Facebook Google Maps YouTube Blog

Znalazłeś taniej? Wyślij do nas ofertę. Postaramy się zrobić jeszcze taniej :)

tel. 324270499; tel./WhatsApp: 663499499, 665499499; info@499.pl 

Latarka laserowa RealHunter ND50 Arctic

Cena: 1 199,00 zł 1199.00
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
Producent: RealHunter
Kod produktu: K1-258-021

1px Opis

Urządzenie łączy w sobie cechy wskaźnika celu oraz oświetlenia taktycznego.


Laser RealHunter ND50 Arctic został wyposażony w kolimator oraz płynną regulację szerokości wiązki, dzięki czemu możemy uzyskać intensywny strumień światła laserowego o zasięgu do 15000 m lub strumień w formie stożka, oświetlający cel o średnicy do kilku metrów na odległości w zakresie do 800 m. Laser został przygotowany do montażu na broni oraz urządzeniach optycznych.


Urządzenie ułatwia celowanie


Urządzenie polecane jest myśliwym, pracownikom służb mundurowych, strzelcom startującym w konkurencjach Night Hunter Field Target, czy też graczom ASG i Paintball.


Laser o brawie zielonej (532 nm) zapewnia wysoką moc wyjściową zachowując niski pobór prądu. Dodatkową zaleta jest to, iż wiązka lasera nie zaburza dostosowania oka do widzenia w ciemności, jednocześnie jest dobrze widoczna nawet na dużych odległościach.


Oświetlenie laserowe RealHunter ND50 Artcic stanowi wartościową alternatywę dla noktowizorów.


Wytrzymała konstrukcja


Obudowa została wykonana z wysokiej, jakości aluminium, z zewnątrz pokryto ją twardą anodyzacją w kolorze czarnym. Głowica zawierający system optyczny jest szczelna, a dla poprawienia pracy urządzenia jest ona wypełniona azotem.


Precyzyjne nakrętki oraz uszczelnienia typu o-ring zapewniają wodoodporność urządzenia. ND50 Arctic działa w temepraturze otoczenia do -20 C!


Zmianę skupienia wiązki lasera dokonujemy za pomocą metalowego pierścienia ze skalą, który znajduje się przed głowicą z systemem optycznym.


Uwaga! Laser powinien być używany w sposób odpowiedzialny i zgodnie z przeznaczeniem. Oślepienie laserem kierowcy, pilota, maszynisty i innych osób kierujących pojazdami może doprowadzić do wypadku lub katastrofy lądowej. 


Niewłaściwe użycie lasera jest karane z Art. 174. „Sprowadzenie bezpośredniego niebezpieczeństwa katastrofy w ruchu” i podlega karze od 6 miesięcy do 8 lat.

Klasa lasera: 2M
Temperatura pracy [C]: od -20 do 50
Zasilanie ogniwem: CR123 (3V) × 2
Materiał obudowy: aluminium
Średnica tubusu [mm]: 25,4 mm (1″)
Elementy zestawu: włącznik żelowy na kablu, montaż na celownik optyczny o tubusie 30 mm lub 1 cal, montaż na broń typu weaver, futerał, bateria
Okres gwarancyjny: 24 miesiące

1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl