Facebook Google Maps YouTube Blog

Znalazłeś taniej? Wyślij do nas ofertę. Postaramy się zrobić jeszcze taniej :)

tel. 324270499; tel./WhatsApp: 663499499, 665499499; info@499.pl 

Ładownica RH Holsters do AR-15, tek-lok, prawa, czarna

Ładownica RH Holsters do AR-15, tek-lok, prawa, czarna 27cac531910d5423992d05e52fee1009
  • nowość
Cena: 279,00 zł 279.00
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
Producent: RH Holsters
Kod produktu: K1-748-064

1px Opis

Jeśli szukasz ładownicy, która zagwarantuje Ci ekstremalnie szybkie dobycie magazynka przy jednoczesnym odpowiednim zabezpieczeniu, model OWB od RH Holsters powinien spełnić Twoje oczekiwania. Konstrukcja sprawdzi się zarówno podczas treningu strzeleckiego, jako element konfiguracji pasa taktycznego, jak i również do codziennego, dyskretnego noszenia w chłodniejsze miesiące. Zastosowanie zaawansowanych rozwiązań przy projektowaniu i konstrukcji ładownicy sprawia, że model charakteryzuje się doskonałą jakością wykonania. Wersja dostosowana do użycia z magazynkami STANAG i podobnymi.


Ładownica do karabinka AR-15 RH Holsters oferuje użytkownikowi:

  • Opartą na wysokiej jakości tworzywie Kydex konstrukcję skutecznie zabezpieczającą magazynek

  • Retencyjne utrzymywanie magazynka wewnątrz zapewniające możliwość regulacji oporu dobywania

  • Zaawansowany proces projektowania i produkcji gwarantujący doskonałą jakość wykonania

  • Montaż za pomocą regulowanej klamry TekLok gwarantującej stabilność na wielu szerokościach pasa

  • Możliwość prostego dostosowania kąta nachylenia ładownicy do preferencji użytkownika


Ładownica do AR-15 RH Holsters - doskonale wykonane czeskie modele z Kydexu


Dla zapewnienia najwyższej jakości wykonania RH Holsters wykorzystuje proces łączący pracę frezarek CNC oraz ręczne spasowanie przez rzemieślników. Ładownice formowane są na opracowanych przez projektantów modelach, dzięki czemu nie tylko doskonale utrzymują pistolet w miejscu, ale również wyglądają zdecydowanie bardziej estetycznie niż konstrukcje prasowane bezpośrednio na atrapach broni. Wstępne wycinanie Kydexu odbywa się poprzez zautomatyzowaną frezarkę dla zapewnienia doskonałej powtarzalności. Aby zapewnić idealne wykończenie modelu, finalnie trafia on w ręce specjalisty, który ręcznie szlifuje krawędzie ładownicy.


Ładownica kydexowa RH Holsters w wersji mocowanej na klamrze TekLok


 

Omawiany model charakteryzuje się konstrukcją typu OWB (Over Waist Band) dostosowaną do potrzeb strzelców sportowych. Forma ta jest dostosowana do współpracy z obniżonymi montażami typu IPSC jak i również klamrami typu TekLok. Dzięki kompaktowej formie ładownica tego typu umożliwia odpowiednie usytuowanie dłoni na chwycie oraz niezwykle szybkie dobycie magazynka. Dzięki możliwości regulacji retencji możemy ustalić optymalną wartość pomiędzy zabezpieczeniem zawartości a łatwością jej dobycia.


Kabura wykorzystuje klamrę typu TekLok wykonaną z ekstremalnie wytrzymałego kompozytu nylonowego. Rozwiązanie tego typu gwarantuje wysoką uniwersalność, a zarazem stabilność dzięki możliwości dostosowania prześwitu klamry do szerokości używanego pasa. Podwójna blokada sprawia, że ładownica zawsze pozostaje na swoim miejscu.

1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl