontrolowanym przesuwaniem się w trakcie przenoszenia. To ogromna zaleta, gdyż zabezpiecza broń w najlepszy możliwy sposób. Gąbczasta wyściółka gwarantuje także skuteczne tłumienie drgań i uderzeń, tym samym zapewnia ochronę broni przed zarysowaniami lub stłuczeniami i obiciami.


Detale mają równie duże znaczenie


Proponowany na tej podstronie kufer na broń myśliwską jest w pełni zabezpieczony przed dostępem osób trzecich. Został bowiem wyposażony w cztery klamry zabezpieczające, a także opcję zamknięcia na kłódkę. Podstawowym elementem chroniącym zawartość jest jednak zamek szyfrowy. To zdecydowanie najlepszy sposób zapewnienia pełnego bezpieczeństwa broni, gdyż dostanie się do wnętrza kufra będzie wymagało podania odpowiedniego ciągu trzech cyfr. To także komfortowe rozwiązanie, gdyż do otwarcia kufra nie trzeba używać dodatkowych kluczyków, które można łatwo zgubić podczas wyprawy poza tereny miejskie.

Blokada: tak
Pasuje do: Sztucer, Wiatrówka
Sposób przenoszenie: zewnętrzna
Zintegrowana ładownica: brak
Szyfrowany zamek: tak
Kolor dominujący: czarny
Kolor uzupełniający: czerwony
Typ materiału: tworzywo sztuczne
Okres gwarancyjny: 24 miesiące

1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl